Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rovtiv3


rovtiv3
aktív tag

"...az átlagnál alacsonyabb profilú kupakjai alatt olyan hibrid kapcsolók dolgoznak, amik mechanikus alapokra épülnek, ezzel garantálva a tartósságot, míg a leütés érzetét a szilikon membránok teszik komfortosabbá."
Ez egy gyönyörű mondat, ízlelgettem többször is. A valóság persze távolról sem ennyire szép, mint ahogy a billentyűzet sem, az áráról nem is beszélve.

Már bocsánat...

(#2) nyunyu


nyunyu
félisten

A Razer még 2016-ban mutatta be az eredeti Ornata billentyűzetet, melynek az átlagnál alacsonyabb profilú kupakjai alatt olyan hibrid kapcsolók dolgoznak, amik mechanikus alapokra épülnek, ezzel garantálva a tartósságot, míg a leütés érzetét a szilikon membránok teszik komfortosabbá.

Van aki ezt a nettó bullshitet benyeli?

Ehhez képest még a C64 billzet is mechanikus.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) SidCorky válasza nyunyu (#2) üzenetére


SidCorky
senior tag

Egyelőre ennyi infó van, ha lesz lehetőségünk tesztelni, ígérem, megmondom a tutit. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4) nyunyu válasza SidCorky (#3) üzenetére


nyunyu
félisten

Felesleges.

Thomas már megmondta. :DDD

(De régi videó, 8 percnél hangzik csak el a hiiiiiiiiiiiiiiiiiiideous?
Újabb billzettesztjeinél már az elején vérbe alázza az aktuális pácienst, ha az ennyire sz*r.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5) moleculez válasza nyunyu (#4) üzenetére


moleculez
veterán

“...it’s less firm the tits on a 90 years old :DDD :DD ...”

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) muxi-muxi válasza nyunyu (#2) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Pedig nem rossz. Az első revíziót vettem, de messze nem ennyiért. A szivárványesőt az első mozdulattal statikusra állítottam 😁

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.