Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

A játékélményt egy új, eddig ismeretlen dimenzióban nyitja meg...

(#2) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Én nem látok benne egy hatalmas betöltetlen piaci rést, de hát pont ezért is nem vagyok sikeres befektetési vállalkozó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3) pelgrim_v1 válasza Carlos Padre (#2) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Switchet is halálra ítélték eleinte azt mondván hogy a mobilok miatt már nincs rá igény aztán nézd meg most

(#4) Carlos Padre válasza pelgrim_v1 (#3) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Switch-et a mögötte álló Nintendo és a sehol máshol nem játszható remek játékok adják el. Itt hol látsz te hasonló sikerreceptet?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5) pelgrim_v1 válasza Carlos Padre (#4) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Arra próbáltam utalni hogy azt is halálra ítélték eleinte. Ezt is. Lehet bukó lesz de lehet titokban rengetek ember vágyik ilyen eszközre. Nem tudhatjuk még

(#6) #16939776 válasza Carlos Padre (#4) üzenetére


#16939776
törölt tag

A PC-s tartalom elég esetlenül néz ki, úgy hogy nem tölti ki a látótered, és a joy-os irányítás a 200ms késésével sem ránt bele a cselekménybe. Engem a felbontás nem érdekel, az előző kettő viszont zavar.

(#7) prolad


prolad
őstag

A Smach Z sose jön, illetve igen, mindig csak jövőre :D

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az ilyen kis kézi konzoloknál az szokott lenni szerintem a gond, hogy erőltetik a fullhd-t vagy ne agy isten a 1440p-t, tök fölöslegesen, mert csak megzabáltatják vele az erőforrásokat, és ekkora kijelzőn mondjuk egy 720p is tökéletes.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Eddig ennek a létezéséről sem tudtam. :)

(#10) pengwin válasza Carlos Padre (#4) üzenetére


pengwin
addikt

Az ezen játszható játékok nagy része sem elérhető jelenleg semmilyen mobil platformra, legfeljebb valami faék egyszerűségűre butított változatban.
Nyilván kérdéses az irányítás és a megjelenítés, de szerintem pont nem kell a tartalom miatt aggódni.

Üdv, pengwin

(#11) Carlos Padre válasza pengwin (#10) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem mobil platformról beszéltem, hanem más, erősebb, kényelmesebb, esetlegesen olcsóbb platformról. A Switch esetében ilyen nincs, ezeknek az esetében meg szinte csak olyan van.
Egyáltalán milyen stílusú PC-s játékot akarnál ezen játszani?
Rts, moba? - lol
Fps? - lol
Arcade? - :U
Indie? - ennyiért :F

De tényleg, mire lesz ez jó?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) pengwin válasza Carlos Padre (#11) üzenetére


pengwin
addikt

Őszintén?
Nem tudom! :D
De szerintem lenne piaca.

Én mondjuk max. ilyen Civilization-szerű játékot tolnék rajta, azt talán el is bírná a széria utóbbi időben végbement butítása miatt. De ennyi pénzt (kb. 800-1000$) nem szánok ilyen célra, eleve a PC-m került kb. ennyibe úgy, hogy pl. elég extra perifériáim vannak.

(#13) Carlos Padre
Így van, Stevie Blood Jr.-nak mindent el lehet adni!

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#13) Carlos Padre válasza pengwin (#12) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt biztos, hogy eladnak belőlük jó sokat, pláne ha jól megy rajta a Fortnite vagy a pubg :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#14) pelgrim_v1 válasza Carlos Padre (#13) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Oddworld széria. Heroes széria. Platformereknek nagyon jó lenne pl. Gta-k. Stb

(#15) b. válasza Carlos Padre (#11) üzenetére


b.
félisten

+1, egyetértek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) pengwin válasza pelgrim_v1 (#14) üzenetére


pengwin
addikt

A kérdés csak az, hogy pl. H3 GUI-ja mennyire lesz használható 6 hüvelyken, 1280*720-ban. Akár a felújított, akár a klasszikus változaté.

Egyébként bármilyen körökre osztott stratégiához tökéletes utazós hot-seat "társasjáték" lenne.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#17) GodGamer5 válasza Carlos Padre (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nekem pl utazás és egyéb helyekre ahol nem tudok az asztali gépen nyomulni, ott lehetne tolni pl az időrabló AC Odyssey-t. Már sok értelme lenne a gépnek.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) Solten


Solten
addikt

Nem valtanak Ryzenre, mert az Intel GPU ultraf@sza... :U

Saor Alba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.