Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hfrankee


hfrankee
senior tag

Gratula a cikkhez,én nagy örömmel olvastam.
Sose jött össze annyi pénzem VGAra anno,hogy vehessek egy 6800 Ultrat :(
Pedig de szerettem volna....

(#2) huszar90


huszar90
aktív tag

én is nagyon vágytam egy 6800-as ultrára de csak később egy 6600 gt-re tellet de azt is nagyon szerettem. Máig őrzöm a szekrény tetején. :K

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon szépen skálázódik (már ahol működik az SLI. :) )

"A férfiasságomra is hatással lévő kártya teljesen megbabonázott"
Kissé félreérthetőre sikerült a mondat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) adamka16


adamka16
őstag

grat a cikkedhez, nagyon hasznos dolgokat tudtam meg belőle én is ;)

(#5) caizzz


caizzz
aktív tag

Zsír volt a teszt, hozta a megszokott színvonalat. ;) Külön köszönet a megemlítésért, bár jelenlegi avatarom Liberty City helyett inkább a Zónát járja. :D Az Ánusz nagyon szép kártya. (hö ritkán mondok ilyet geforcera manapság sajnos.)

A címet viszont nem értem. "Az első Geforce-s SLI" nem "Az első SLI-s Geforce" vagy "Az első Geforce-os SLI" lenne inkább?

A GTA eredményekhez amúgy annyit, hogy elvileg leszarja a többkártyás rendszereket a program. (bár lehet azóta javult a dolog, de az első verzió ugynaúgy futott 1 karin mint 2őn cf-ben vagy sliben.)

marakujás kőbányai

(#6) Geryncs


Geryncs
csendes tag

:C Grat a cikkhez bacsis barátom :)

(#7) mmdms


mmdms
addikt

Ugyanígy vágyom egy 8800gtx sli-re, mint te bacsis ezekre az ultrákra, de se lapom, se tápom, se másik kártya hozzá. De majd egyszer ennek is eljön az ideje, és remélem átélam majd amit te. Annó én is szerettem volna egy 6800 ultrát, de nekem csak egy javított gf4titan jutott a spórolásomból ötezeré'.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8) XleshEr


XleshEr
csendes tag

Nagyon jól sikerült a cikk, gratula hozzá. Úgy látom a két kártya éppen elfért egymás mellet.

[ Szerkesztve ]

(#9) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Tipikus és minőségi bacsis teszt, köszi! :C :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#10) iSonic


iSonic
addikt

Megint egy nagyon jó teszt :R :R

(#11) Tálydi


Tálydi
senior tag

De jó, végre 2db 6800ultra, én a minap olvasgattam a 2004es pc world-be roluk :B

Eeeeh, what’s up, doc?

(#12) capulet75 válasza iSonic (#10) üzenetére


capulet75
addikt

Ismét egy remek cikk. :C Mennyit fogyaszt egy ilyen 6800 ultra sli konfig?

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#13) LackoMester


LackoMester
addikt

Jó teszt, gratula. :K
Anno nekem is volt egy MSI 6800GS karim, mit mondjak nem sokáig bírta, garancia alatt megdöglött , visszakaptam az árát. Jó üzlet volt. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14) kovy79


kovy79
őstag

Jó olvasnivaló, a ritkán látott 6800 Ultráról. :)
Szerintem a valaha készült egyik legszebb VGA a ref 6800-as széria.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#15) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Egy rendes sli-s lappal, talán még jobb lehetett volna, mert az ultra d-t hiába "sli-sítjük", a második aljzat akkor sem kap elég pci-e sávot. Legalábbis így emlékszem. Nekem is volt ilyen lapom, még mindíg működik, a gyerek nyúzza jelenleg.

(#16) Davidof92


Davidof92
senior tag

Hmm. szóval ezt a tesztet említetted priviben. Jó munka lett, grat. Majd egyszer viszonzom egy x1900xtx cf tesztel, kicsit erősebb környezetben :DDD .

(#17) ben800


ben800
aktív tag

Wow nagyon jó cikk:)
És elég jók a kártyák együtt:D

(#18) - = Zk = - válasza caizzz (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

És a Zónának mely részén jársz? ;)

Nagy grat bacsis úrnak innen englandból. :R Leforditom, hogy az angolok is megértsék! ;] :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) 1hijjanhusz


1hijjanhusz
senior tag

Azért SLI-ben két 6800ultra még nem olyan rossz. Az lényeges tényleg hogy 6éves karik!

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#20) caizzz válasza - = Zk = - (#18) üzenetére


caizzz
aktív tag

Janov és Pripyat között ingázom, ölöm a kuszikat. :))

marakujás kőbányai

(#21) szablya


szablya
tag

Ismét megmutattad nekünk, mi az igazi jóság, irigyellek is :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#22) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Tényleg időtálló vasat csinált az nVidia, az SLI pedig nagyon szépen skálázódik. A cikk pedig szokásosan kitűnő minőségű, köszönjük bacsis :)

(#23) forras2


forras2
őstag

Bacsis minőség :R Tetszett.... szépen látszik az 1 illetve a 2 kártya teljesítménybeli külömbsége :K :C

(#24) Mr.Minyi


Mr.Minyi
tag

Jó lett a cikk de mi mást is várhatnánk bacsis fórumtagunktól.. :R

Don't live your life in vain!

(#25) Enton


Enton
addikt

Én hasonlóan vagyok a jelenlegi kártyámmal!
Lassan viszont el jön az ideje, elég jó áron hozzá tudjak jutni egy második darabhoz.
Majd akkor én is összedobok egy ilyen cikket!
Viszont arra még várni kell.
Jó a szöveg, csak kevés a kép, :P

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Érdekes teszt, én eddíg úgy vélekedtem a GF6xxxés GF7xxx-es SLI-kel kapcsolatban(gyakorlati tapasztalat nélkül), hogy csak vakításra jó de most megcáfoltál, köszi! :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#27) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Meglepő teszt, köszönöm. Emlékszem, amikor 5500fx-em volt, és 6200-ra váltottam. Mindkét kártyánál csak vágyakozva nézegettem a 6600-6800-as sorozatot, és csak ámultam. Főleg amikor a 6200-al megéreztem mennyire veri az előző generációt hasonló kategóriában.
Álomkártya volt.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#28) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Gratulálok a teszthez! :R

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#29) Tim82 válasza D1Rect (#3) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi ebben a félreérthető? Igazi kockának a libidóját is befolyásolja a hardver. Nem véletlenül cikkeznek az ámerikaiak időnként "sexy, stylish notebook"-okról. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30) zoltanz válasza 1hijjanhusz (#19) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nemám, azért a Geforce 6xxx sorozat nem tartozik sztem az egyértelműen old school fő áramlatába.
Amúgy kíváló, részletes írásért köszönet Bacsis -nak.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Nagyon jó kis teszt! :C
Imádom a Gf6800-as szériát nagyon jó karik, nekem is volt 6800gt sli-m(persze jól megtuningolva, akartam fesz-t is buherni nekik, hogy meglegyen az 500mhz-es gpu órajel, de a végén nem jutott rá idő), meg volt Quadro Fx4000 na azt hogy lehetett tuningolni! ;] (1,6ns ramok voltak rajta és a gpu ment stabilan 450mhz-en 1,3v-on!! 1,4v-on mennek az ultrák)

A cikkben a GTA4-nél a szövegből kimaradt egy rész szerintem.
"én a grafitozást választottam" -Egy ici-pici forrasztással jobban járnál.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Egy bacsis-teszt olyan, mint autós műsorból a TopGear :)

(#33) Gl4diator


Gl4diator
tag

Szép emlékek :) Nekem 2005 januártól 2008 januárjáig volt egy inno3D 6800GT-m :Y Ezzel toltam ki anno 2007 végefelé a Crysist 1024-es felbontásban medium grafikán. Jó kis széria volt a 6800-as sorozat :))

(#34) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hmm, egesz jol megy a ket kartya.
Meg tenyleg jatszhato ertekeket is kepes produkalni :Y

Koszi a tesztet! :R

...

(#35) Móci


Móci
addikt

Ismét egy nagyon jó bacsis teszt! :C
Anno mi is rendesen rá voltunk izgulva erre a vga-ra. Mostanság már nincs meg az a birtoklási vágy, de akkor mi is akartunk volna egyet magunknak ebből a szörnyetegből.
Az Asus tényleg gyönyörű, szépek ezek a régebbi vga-k. De nagyon.
Még egyszer köszönet, öröm volt olvasni ezekről a kártyákról, meg sli-ben látni őket.
Kár, hogy pár játék nem használja ki sajnos.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#36) Spor


Spor
tag

Szép, hasznos, tanulságos írás lett. GRAT!! :R :R :R

www.pc-style.hu

(#37) zed1983


zed1983
őstag

Jó kis cikk lett ez :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#38) Angel1981


Angel1981
veterán

Nosztalgikus érzések, egy tanulságos teszten keresztül! :)
Köszönjük! :R
Édi a kislányod!!! :B

(#39) aram01


aram01
nagyúr

gratulálok a teszthez ,szép az a két kártya együtt,az eredmény pedig fantasztikus nem gondoltam volna hogy ilyen bikák lesznek :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#40) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nekem is volt egy hatezernyóc gétém.. Inno 3D volt a kicsike.. Meghalt.. Utána kettétörtem.. A hűtése még mindig megvan.. (Nem kell Bacsis?) Itt egy kép róla.. (most csináltam.)

KÉP1
KÉP2
KÉP3

Nagyon brutálul végezte a dolgát.. Hangtalan.. Biztos meg tudunk egyezni ha kell.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#41) Robi BALBOA válasza gamerkiller (#40) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

"Meghalt.. Utána kettétörtem.." -De mé? :DDD
Az aprók közé feltetted volna és eladhattad volna 1-2k-ért! (aki a kicsit nem becsüli....)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#42) Móci válasza gamerkiller (#40) üzenetére


Móci
addikt

Nem semmi! :C Még vga-t nem törtem el, le vagyok maradva...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#43) gamerkiller válasza Robi BALBOA (#41) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem tudom.. Ha nálam valami elromlik az utána por formában végzi.. Mutassak képet egy régi laptopomról? Bár most nem tudom hol van, de annak 1 ép alkatrésze nem maradt.. Régi telómnak meghalt a képernyője.. Belevágtam a csavarhúzót..:D

Móci: Jó érzés. Próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#44) PH-User


PH-User
addikt

Mi volt előbb? A 6600 vagy a 6800? Csak azért kérdezem, mert már a sima 6600-as is tudta a SM3.0-át. A 6600GT meg egy nagyon erős kártya volt. :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#45) Móci válasza gamerkiller (#43) üzenetére


Móci
addikt

Alaplapot törtem már, no meg fociztam egy live hangkártyával. Az se rossz móka. Szépen tudnak fröcsögni a kondik... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#47) gamerkiller válasza sviba (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jézus ereje! :Y

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) Robi BALBOA válasza gamerkiller (#43) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Jöhetnek a képek! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#49) gamerkiller válasza Robi BALBOA (#48) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Holnap megkeresem őket.. :) Amúgy egy HP Compaq Armada volt.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#50) PI3525


PI3525
tag

Jó kis teszt le a kalappal :K :C

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.