Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cassi


Cassi
senior tag

Szerintem a Mediateké a jövő, különösebb erőfeszítés nélkül értek el idáig, még idén bőven 50% fölé kerülhetnek. A kedvező árú felső-középkategória előretörése a csúcskészülékek ellenében tovább folytatódhat, ez is őket segíti.

(#2) Cythyel válasza Cassi (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

nem is beszélve a teljesítmény / hő tényezőről... ebben már 2ég lelépték a qualcomm chipjeit, főleg a dimensity sorozattal, kövre biztos hogy ilyennel szerelt xiaomi/redmi telót fogok keresni, pedig eddig snapdragon párti voltam minden téren

(#3) body007 válasza Cythyel (#2) üzenetére


body007
addikt

11T-ben az lesz :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#4) Cythyel válasza body007 (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

na majd megnézem ha kint lesz, most még egy redmi note 4-et hajtok, október végén lesz 4 éve hogy megvettem :DDD még mindig szépen teker, de lehet lassan le kéne cseréljem...

(#5) tibaimp válasza Cythyel (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Régebben (konkrétan 4éve, mikor a Honor 8-at vettem) kerültem a MediaTek-et mint a tüzet, mert nem voltak olyan jók a Soc-jaik, de ma...fordulni látszik a kocka!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) joey04


joey04
titán

UNISOC mitől jött így fel?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Pingüino válasza Cythyel (#2) üzenetére


Pingüino
senior tag

Én egyetlen okból ragaszkodom a Samsung-hoz, hogy számomra a módosított android, ami rajta van áttekinthetőbb, és logikusabb. Mivel a Samsungok többségében saját rendszerchip van, a processzor oldaláról nem is vizsgáltam a kérdést.

(#8) sokomst válasza tibaimp (#5) üzenetére


sokomst
tag

Dettó, pár év alatt szépen feljöttek és középfelső kategóriáig már nyújtanak versenyképes chipeket.

(#9) sokomst válasza Pingüino (#7) üzenetére


sokomst
tag

Samu sajna minden évben lenyomja az EU torkán, hogy az idei új Exynos jobb, mint a csúcs Snapdragon. Sose jön össze nekik, pár másodpercig valóban gyorsabbak aztán hőmérséklet miatt visszább kell venniük a teljesítményt. Mindezt úgy, hogy már a csúcs Snapdragonok is égetnek sokszor..

Persze amerikába snapdragonnal adják a telefonjaikat.. :DDD

(#10) Cassi válasza joey04 (#6) üzenetére


Cassi
senior tag

Úgy tűnik, néhány ismert márka kihozott velük telefont, és ez beindította az elfogadottságukat. Pl. Honor Play 20
Ez egy viszonylag pofás darab a kb. 40e Ft-os indulóárhoz képest, China only egyelőre.

(#11) Reggie0 válasza Pingüino (#7) üzenetére


Reggie0
félisten

Pontosan. A stock android hasznalhatalan. Foleg a tarcsazoja/telefonkonyve, attol a hajam tepem.

(#12) jeni válasza Cythyel (#2) üzenetére


jeni
félisten

az a gond,hogy a MediTek chipes telók sem lesznek olcsóbbak.
azok is majd 300eFt felettiek lesznek a csúcs telók piacán.

(#13) tibaimp válasza jeni (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez igaz, de még mindig olcsóbbak a ~fél milliós Samu/Apple és társaitól (ezzel nem azt akarom mondani, hogy azok rossz telók, csak kissé túlárazottak).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) Cythyel válasza jeni (#12) üzenetére


Cythyel
senior tag

valszeg... de én nem is a csúcsot célzom meg, most is majd 4 éve nyúzok egy középkategóriásat, kövit is kb így szándékozom belőni

(#15) Zsolesz1885


Zsolesz1885
tag

Azért megnéztem volna a Huaweit hol tartana most ha nem lett volna szankció. Három éve nyúzom a P20-at gond nélkül.

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#17) GhostRider93


GhostRider93
tag

Xiaomi túlnyomó részt qualcomm procival fog menni mindaddig amig utóbbinak bizonyos százalékú tulajdona van a xiaomiban. Nem hiába jön ki mindig először xiaomi telóval a csúcsproci. Olcsóbban is kapják a központi egységet mint a konkurensek. Amúgy ha újra tsmc fogja gyártani a 8XX szériát megszűnnek majd a dúrva melegedési gondok. Nem lesz hűvös akkor sem de a 888 nagyon melegszik még a 865+ hoz viszonyítva is.

R5 2600@4Ghz 80W , B450M Pro4, DDR4 16GB 3200MHz cl14 B-die, Hellhound 6700XT 12GB

(#18) joey04 válasza joey04 (#6) üzenetére


joey04
titán

kezdem érteni [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.