Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon jók ezek a videók. Persze a Best FPS-t már akkor tudtam amikor elindult. :) Megnézem az első kettőt is, mert eddig kimaradt.

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Sokat nevettem a videokon.

(#3) D1Rect válasza twollah (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Mi volt neked vicces? :F

(#4) twollah válasza D1Rect (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

A kis robot az elejen vicces, pont amiatt szoktam megnezni, a tobbi nem erdekel.

Amugy meg azt irok amit akarok.
Amugy sem latom ertelmet, hogy a videokat kommentalja az ember.
Mindenki ugyan azt latja.

[ Szerkesztve ]

(#5) @rglaaf válasza D1Rect (#3) üzenetére


@rglaaf
veterán

pl amikor a L4D résznél a nagy monsta beleolvad a deszkaház oldalába úgy fél testel :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#6) P00By válasza twollah (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

:D

A brutal legend poénos! :))

(#7) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Modern Warfare 2 nyerte Best FPS-t... az a sz@r-darab... no innováció, de azért megérdemli... hiába a Gametrailers néha olyan mint a Prohardware mikor az Intelről/Nvidiáról esik szó ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8) BalaNce87 válasza Eugene Roe (#7) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az nyerte? hát nemtudom mit csípnek azon ha már hatodjára adják ki ugyanazt a játékot csak a grafika fejlődött azóta, de ők egy helybe maradtak, a gameplayből is látszik hogy még mindig nem változott semmi, mind1 a 10 évesek oda lesznek érte ezért már megérte megcsinálni úgyis ők hozzák a profit nagy részét. Nemtudom mit erőltetik még ezt a codot, persze multiplayer game, gondolom én laikus hogy ezért nem változik semmi a singleben, biztos vok benne hogy voltak jobb ötletesebb fps gamek az E3-on mint ez. Nemtudom ténlyeg mit csípnek ennyire rajta, szerintem már eléggé unalmas a cod játékmenete, ráférne egy kis vérpezsdítés és elhagyni a fő szempontjukat az "addig el nem fogy az ellenfél amíg TE ki nem nyírod az összeset" és stb.

[ Szerkesztve ]

(#9) D1Rect válasza twollah (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Jóvanmá, nem kell leharapni a fejem, azt hittem a brutal legenden kacagtál, mivel igencsak szereted a gitározós zenéket. :))
(#6) P00By: Igen, nekem is az tetszett.

(#11) Trub válasza BalaNce87 (#8) üzenetére


Trub
tag

Egy kicsit elfogult vagy a játékkal kapcsolatban! 10 évesek?! nehogymár, apám kedvenc játéka, és nem egy apukát ismerek, aki él-hol a codokért.
Az igaz, hogy a single nem az erőssége, de még így sem kell szégyenkeznie.
De ezt a fejlesztők is elmondták, a multi részére helyezik a hangsúlyt. A multiban pedig elég sok újdonság megtalálható.

Persze a cod:waw nekem sem tetszett, de azt nem is az iw fejlesztette.

[ Szerkesztve ]

(#12) BalaNce87 válasza Trub (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát én csak azért mondom ezt a 10 éves témát mert az első rész óta egyre könnyebb a játék az alap dolgok megmaradtak de sokmindenben könnyítettek rajta és ennek csak az az oka lehetett hogy a sírt a szájuk kicsiknek hogy szar ez a játék béna vok benne nem kell, és gondoltak egyet az iw-sek hogy ha mégkönnyebb lesz akkor a gyereknek is jobban fog menni és ez mivel egyenlő hát mégtöbb bevétellel, szóval abban van vmi hogy ők az elsődleges korosztály akit megcéloznak ettől még játszhat vele akárkinek az apja. A WaW az kb annyiban különbözik a többitől hogy nem az iw csinálta ettől függeltelnül mindenben maradt cod, sőt egy az egyben egy cod4-et kaptunk, szóval ha vki sokat tolta a 2-vel meg a 4-el akkor nem értem az 5-be mit nem eszik, ugyanolyan mint a többi, max annak aki unja a Világháborús témát. Én személy szerint a 2-vel multiztam sokat, de akárhogy is nézzük ugyanazt művelik mint az EA az NFS-el, persze multi nélkül tényleg nem érne sokat a játék. Nem értem minek ennyi rész ha 4-el befejzték volna akkor még azt mondom ok jó volt ez a modernes dolog de minek még ennyi cod kényszert éreznek egy újabb rész kiadására vagy mi? Meg a másik dolog hogy a multin van a hangsúly ok de utána jönnek nagy profik akik a saját ízlésükre átmoddolják a játékot, már érzem előre hogy ugyanaz lesz mint a 4-nél, promod és a többi. Ez az évente jövő kiadás meg csak azt eredményezi hogy egyből az újra áll át mindenki és az előzöt meg le se szarják majd.

(#13) dudika10 válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


dudika10
veterán

A single az egész játék 'demója' vagy gyakorlóterepe, ahogy tetszik. Az igazi játék a multiplayer gomb megnyomása után kezdődik.
Viszont nem értem, hogy a multit, hogy a fenébe tudnák leegyszerűsíteni? Hiába raknak bele öncélzó fegyvert, azok a játékosok akik jobbak, öncélzó fegyverekkel is jobbak lesznek, tehát a 10 évesek ígyis-úgyis bénák lesznek. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14) BalaNce87 válasza dudika10 (#13) üzenetére


BalaNce87
addikt

Konkrétan arra gondolok hogy ha az ellenfél lő akkor mutatja a térképen, ha eltalálod azt is mutatja pl gránátot dobsz vhova tudod hogy ott van, visszanő az életed, nem szórnak a fegyverek, ugrásból is pontos a fegyver, no zoomal is lehet ellőni vkit sniperrel, ugrás közbe zoomolás és persze pontos a fegyver. Meg most odaültetsz egy 10 évest cod1 vagy cs elé valszeg bénázni fog, míg cod2-be vagy 4-be könnyebben fog menni neki mivel mérföldekkel egyszerűbb lőni köszönhető ez annak, hogy ahova célzol akármilyen pozicíóból az oda is fog menni. Túl sok benne az irreaálitás és ezen jó lenne csiszolni. Ha kb ezek nem lennének benne én személy szerint jobban élvezném és kicsit komolyabb is lenne a játék, mert valljuk be ezek a tetőről rámugrik és fejbelő stílus elég nagy marhaság.

[ Szerkesztve ]

(#15) cor válasza BalaNce87 (#8) üzenetére


cor
őstag

:D
merilyenhuzonévlettvmi = könnyen eladható
na nembaj 1 év mulva majd lehet postolni amikor a szupertovábbfejlesztett-Mw3 vidiket nézzük igy ;] pár uj fegyver (skin), meg a helyszin mondjuk legyen vmi ködös-párás dzsungelben, merthogy ez a nemláttoksemmitahótol effekt is dijjas lesz, igy az átfejlesztödik oda is :DDD

az a Singularity még most egész érdekesnek tünik

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#16) dudika10 válasza BalaNce87 (#14) üzenetére


dudika10
veterán

Szerintem az pont reális, hogy zoom közben futva és ugorva is pontosan oda lő a fegyver ahol a célkereszt van a lövés pillanatában. A cs:s -ben engem pl zavar hogy futok a sniperrel zoomolva a célkereszt nem mozog de a puska mégse lő. Ha végiggondolod, a célkereszt és a puska együtt mozog. :U A térkép az hülyeség szerintem is.
Én a zoom nélküli célkeresztet kivenném személy szerint az összes játékból. Ha a valóságban sétál az emberke a fegyverrel akkor sincs előtte a levegőben a célkereszt. ;]
Pont azt mondtam, hogy tökmind1 mennyivel egyszerűbb, a 10 éves akkor is bénább ha magától célzó fegyverek vannak a játékban. Őket célozza meg a fejlesztő a túl könnyű single résszel, mindenki másnak ott a multi.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#17) BalaNce87 válasza cor (#15) üzenetére


BalaNce87
addikt

Csak azért mondom mindezt mert én nem látok semmi olyat amiért ez mw2 lehetne, egyáltalán nem új játék ez egy cod4 kiegészítő, amibe lesznek újabb fegyverek meg egy két új pálya. Igazság szerinte nemtudom ehhez miért kell két év, új pályák megírása kb, de lényegében az egész játék még mindig ugyanarra épül, a grafika se fejlődött azóta, szóval akár ma is kiadhatnák ha nagyon akarnák szerintem, csak mivel eddig mindig novemberbe jött, ezen a rendszeren nem fognak változtatni.

dudika: Hát de belegondolsz futásból meg ugrásból nemtudsz pontosan lőni mert hát mozogsz, és a fegyver meg rángat, most azért mert zoomolsz te pontosabban lősz, de ez mit sem ér ha közbe futkározol.

[ Szerkesztve ]

(#18) dudika10 válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


dudika10
veterán

Amikor meghúzod a ravaszt a fegyver pontosan oda lő ahol a célkereszt van. Akkor élethű ha zoomolsz és futsz akkor a célkereszt is mozog a fegyverrel együtt. (mint a cod4-ben pl, és nem úgy mint a css-ben)

Egyébként én arra a játékra várok már régóta ahol eltűnik a célkereszt és csak zoom-al lehet majd pontosan lőni, és ha lábon találom az ellenfelet vagy engem találnak lábon akkor összeesek és nem/csak korlátozottan tudom használni a lábam. Ha jobb kézen lőnek akkor csak ballal tudok lőni, ha eltalálják a fegyverem akkor ne tudjak vele lőni és így tovább. Sose lesz ilyen sajnos. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#19) BalaNce87 válasza dudika10 (#18) üzenetére


BalaNce87
addikt

Akkor te másról beszélsz az hogy zoomolsz és odamutat a fegyver ahova húzod az egeret az oké én nem erről beszéltem, hanem arról hogy alapvetően pontos a fegyver bármilyen pocizioból, most megnézénm hogy vki megtudná azt csinálni hogy vállához emel egy ak-t azaz "zoomol" és mondjuk jobbra ugrik egyet és közben lő, kb esélytelen hogy célbe találjon pláne ha nem sorozatokba lő hanem úgy mint a vaddisznó, alapvetően ilyen kaliberü fegyverekkel messzire csak pötyögve lehet lőni mondjuk hármasával, ilyenkor pontos.

(#20) cor válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


cor
őstag

tudom, vlamelyik topikjaba én is irtam h ez egy sima kieg is lehetne, csak ugye igy mennyivel jobban hangzik h MW2 ... meg már akik az év játékának kiáltájk ki megjelenés elött azoknak meg ugyis mind1 h ugyanaz mint a másik, a lényeg h ez az ujabb, s csak az uj dolgok a jok...

eddig az Mw az a cod amit ugyan elkezdtem másodjára is kijátszani, de egyszerüen nem ment, abbahagytam
az meg h multira hegyezés, baromság, akkor nem is lenne single része, meg akkor azzal is promoznák ugye

dudi: proba ki, legugolsz, majd felugrás közben a távcsövedbe kukkantva lösz egy min 8-ast a céltáblán légpuskával, hajrá ;) :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#21) BalaNce87 válasza cor (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azokat meg végképp nem értem akik év játéka címre helyezik, hát nemtudom szerintem köze nincs ahhoz, kétszer elsütni ugyanazt ez már alapból nem lehet év játéka. Egyébként ebbe a mulitra kihelyezett dologban van vmi amit mondtál, mivel rengeteg csak multis játék van és sikeresek is, szóval mondhatni ez is egyfajta belemagyarázás abba hogy értelmes singlet egy jó ideje nemtudnak összehozni. Én is ezt mondom azért fognak átállni erre mert újabb, így el is mondom a 4-nek hamar vége is lesz, talán eddig a cod2 ami sokáig él a mai napig valszeg azok játszanak vele akiknek a 4 nem jött be vagy az 1-be meg bénák voltak
A nagy prok meg pláne el fogják felejteni, azok kötelességüknek érzik a váltást. Én egyszer elkezdtem akkor abbahagytam szarul is ment gépen stb, egyszerűen nem érzeztem azt a késztetést hogy ezt most tolnom kell, majd lett új gép azzal kipróbáltam ugyancsak félbehagytam (inkább multizgattam vele), majd egy 3 hónapja mondom nah végigcsinálom és végigtoltam, persze itt is előfordult hogy 2 hétig nem is toltam vele, nem köt le annyi időre végülis mész és lősz ezt kell csinálni végig, ez meg unalmas mint a picsa.

[ Szerkesztve ]

(#22) dudika10 válasza BalaNce87 (#19) üzenetére


dudika10
veterán

Értem már mit mondasz, akkor picit elbeszéltem melletted. Az szerintem elég korrektül van megcsinálva a játékokban, hogy ugrás közben jóval nagyobb a fegyverek szórása. A visszarúgást tényleg ki szokták felejteni. Ebben teljesen igazad van. :(

cor: amint lesz rá alkalmam kipróbálom :DDD

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én ezeket beírtam már pár fórumra és sajnos mindig le lettem szólva meg kioktattak, de látom rajtam kivül is vannak olyanok akik megértik hogy miről beszélek, persze ez csak egy játék nincs értelme róla sokat beszélni csak én mindig azt látom hogy mindenki várja meg imádja meg hogy legjobb game stb, codnál messze menőleg vannak és lesznek jobb játékok persze fps. Valszeg ha ezek a baromságok amiket írtam hogy kiszedhetnének nem lennének benne a codosok többsége nem is tolná vele. Valszeg akiknek ezt írtam azoknak bement az info a fülükön majd ki, nah szóval ráférne már vmi nagy újítás a játékra. :)

(#24) Zolás válasza dudika10 (#18) üzenetére


Zolás
addikt

Nem sok Cs:S lehetett a kezedbe. Megnézem hogy futsz egy kurva távcsövessel miközbe zoomolsz. Cod közbe nem tudom lehet e futni de Csé közbe csak nagyon-nagyon lassan mozogsz. Ezért nem ugrál a célkereszt. Ha neked csé közbe távcsövessel megy a futás mikozbe zoomolsz akkor ki kéne kapcsolni a cuccokat :DDD
Ha belegondolsz neked mi a realisztikusabb? Távcsővel futni mikor szart se látsz magad előtt vagy ha belenézel akkor nagyon lassan csoszogni arrébb hogy ne mozogjon a fegyver a kezedbe?
Amugy meg aki csézett és kipróbálta a Cod sorozat akármelyik részét az hamar letörölte a barátaim között. Teli van 10 éves gyerekkel és a csitereket a franc se szüri. Nemhiába nem hallasz csébe "private cheat" nevü cuccról.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25) dudika10 válasza Zolás (#24) üzenetére


dudika10
veterán

Márpedig elég sokat játszottam az 1.6-al is és a source-val is. Kizárólag mesterlövész vagyok úgyhogy elég jól tudom mit lehet és mit nem a mesterlövész puskákkal. Ha belenézel a távcsőbe ugyan olyan gyorsan "fut" mint amikor nem nézel bele, tehát sebesség változás nincs attól, hogy célzás közben mászkálsz. (schmidt scout-val tud rendesen futni, krieg550-el, magnummal és D3/AU-val már lassabban fut mint a többi fegyverrel)
Próbáld ki: vegyél a kezedbe egy mesterlövészpuskát, célozz, és kezdj el menni a fal felé majd lőj egyet. A célkereszt végig egy vonalban fog mozogni, de nem oda fog lőni ahova mutat. Ez teljesen természetellenes. Lövés után a célkereszt fél másodpercen belül megnyugszik, de a következő pontos célzást csak jó egy másodperccel később tudod leadni még akkor is ha guggolsz. Ez is természetellenes.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#26) Zolás válasza dudika10 (#25) üzenetére


Zolás
addikt

Valamivel kevered a csét szerintem. És távcsövesnek max a scout és wp-t lehet nevezni. Ami a bullpup és krieg fegyókon van az max kicsit közelit. Ja és ha belenézel egyikkel se tudsz futni!!! Alapból attól hogy a fegyó a kezedbe van már lassabban futsz nem hogy még távcsőbenézés közbe!!
Ja és a fent nevezett valóban távcsöves fegyók akármit csinálsz pixelre pontosan lőnek. Max gagyi szerón voltál és lagg miatt nem adott be egy-két lövést.
Még mielőtt megtámadna valaki nem azt mondom hogy a csé a tökéletes játék de azért ne állítsunk valótlan dolgokat róla. Ha meg nem tudod mi fán terem ne szidd feleslegesen.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27) dudika10 válasza Zolás (#26) üzenetére


dudika10
veterán

Krieg kettő van a játékban, a T-k a Krieg 552-t használhatják amin a zoom csak közelít, a CT-k a Krieg 550(!)-et, amin rendes távcső van.
Légyszíves ne mondj teljesen baromságokat, egy szóval nem említettem a bullpop-ot és a Krieg 552-t. Hidd el, nem keverem semmivel a játékot, nem a szar szerver miatt nem adott be lövéseket, tisztában vagyok vele miről beszélek. Légyszíves a következő hozzászólásod előtt tedd fel a játékot (mind1 hogy az 1.6-ot vagy a source-t) és nézd meg miről is van szó, mielőtt írsz.

Egyébként nem szidtam a játékot, mióta megjelent azóta nagy kedvencem. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#28) Zolás válasza dudika10 (#27) üzenetére


Zolás
addikt

Na akkor ha már okosabb vagy. A CT-k a bullpup nevü fegyót használják és egyiken sincs rendes távcső. A T-k a krieg marinet használják és azon sincs. Na de megyek csézni mert a hülyeségedtől csak ideges lesz az ember.
Esetleg valami skint rányomattál a CT fegyóra és azér néz ki bullpup kriegnek. De még csak nem is egy fegyvergyártótól vannak a fegyverek. De nem baj ha te mondod.... :U

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#29) dudika10 válasza Zolás (#28) üzenetére


dudika10
veterán

Te most komolyan ennyire értetlen vagy?
fegyverek 1
fegyverek 2
Mindkét linken úgy a lap háromnegyedénél találod meg a szóban forgó két Krieg-et. A bullpup alatt és a magnum felett, egymás mellett. :W

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#30) Zolás válasza dudika10 (#29) üzenetére


Zolás
addikt

uristen sose gondoltam volna hogy a vérkomoly vadászpuskás a magozóval akar lőni. amugy meg csébe nincs külön számuk egyikbe se ugyanaz a kód van mindkét oldalon. erről ennyit.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#31) dudika10 válasza Zolás (#30) üzenetére


dudika10
veterán

Biztos az én verzióm a szar, hogy megkülönbözteti a két fegyvert. :U
Könyörgöm, nézz már utána a dolgoknak mielőtt írsz. :W

Az esetek nagy részében magnummal (wp-vel, ahogy tetszik) szoktam mászkálni nem pedig "magozóval".
(az úgynevezett "magozók" sokkal jobban használhatók mint a schmidt, amit viszont rendes mesterlövész puskának neveztél...)

További vita teljesen fölösleges, amíg nem indítod el azt a játékot.
Nem akartalak bántani/személyeskedni, béke! :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.