Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Egy 1020-at szívesen elfogadnék, ha valaki megdobna vele.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#2) t72killer válasza QwErTy42 (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Asszem én is ugranék, nehogy leessen ;] .

Ez így kicsit szegényes, az első valszleg méregdrága lesz 1500$ környékén. Ugyanilyen házban 500$ körül kihozhatnának egy Pentium N3700-zal szerelt példányt is.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Kezdődik a hülyítés, 8"-ra, Windows (vagy kb bármi alá) marhára kell ez a felbontás.

Laci

(#4) Paul119


Paul119
addikt

Az a hp tab itthon ... Drága lesz van egy olyan érzésem :/

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) TigerCat válasza Paul119 (#4) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez nagyon szép. Simán bevállalnám...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6) gerii


gerii
addikt

A tab jöhetne, de drága lesz.
A beats-et nem csoda hogy cserélik, legalább a név sejtessen valami profizmust a dobozon.

(#7) tjb007 válasza Paul119 (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem csak itthon, máshol is. A hollandoknál a 4/64-es 640 euró körül mozog, az angoloknál meg ugyanez a konfiguráció, de már LTE modemmel közel 500 angol font.

(#8) Paul119 válasza tjb007 (#7) üzenetére


Paul119
addikt

szép szép de 500 angol font ? :O :( kíváncsi leszek az eladasokra :D (szarkazm off )

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Várom már a 10-et, az insider preview kiadások is tetszettek, az ikonokat leszámítva.

(#10) oszi666


oszi666
őstag

Az elitebook nem kifejezetten nyúzós masina gyárakba, terepre meg különösen durva helyekre? Mint a Precision pl a Delltől... ez harmatgyengének tűnik felépítésre és hardverre is, kellene a fenének.
összekevertem a zbook sorozattal, de még mindig nemgyere be

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#11) shiftac


shiftac
aktív tag

Én készen állok a Win10-re :)

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#12) Reggie0 válasza oszi666 (#10) üzenetére


Reggie0
félisten

Regem az elitebook jo uzleti gep volt, pl. volt rajta pocokeger es diszkret gombok hozza, valamint a touchpadhoz kulon. Ez a mostani inkabb egy konzumer fis-fos.

(#13) tothmaxy182 válasza Paul119 (#8) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Vársz pár hónapot (max egy fél évet) és harmadáron meg tudod majd rendelni az ugyanilyen speckókkal rendelkező tabokat Kínából.

Minden szavam magánvélemény!

(#14) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Bárki bármit mond, nekem a 8.1 valahogy akkor is sokkal jobban fekszik. :(
Desktopon és tableten egyaránt.

Az ilyen kör alakú profilképek, hamburgermenük, meg hasonló divatelemek meg távolról sem hiányoznak. :U
Nem is beszélve arról, hogy számomra a Start menü hatalmas visszalépés felhasználói élményben a Kezdőképernyőhöz képest.

(remélem később a gyári Win10-es tabokra lehet majd 8-at telepíteni. :D )

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) oszi666 válasza Reggie0 (#12) üzenetére


oszi666
őstag

Igen, éreztem, hogy ez a helyzet. Anno gépvásárlásnál nagyon nézegettem használt probookokat, pl 6470-eket. A Latik mellett azok tetszettek a legjobban.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#16) mepet


mepet
addikt

Ez az EliteBook nem tűnik igazán EliteBooknak a képről. Feltételezem élőben azért látszik rajta a minőség...

(#17) Paul119 válasza tothmaxy182 (#13) üzenetére


Paul119
addikt

Annyira azért nem kell wines tab :D de megfontolado nyilvan :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) nubreed


nubreed
veterán

Szép, de már megint az a B&O -s parasztvakítás. Csak emiatt el lehet érte kérni +250$ -t alsó hangon, miközben a B&O odavágja nekik a cuccot mondjuk 50-ért.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19) Gusztáv válasza sz.balazs.95 (#14) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha aktiválod a Tablet-módot, akkor kb visszakapod a régi Modern UI-t (leszámítva a szélén az alkalmazás listát). Nekem pont fordítva van, csomó dologban jobban tetszik a Win 10. Viszont pont most állítottam vissza az Acer W700 a gyári Win 8-ra, na az tényleg horror :DD .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#20) sz.balazs.95 válasza Gusztáv (#19) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A tablet mód kb. egy rakás... értelmetlenség.
Annyit csinál, hogy a Start menüt kiteszi teljes képernyőre, illetve a programokat is.

Ez még nagyon messze áll attól, ami a 8-ban volt/van... Legalábbis számomra.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) Duree


Duree
veterán

Minek egy 2cm hangszórónak B&O támogatás,attól nem fog jobban szólni csak jóval drágább lesz,

duree54

(#22) mepet válasza Duree (#21) üzenetére


mepet
addikt

Ebben csak az a szégyen, hogy egy ekkora név, mint a B&O a nevét adja egy laptop hangszóróhoz... Bár láttuk ezt már a Harman kardontól is pl.

(#23) szabonagyur válasza sz.balazs.95 (#14) üzenetére


szabonagyur
félisten

+1, ez most sehogy sem néz ki, semmire sem jó, Win8.1 marad.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#24) sz.balazs.95 válasza szabonagyur (#23) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem desktopon maradni fog dual bootban a 8.1 és a 10, mivel azért teljesen nem zárkózom el a 10-től, meg azért reménykedek benne, hogy helyrerakják a külsejét. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25) Duree válasza mepet (#22) üzenetére


Duree
veterán

Maximálisan igazad van,úgy látszik van az a pénz.

duree54

(#27) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azért az EliteBook-ért odaadnám az egyik vesémet.. most vettem ProBook-ot és nem hittem, hogy ezen kívül más darab is meg tud fogni, de most kicsit utálom a gépem.

(#28) gerii válasza Jhonny06 (#27) üzenetére


gerii
addikt

Ne sajnáld :)

(#29) Khelben válasza Jhonny06 (#27) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ne utáld. A CoreM még aktív hűtéssel is túlmelegszik, passzívval kb. sosem menne teljes órajelen. Emiatt és a fogyasztási korlátok miatt a teljesítménye kb. netezésre jó, másra nem.

(#30) t72killer válasza Khelben (#29) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van egyáltalán gép, amibe aktív hűtéssel (!=1db rézlap + hangyalegyező-venti) szereltek Core M-et? Nagyon gagyi hűtéseket láttam eddig Core M témában:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.