Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Avagy hogyan küszöböljük ki az MLC = olcsó(bb) illetve < VLC relációkat egy adag SD RAM integrálásával.
Ne legyen igazam...

A legjobb aláírás a héten

(#2) Pipó


Pipó
őstag

De jó látni, hogy naponta fejlődnek az ssd-k. Már csak azt kellene eltalálni, mikor érdemes úgy venni, hogy ne érezzem azt, hogy miért nem vártam még két hetet.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#3) Hulk24 válasza Pipó (#2) üzenetére


Hulk24
aktív tag

Nah ezek már szép számok!:D

(#4) robyeger


robyeger
addikt

Teljesítményben eddig az OCZ Vertex és Summit sorozata a király, de az csak jó, ha az A-data is felzárkózik hozzá. Remélem a többi gyártó is belátja; kell az a DRAM-os gyorsítótár az SSD-kbe. Hátha még az árverseny fokozódik...

[ Szerkesztve ]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#5) BloodRay válasza Pipó (#2) üzenetére


BloodRay
veterán

Már csak pár év. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) aboriginal74 válasza Pipó (#2) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Ez nagyon tetszett "hogy ne érezzem azt, hogy miért nem vártam még két hetet." egyetértek!!! :C

i don't know, but i need energy

(#7) enamessias válasza BloodRay (#5) üzenetére


enamessias
aktív tag

Ilyen tempoban??? Dehogy. Inkább "2 hét" és elérik a sata II határát!!! Akkor már érdemes lehet venni, max az áruk fog csökkeni, de gyurslásnak sok értelme nem lesz. Következö sata szabvány még messze van....

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#8) rodrigez


rodrigez
senior tag

Ha már sebességről esik szó :) Iszonyat beteg videó és iszonyatos sebesség. Must see!!!

http://www.youtube.com/watch?v=96dWOEa4Djs

(#9) BloodRay válasza enamessias (#7) üzenetére


BloodRay
veterán

én az árukra gondoltam :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) zed1983


zed1983
őstag

Had gyorsuljanak csak, az áruk mérséklődhetne... :K

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#11) orbano válasza erdoke (#1) üzenetére


orbano
félisten

szerintem igazad lesz. vagy netán ezzel a puffereléssel fel tudják ja@ítani a random írási időt?

egyébként meg szép számok vannak ráírva, de egy erős random írás/olvasás eredméynnre kíváncsi lennék.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) Killing


Killing
addikt

Jót dupláztak a cache növelésével!Kíváncsi lennék mennyit számíthat a játékokban. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#13) gardener


gardener
senior tag

Gondolom ez csak, apró fileok gyors elérésénél mutatkozik meg.
Nem lesz látványos gyorsulás.

(#14) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Huhh, szépen fejlődik! :Y

...

(#15) KaraDani válasza Devid_81 (#14) üzenetére


KaraDani
addikt

De szeretnék két 128megás ilyet raid 0 ba :DDD Elég is lenne, rendszernek, progiknak, gamának.

(#16) erdoke válasza KaraDani (#15) üzenetére


erdoke
titán

Na és hányas DOS-t futtatnál rajta? :D

A legjobb aláírás a héten

(#17) Goll-r válasza erdoke (#16) üzenetére


Goll-r
tag

:C

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#18) marcee


marcee
addikt

Azért én szomorú lennék, ha a 64MB cache miatt lenne csak gyors. Nekem ilyesmi értékeket linear, random, előre-hátra tudjon!

\m/

(#19) KaraDani válasza erdoke (#16) üzenetére


KaraDani
addikt

:DD 2*128mega az már win95 nek simán elég :K , de természetesen 2*128gigára gondoltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.