Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó olvasgatást..:) A véleményekre kíváncsi vagyok, ne legyetek rest kommentelni!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) determinator válasza gamerkiller (#1) üzenetére


determinator
csendes tag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

Egyébként jó lett a cikk.

"Ezért jobb a dinnye mindnél... rengeteg magja van." By: KaiotEch

(#3) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Jó kis írás, nem az az egyhangú! :N
Boldog Karácsonyt!

meg

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó ez a hangulat, jól megfogtad. Élmény volt olvasni, nagyon tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Geller72


Geller72
veterán

Öcsémékkel tegnap este beszéltem. A telephely fele tartottak, már nem voltak messze. Spanyolországban. Talán kapnak egy 24-est, de utána vmi nagyobb fuvar lesz. Lengyelország, van esetleg Oslo megint. spanyol cégnél dolgoznak. Nem itthonról mennek. Pár hónapja voltak itthon. Sem karácsonyra, sem szilveszterre nem jöhetnek haza, hisz tavaly ők jöhettk. Idén nem. Talán majd jövőre, év elején. Ez is egy karácsony a sok közül. Azért güriznek, hogy majd a következő karácsonyok egyike, vagy mindegyike jobb legyen. Mst lehet, hogy rossz, nagyon rossz. Ki kell bírni. Havi 23-27 ezer km. Sok. "Négykezesben". Mindig azt nézem, hogy mennyi, de mennyi ember van, akinek ennél sokkal rosszabb. Nem csak a karácsony, hanem úgy az egész élete. Ilyenkor értékelem át, teszem pozitívvá a jelenlegi helyzetünket. Rosszabb soha ne legyen!

Kellemes ünnepeket.
:R
Geller

(#6) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Nagyon-nagyon jó írás! :K
Utóbbi időkbe számomra ez jött át a legjobban. Köszönöm! :R

Csodás ünnep a Karácsony,
a Földre eget varázsol.
Fenyőágon gyertya lángja,
csillagot visz kis szobánkba.
Mindenkinek kívánom,
legyen szívében Boldog Karácsony!

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8) gamerkiller válasza _Voyage_ (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Őszintén megmondom nem készültem rá egy kicsit sem, éjszaka leültem a gép elé, hátradőltem, lábam az asztalra és elkezdtem ledarálni... :) Köszönöm szépen!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Úgy látom, ez egy régi írás, de én még új vagyok ezen az oldalon, csak most találtam rá. Felismerem benne azt a szerzőt, akinek hasonló hangvételű írására azt reagáltam, hogy ne haragudj, de ez nem jött át. Nem érzem hitelesnek.... Ez viszont nagyon el van találva. Olyan "fél szavakból is" hangulata van. Határozottan tetszik. Ha meg tudnám mondani, hogy miben tér el a két írás, akkor ezután csak jókat írnál, de nem tudom. Ja, még egy kérdés: Ha a papa vezet éjjel, akkor otthon ügyeletet tartotok?

(#10) gamerkiller válasza potyautas (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mint válaszoltam neked a másik topikban, nem kell hogy mindegyik írásomban megtaláld azt amit kerestél, ami neked jó. :) Mindenesetre nagyon örülök hogy tetszik! :R

Igazából csak abban a két hétben voltunk fent vele amikor a "Hajsza az otthon töltött karácsonyért" című első naplórész íródott. Akkor nagyon túlhajszolt volt mindenki, féltünk hogy nem ér haza karácsonyra.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.