Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Az AR-ben még talán van némi fantázia, de a VR vonal szerintem egy korlátozott dolog ami miatt nem lesz soha igazán népszerű.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

"Ar-ar, aranyat ide patkányok!"

(#3) #24536576 válasza jacis (#1) üzenetére


#24536576
törölt tag

Mert a mobiltelefon is 10 éve ugyan azon a szinten van megragadva, igaz? :W

(#4) jacis válasza #24536576 (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Te mire akarsz ezzel utalni? Nem látom a kapcsolódási pontot az általam leírtakkal.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) #24536576 válasza jacis (#4) üzenetére


#24536576
törölt tag

" a VR vonal szerintem egy korlátozott dolog ami miatt nem lesz soha igazán népszerű."

Hasonlót írtak anno a Note-ra is.

(#6) jacis válasza #24536576 (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem egyről beszélünk.
A VR szerintem azért nem fog tovább fejlődni mert a térbeli képességek korlátozottak így nincs olyan komoly játék vagy bármi amit érdemes lenne ilyen verzióra fejleszteni. Maradnak az egy helyben toporgó fos játékok és programok.
A Note amiről Te írtál arra azért írták mert egy réteg terméknek ítélték meg ami igaz is rá a mai napig csak az a réteg jóval nagyobb volt így utólag nézve mint amire bárki számított.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) #24536576 válasza jacis (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Még. De simán fejlődhet, ez a jövő(sajnos). Ez azért már elég komoly élményt nyújthat: [link]

Note pedig kategóriát teremtett(Phablet), amit most az összes telefon képvisel, pedig annak idején mindenki fikázta a méretét, most meg örülnének, ha csak akkora lenne egy csúcsteló. :D Ráadásul sajnos a Note se réteg már, boldog boldogtalan megveszi, mert az a csúcs galaxy, évente 2* veszi elő a tollat, akkor is menőzésből.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.