Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyber_Bird


Cyber_Bird
senior tag

El se olvastam mit tud, a lenyeg, hogy 30 RGB led van rajta!!!4444!!

(#2) koby11h válasza Cyber_Bird (#1) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én elolvastam, nem kellett volna.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#3) Bici


Bici
félisten

Kell ez, mint egy falat kenyer a kalocsai himzeses terito es a kerti torpe melle.

...a kukaba.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4) arn


arn
félisten

szoval elmeselhetem a ventilatoromnak, hogy milyen szinu legyen? aszta... :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Feleségem Alexa. Majd a gépemet is úgy fogom hívni, na persze... marad a drága kincsem. :DDD

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#6) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Olyan nem lesz valamikor ahol már az RGB ledek mellé miniatűr hangszórókat szerelnek és darabonként tudjuk megkérdezni tőlük milyen hőfokon és feszültségen üzemelnek?

(#7) shifty! válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


shifty!
senior tag

Nem pályázol véletlenül terméktervezőnek valamelyik nagyrabecsült RGB báisra? :DDD

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#8) Törzsúr válasza shifty! (#7) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Én azt is várom, hogy mindenen alapból beszélő, zenélő, RGB Csillámfaszláma legyen!

Rémes ez az új trend.

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#9) alevan


alevan
őstag

Az irodában pont arról volt szó, reggel a kávé mellett, hogy lelassult a technológiai fejlődés. Visszatekintve, 2000-2010 között nagyobb volt az ugrás, mint 2010-2018 között. Az előző évtizedekben az új technológiák bevezetésén volt a hangsúly, azóta inkább óvatos optimalizálás. Elkényelmesedtek a cégek. Még az Apple is követő üzemmódban van.

Sehol hologram, repülő gördeszka, elektromos autó minden utcasarkon. Sőt, inkább a stagnálás jellemző. Elkényelmesedtünk mind. Évente megvesszük a minimális frissítésen átesett telefonokat, notikat, ha nem érkezik az éves frissítése a GPUknak, a fórumozók virtuális vasvillához nyúlnak (meg önmagukhoz, ha mégis megérkezik).

És megjött ez a hír. Könnybe lábadt a szemem, miközben olvastam. "Végre!" kiáltottam, kolleganőm ijedelmére. Megjött az a pont, amit a következő ipari forradalom kezdeteként fognak emlegetni unokáink. Kerestem a sajtótájékoztatót, hogy megörökítsem az utókornak, de még nem találtam meg. Még.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#10) hajbel


hajbel
addikt

Ez nagyon RGayB

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#11) subaruwrc


subaruwrc
félisten

jo és ki szórakozik ezzel 3 percnél többet ...
állítgassam már a 3 felé osztott led-eket a ventin ..

(#12) vJokka


vJokka
aktív tag

Alexa, tell Thermatake "Menjetek a 3.14csába!" :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#13) Bici válasza hajbel (#10) üzenetére


Bici
félisten

Pride Edition

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14) ALBY


ALBY
senior tag

DisneyLand-et akarnak csinálni mindenből. És nem csak ezek.

Jövőre beépíthetnék a passzív hűtőbordákba a beszélő RGB-LED-et, ...azt is kell valahogy drágítani.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#15) Gomez86 válasza alevan (#9) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát.... változhat ez még mert itt egy másik cikkben meg az van hogy nem veszik a Galaxy S9-et mert nincs elég újítás (tényleg nincs), és nincs okuk az embereknek cserélni.

Ez volt/lett az iPad-el is. Ott sem történik semmi. Szóval azért szépen lassan az emberek lemennek az évenkénti csereberéről ha nincs okuk rá.

Majd akkor megint reagál a piac és lesz olyan ventilátor amiben van szaggenerátor. Mondjuk benzin vagy puskapor.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

2 percig el vagy vele, aztan kb senkit nem erdekel. Meg ha valami hires streamer vagy akkor sem er semmit, mert a pc-d senkit nem erdekel, foleg nem a belso vilagitas, max. a specs.

(#17) hajbel válasza hemaka (#16) üzenetére


hajbel
addikt

Sokmindenre nem lenne igény, ha racionális érvek mentén vásárolnának az emberek :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Megérett a világ a pusztulásra!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#19) JordyG


JordyG
tag

Az igazi pofátlanság nem az, hogy világít, hanem valamire fogni kell miért kerül többe. (az igazi fejlődés, meg elmarad) Eljön az idő amikor becsülni fogjuk a talonban megmaradt RGB mentes darabokat.

Tényleg csak egy lépés, és a WC papír is RGB orgiát ad. (de inkább kussolok, nem akarok ötleteket adni) :W

(#20) alevan válasza JordyG (#19) üzenetére


alevan
őstag

Maga a WC nem elég? :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#21) Alf65


Alf65
csendes tag

Asszem elmaradott, ősrégi, múlt évezred beli darab lehetek, ugyanis nekem az a mánián, hogy HASZNÁLOM a gépet, nem pedig nézegetem.
Ráadásul be van tolva az asztal alá egy pont méretes szekrénybe tőlem most is vagy 3 méterre.

Képtelen vagyok feldolgozni, MI JÁR A FEJÉBEN annak, aki ilyet vesz?

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#22) Bici válasza Alf65 (#21) üzenetére


Bici
félisten

Vannak emberek, akiknek ez fontos. Szeretik a gépüket, és szeretnék a saját ízlésüknek megfelelöen széppé tenni.
Én is úgy vettem gépházat, hogy az egyéb szempontoknak megfelelöek közül azt választottam ki, ami szerintem jól néz ki.
Az, hogy ez nálam nem tartalmazza a világítós ventilet, simán ízlés dolga.
Volt idö, amikor nekem is tetszettek a világítós dolgok, de aztán elmúltam 8 éves, és kinöttem.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#23) Efferux


Efferux
csendes tag

Komolyan mondom, ezeket a kommenteket olvasva sírni támad kedvem.
Nem az a problémám, hogy a közösségnek nem tetszenek ezek a termékek. El tudom fogadni más véleményét, és nem nevezem se gyerekesnek, se retardáltnak azokat akiknek tetszik az ami nekem nem, sajnálattal látom, hogy manapság ez az emberek többségének nem megy.
Én ezt tartom igen nagy problémának és nem azt, hogy a gyártók megadják nekünk a lehetőséget, hogy aki akar az szivárványos fényorgiát csináljon a gépéből.
Aki ezen megsértődik, tegye nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#24) Bici válasza Efferux (#23) üzenetére


Bici
félisten

Mi is tiszteljük a másságot (természetesen ízlésbelire gondoltam), de egy kis vérszívástól csak erösebbek lesznek a lelkileg érzékenyebbek is. Mi csak jót akarunk nekik. :))

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#25) Efferux válasza Bici (#24) üzenetére


Efferux
csendes tag

Tisztelet a kivételnek, a mondanivalóm azokhoz szólt akik pocskondiázni és "a világ megérett a pusztulásra" kategóriájú kommenteket hagynak itt.
A vérszivásról pedig annyit, hogy túlzás nélkül minden egyes RGB termékkel kapcsolatos hir alatt kb. 20 olyan hozzászólást látok amiket emlitettem, úgy gondolom ha nekik ez a mindennapos rutin, egyszer én is megengedhetem magamnak.

(#26) Hieronymus válasza Bici (#24) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Számomra ez az első LED megoldás, ami tetszik. :DD
Az Alexa hatalmas lehetőségeket nyit meg. Néma információ forrássá alakítható a ventilátor.

Alexa, ha csöngetnek, mond a ventilátornak, hogy zölden villogjon. Ha csöngetés nélkül feszegetik az ajtót pirosan. Ha kész a reggeli kávé, barna színekben pompázzon.
Egyet azért még nem tudok. Hova lehetne rakni ezt a ventit. A gépben nem látszana, akkor meg minek.
Eset Alexa ki is nyithatná a gép oldalát. Szóval jöhet az Alexa kompatibilis gépház.

Alexa adjuk be a szabadalmi kérelmünket az Amazon kompatibilis gépház jogvédelmére. Please.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#27) komi77 válasza alevan (#9) üzenetére


komi77
senior tag

:C
Ennél literálisabban én sem tudtam volna összefoglalni a lényeget. Nagy gratula a stilisztikához és a tartalomhoz. :R

Szegény ember kézzel nőz.

(#28) Solten


Solten
addikt

:O

Saor Alba

(#29) komi77 válasza Solten (#28) üzenetére


komi77
senior tag

Nos, igen... Hey Cortana, Hey Siri, Hey Alexa... Talán megérjük a tapsra működő kütyük korát is - remélhetően nem RGB-sek lesznek azok. :))

Szegény ember kézzel nőz.

(#30) Solten válasza komi77 (#29) üzenetére


Solten
addikt

hihihihi: [link]

Saor Alba

(#31) komi77 válasza Solten (#30) üzenetére


komi77
senior tag

Na tessék... Diszkriminálják a Skótokat. Szegény Dana... :D

Szegény ember kézzel nőz.

(#32) Depression


Depression
veterán

Azért kíváncsi lennék arra, hogy szavakban hogy mondod el, hogy itt ilyen legyen, ott kicsit sötétebb.
Meg egyébként is, minek raknak bele pirosat? A kéktől hűvösebb lesz, a zöldtől kevesebbet fogyaszt, na de a piros???

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#33) Chabee válasza Depression (#32) üzenetére


Chabee
tag

Nem tudod miért van piros! Istenem, istenem de butuska vagy! Hát az a +10FPS!!! :DD :K

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#34) komi77 válasza Chabee (#33) üzenetére


komi77
senior tag

Vannak gyártók akiknek a pirosa +15-22 fps-t is tud :DD

Szegény ember kézzel nőz.

(#35) exedoc


exedoc
senior tag

Nekem tetszik az RGB. Van is, gépben is, asztal is úgy van kialakítva, egy olyan helyiségben ahol jól mutat. Néha éjjel bántja a szemem, ilyenkor egy gombnyomással kikapcsolom. Mondjuk nekem ezek az agyonvariált szivárvány színű újmeleg hullám eyecandy cuccok már nem jönnek be, csak az egyszínű, pl. csak kék vagy piros mondjuk. Nem kell halálra ítélni az RGB-t, viszont nagyon könnyű vele átesni a ló túloldalára. Csak ízlésesen, mértékkel. Nem rossz az.

Szerk.: Ja és nem árt tudni mikor veszel minőséget RGB-vel, és mikor egy eyecandy túlárazott szart.

[ Szerkesztve ]

(#36) idegen lény


idegen lény
őstag

Alexa, mondd, hogy Margit-híd!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#37) idegen lény válasza Alf65 (#21) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#38) idegen lény válasza idegen lény (#37) üzenetére


idegen lény
őstag

Bocsánat, nem ez, hanem ez.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#39) csongi


csongi
veterán

VPS!
Vakulj Paraszt System. :)

(#40) Ted_Beneky válasza Hieronymus (#26) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Érdekes, a barna szín valahogy kimaradt az RGB-ből eddig :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#41) idegen lény válasza Ted_Beneky (#40) üzenetére


idegen lény
őstag

Eddig. Nos, az alevan által linkelt RGB WC-kagylóval már ez a szín sem fog kimaradni a szórásból. Így szerencsére már a teljes spektrum elérhető és végre minden a megfelelő helyére került. Problem solved.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#42) idegen lény


idegen lény
őstag

Ja, és aki nem értette a margit-hídas poént: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43) 1 among many


1 among many
tag

Épp fel akartam akasztani magam így hajnaltájt, de még időben megláttam, h lesz hangvezérelt rgb led venti, úgyhogy mégiscsak van értelme az életnek. Az rgb-s szaródeszkáról meg nem is értem, hogy maradtam le idáig. Legjobban abból akarok hangvezéreltet. Nyögverecsegős kulatolás a hangok ütemére és magasságára aktívan reagáló rgb világítással. Klóba webcam, live-stream, plz-donate! --> Vagyon, karrier, önbecsülés. --> Örök buli, nők, csillogás. És a hangvezérelt rgb led így mentette meg az életem. Halleluja!

(#44) Hieronymus válasza Ted_Beneky (#40) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Érdekes. Pedig az RGB rövidítés kifejtése lehetne Rot, Grün, Braun. Ezzel a barna szín is helyére kerülne.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#45) idegen lény válasza Hieronymus (#44) üzenetére


idegen lény
őstag

RetyóGB vagy RatyiGB? Ez itt a kérdés. De tényleg átkozottul szerencsések vagyunk, hogy oly korban élhetünk, amikor már az emberiség összes problémájára van okos megoldás. Lám, az egyik évezredes problémánk is a napokban oldódott meg: Hogyan itassuk meg a macskánkat, ha nem vagyunk otthon, illetve mennyit iszik a macskánk?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#46) Angelotti


Angelotti
tag

Ez legalább gamer?

(*)(*)

(#47) Venyera7


Venyera7
senior tag

Inkább a siklócsapágyat cserélnék le, mert 1 év használat után mehet a kukába...

(#48) Hieronymus válasza Venyera7 (#47) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mi a baj a siklócsapággyal?

A golyóscsapágy drágább és hangosabb.
A siklócsapágy kopását a gyakori indulások és leállások okozzák. Alacsony forgási sebesség esetén nem képes kialakulni az olajfilm a csapágy két felületet között. Ekkor kopik a csapágy.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#49) Carlos Padre válasza Hieronymus (#26) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem van amazon Echom és bírom, nem szégyellem :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#50) cskamacska válasza Hieronymus (#48) üzenetére


cskamacska
addikt

Gyorsan hullanak és nyűgösek, de a gyártók szeretik mindenbe(azaz drágább hűtésekbe is) belerakni mert olcsó. Ebben a ventiben elvileg FDB-van, így ez nem érintett.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.