Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor677


Viktor677
csendes tag

Meghalt a király, éljen a király! :R

(#2) rottenbull


rottenbull
senior tag

Blokkolnam, bar az elodjenel sem ereztem a kesztetest a vasarlasra nagyon. Amig az enyem birja, addig marad.

(#3) ROBOTER


ROBOTER
addikt

A Sony 8 évvel ezelőtt áttette a D/A konvertert a képérzékelő chipre, és az ezen alapuló vázak (Sony, Nikon, Pentax stb.) számottevő előnyre tettek szert dinamikában.

Most meglépte a Canon is, a D80 (APS-C) és az 1Dx Mark II (Full Frame) képében.

Ezután már nem fog megjelenni Canon váz a korábbi technológián alapuló képérzékeléssel.

Innentől kezdve pedig megszokásokon, márkahűségen és objektívválasztékon múlhat csak a választás.

(#4) ROBOTER válasza ROBOTER (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

A/D, fáradt vagyok.

(#5) #65675776 válasza ROBOTER (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

És 80D, mem D80.

(#6) ROBOTER válasza #65675776 (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Mondom én, hogy fáradt vagyok.

(#7) #65675776 válasza ROBOTER (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Apróság, bárkivel előfordul. De legalább tudom mi az oka, hogy ekkora előnyre tett szert a többi gyártó dinamikában.

(#8) yolan válasza ROBOTER (#3) üzenetére


yolan
őstag

Mi a helyzet a Toshiba szenzorokkal?

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#9) Dude666 válasza ROBOTER (#3) üzenetére


Dude666
csendes tag

Hmm, ez tök érdekes. Sose ástam bele magam ennyire. És hátha tudod: a középformátumú szenzorok miért ennyivel jobbak még mindig dinamikában mint a FF vagy a cropos szenzorok? Ezt sosem értettem

(#10) nkmedve válasza ROBOTER (#3) üzenetére


nkmedve
őstag

Végre kezd felnőni a Canon is szenzorok terén. Adjanak ki egy 6D Mk2-t az új techológiás szenzorral és azonnal rohanok megvenni (a 80D-n is nagyon gondolkozom).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.