Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Na ennek viszont már nem sok értelmét látom, de persze attól még biztos lesz, aki megveszi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) nyunyu


nyunyu
félisten

Hozza a Razertol 2015-ben elvarhato szintet. :C

Szerintem a beveteluk legalabb felet a karacsonyfa fetisben szenvedo marketingesekre koltik.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) Ghoosty válasza tibaimp (#1) üzenetére


Ghoosty
őstag

Pedig pont annyi az értelme, mint a világítós egérnek. Valakinek ez jön be, de az nem én vagyok. Én már a világítós billentyűzettől is agybajt kapok, pedig annak legalább gyakorlati haszna is van.

(#4) tibaimp válasza Ghoosty (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Így van, a világítós egérrel kapcsolatban, viszont sötétben játszani világítós billentyűn sokkal jobb. :) Korábban a kis asztali lámpám volt felkapcsolva, de már így arra nincs szükség.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Mint egy falat kenyér... Én lövöldözés közben viszonylag ritkán nézegetem az egérpadom. Mondjuk az egerem világít, de kibírnám ha nem csinálná.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6) e=mc²


e=mc²
őstag

Ha mar az egerpad van osszekotve kabellel, akkor oldjak meg a vezetek nelkuli eger tolteset is a padrol. Akkor azt mondom, oke a cucc.

Ambulimax Provider

(#7) csabi63


csabi63
senior tag

8 éve nincs egérpadom.Ez a világítós izé pedig figyelemelterelésre jó,bár gondolom egy idő után észre sem veszi az ember.De akkor meg minek a 23e ft-os alátét?
Bár nem vagyok nagy játékos,cáfoljatok meg.Néhány haverom komoly gamer,de ódzkodnak mindentől ami világít(egér,pad),vagy villog(gépház).

(#8) mepet


mepet
addikt

A Razer nemhogy elindult a lejtőn, lassan leér az aljára az A4tech mellé.

(#9) zzola


zzola
félisten

Ez miért ilyen olcsó? :DDD

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Az hiányozna még, hogy itt világítson nekem éjszaka... :D

(#11) #16939776


#16939776
törölt tag

Majd az usb vezérlő eldönti, hogy melyiknek ad több erőforrást, ennek vagy az egerednek.
Aztán lehet pislogni ha akadozik az egér, ha a szoftvere adatot küld ennek a "hiánypótló terméknek", de legalább "milyen GAMER" :U

[ Szerkesztve ]

(#12) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez az egész Razer szín csicsa egy nagy **** szerintem. Egy sima piros, kék vagy fehér világítás hasznos nem mondom (én is használom), de ez a szivárvány színben pompázó meleg felvonulás hangulatát visszaidéző színvilág too much :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#13) sixpak


sixpak
nagyúr

75 euro....édes istenem... :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#14) #52815360


#52815360
törölt tag

Értelme nem nagyon van, de igy teljes a chroma termék-család.

(#15) Sicilian


Sicilian
addikt

Egy újabb hasznos dolog, ami elengedhetetlen a mindennapi élethez ! :(

nothing is true everything is permitted..

(#16) Tazsam01 válasza Sicilian (#15) üzenetére


Tazsam01
tag

Egyszer úgy leforgatnám a filmet amiben a razer marketingese akik kitalálta ezt a baromságot, elmagyarázza egy etióp éhezőnek, hogy miért is van erre szükség.

(#17) Lidl


Lidl
senior tag

Én vennék egyet 2000-ért a Sárkány Centerben :D

Vagy az Ali-ról 5 USD-ért, ingyenes postával...

(#18) Bloksma


Bloksma
aktív tag

A világítós kutyaruha után már meg sem lepődök az ilyeneken...

(#19) #10691584


#10691584
törölt tag

Falat kenyér..

(#20) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Évekig..hosszú évekig elvakult Razer vásárló voltam. Aztán egyszer csak (mikor a 3. Deathadderem ment tönkre) elszakadt a cérna, és felvilágosodtam :D Ez is mi? Minek ez? Én még az egereimen is mindig kikapcsoltam a világító logo-t. Erre ezek most csinálnak egy "disco egérpadot" hogy az ember szeme kiégjen a villogástól éjjeli játék esetén. És az ára... :(
Egyébként a mai napig Razer egérpadot használok, de ha "elkopott" akkor a kövi tuti nem Razer lesz.

Ezt tuti az a szerencsétlen Titan.ex6tenz-zel (CS:GO) karöltve fejlesztették, az pont ekkora ripacs kis palimadár :D Neki pont el tudnék képzelni egy ilyen padot LAN-ra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) nubreed


nubreed
veterán

Én komolyan nem értem, hogy egy ilyen cég mint a razer hogyan tud még a mai napig létezni. Ezt a sok felesleges, nagyon durván túlárazott szart amit ezek kiokádnak magukból, tényleg megveszi valaki? Ennyi pénzért már egy közepesen jó tápot is lehet venni, annak mégiscsak sokkal több értelme van mint ennek vagy akár egy alaplapot. Ez hihetetlen, komolyan mondom.

Bár egy olyan világban ahol bio állateledel boltok létezhetnek (mert ugye a blökinek kurvára nem mindegy ám, hogy bio húst vagy nem biót eszik) és ezekre is van ezek szerint kereslet, lehet már nem kéne csodálkozni ilyeneken. A világ valóban megérett a pusztulásra.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22) gianni85


gianni85
veterán

Mondjuk ennyi pénzért illene beletenni pár csipogót is, és kész is a party egérpad :U

(#23) coldfirexx

Végre megvan hogy mi hiányzott az életemből

(#24) coolpet


coolpet
senior tag

Hu megvan az uj szettem :) A QCK Heavy padom utodja lesz.
De egeret is kell cserelnem, mert a mostanin csak az optika vilagit, es azt is csak akkor latom, ha felemelem a padrol. Ja nem van rajta egy 5 szinu DPI kapcsolo gomb sotettol egeszen pirosig :)

De nekem olyan eger kell aminek a hatan olyan fenyerovel vilagit a razer logo, hogy ejjel a kezfejemen latom 16 millio szinben fade effektekkel, mint egy tetko, szoval vilagitsa at a tenyerem is legyszi.

Es veszek egy ambient Philips tevet is ami dinamikus szines ledekkel vilagitja meg a TV mogotti falat a megnagyobb elmeny kedveert.

Szoval VILAGITOS pad, TV, es eger rulez. Az eves fizetesem is rakoltenem annyira fajansz :)

(#25) elefant


elefant
HÁZIGAZDA

illatot miért nem bocsát ki? ez így kevés!

(#26) .LnB válasza elefant (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem téged most rögtön alkalmazna a Razer ha ezt megírod nékik. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Angel1981


Angel1981
veterán

Találó a cím! :)

(#28) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Hűha, ez nagyon kellett! Azon gondolkodom, milyen szögben tapétázzam ki velem a szobámat, hm...

*facepalm

(#29) Ste


Ste
addikt

Igaz nem Razert, de évek óta lehet akár több színben világítós egérpadot venni (valszeg nem ilyen SW támogatással, színkeverési lehetőséggel), így sok újdonság nincs benne szvsz

(#30) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Szidhatjátok és mondhattok rá bármit, nekem akkor is bejön ez az egérpad! Venni ettől függetlenül én sem fogok ilyet. Több okból sem:
1. Van 2 jó egérpadom is.
2. Baromi drága.
3. Fele ennyiért (kb. ~10K) olyan Steelpadot/padokat (vagy akár más gyártónál is) lehet kapni ami lemerem fogadni, hogy minőségben és élettartamban is 2x-3x körbeveri ezt a típust. Ettől függetlenül a kinézetével nincs bajom. :))

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#31) Peppo


Peppo
őstag

Van már jó hosszú ideje egy Razer egérpadom, jól bírja a strapát. Sehol egy kopás, és ha belegondolok, hogy régebben a filléres padokat milyen sűrűn cseréltem, azt mondom, jó vétel volt. A Copperhead egerem már nem bizonyult ennyire tartósnak, a görgő pár év után megadta magát. Tekintve, hogy elég drága volt, húztam is a szám miatta. Szóval annyira nem vagyok a márka híve, főleg, hogy a régi magas áraik mára még magasabbak lettek. Ez az egérpad is ilyen. Tetszik, és még a világítással sincs bajom, na de 75 euró, az vicc. Persze így is lesz, aki megveszi, valószínűleg a szintén Razer billentyűzet és egér mellé, aztán örül, hogy egyszerre állíthatja a színüket. Tényleg jó, ha már csak ennyi problémája van egy játékosnak. :)

(#32) Anfänger


Anfänger
őstag

Na végre! Erre vártam,várok vagy 10 éve! Veszek vagy 6-ot, hogy ha a haverjaim beugranak hozzám egy sörre, legyen nekik is világítós söralátét. :DDD

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#33) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Istenem, ha már tényleg áramot vezetek az egérpadba legalább a vezeték nélküli töltést is elérhetővé tették volna az Egereik számára, az úgy lehet, hogy ütős combo lett volna.
De csak a világitók Ledek miatt, +1 vezeték nem valami must need.
(Hozzá teszem az alsó kategóriás Genius meg Thrust már 5 éve piacra dobott egérpadból áramot felvevő egeret szóval nem űrtechnológia).

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#34) Jóember


Jóember
csendes tag

Már várjuk a rezgő egereket/padokat...

Jobban működik, ha bedugod a konnektorba. (Sattinger törvénye)

(#35) nyunyu válasza Jóember (#34) üzenetére


nyunyu
félisten

Logitech mar gyartott egerkent is hasznalhato vibratort 15 eve.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36) KYZRR


KYZRR
őstag

Revoltec Lightboard, valaki? :))

You can only die once, make sure it is worth it...

(#37) shiftac


shiftac
aktív tag

Erre aztán pont szükség van :D
Minap szereztem egy Hyperx Skyn Control egépadot és nagyon jó és olcsó.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#38) Robert07


Robert07
aktív tag

Már várom az occó kínai másolatokat :D

Amúgy egy indukciós hurokkal ha nem is az egeret, de egy telefont tölthetne.

(#39) nyunyu


nyunyu
félisten

Hogy ne csak offoljunk:
-Pixelenkent cimezheto LED fuzer 5meter 28$, kijon belole 4 alatet -> 7$ per alatet
- Valami AtMega32U4-es Arduino klon: 8$
- Valami 5V tap, mert az USB valoszinuleg keves lesz

Eddig meg mindig 20$ alatt vagyunk.

LED sor vezerlo konyvtarat+tutorialt meg lehet talalni a neten.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40) deatom


deatom
tag

Hát kinek a papné, kinek a paplan, nekem nem kellene, bár inkább az árával van a bajom :D

egyébként érdekes ennek is az ára, mint manapság a legtöbb "gémör" cuccnak. Amire ezt a varázsszót rápakolják, annak minimum egy 10 essel megugrik az ára.....gémör alaplap, táp, ceruza, kifli...
én már várom a gémereknek szánt speckó sört is (18+), speckó chroma világítós gémer üveggel, amit ha a gépedre dugsz, akkor az üvegben lévő ventillátor a sört hidegen tartja...persze ezt is min 1000 Ft/ 2 dl

(#41) kovgab


kovgab
aktív tag

Hű de trendi lett ...
:W

Ká Úr

(#42) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez is olyan gyártó, hogy van 1-2 tényleg jól eltalált termékük, amit azok vesznek akik kicsit informálódtak előtte, a többit pedig öntik a Steevie Blood típusú közönség tömegére... Ezekkel lehet dupla áron, fele olyan jól járni.

Ahelyett, hogy inkább azon munkálkodnának, hogy azt a pár jó cuccot kínálják több verzióban, színben esetleg, mert amúgy csípem a Razert.

[ Szerkesztve ]

(#43) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Thermaltake A2256 Gamma Pad remake :)

⭐ Stella

(#44) creation válasza coolpet (#24) üzenetére


creation
senior tag

Egyszer kollegával addig röhögtünk a főnök viccein, míg rá kellett ébrednünk, hogy valójában az a munka amit kiadott...

Szóval ne adj nekik ötleteket :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.