Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) #16820480 válasza #54625216 (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, ha pontosan csak egy dolog érdekel a másik platformról, akkor még megérheti az 5$, de ha már mondjuk kettő, akkor kezd véleményes lenni. Illetve inkább úgy mondom, hogy akkor már kezd előjönni az, hogy miért nem inkább arra fizetnél elő az ATV helyett, ha az ATV nem nyújt önmagában sok/semennyi önálló tartalmat? (Tudom, hogy nyújt, várom is eléggé az Alapítványt, de itt most a kérdés, hogy mennyire érdekelnek az ATV-s tartalmak vs. a többi szolgáltató tartalmai)
Az 5$ szerintem elég jó tipp, nem hiszem, hogy annál olcsóbb lenne nagyon, yt-on is a veddmeg tartalmak kb ilyen 4.99-5.99$ körüli áron mennek.
Meglátjuk majd hogy csinálják, de nekem eddig nem tűnik túl vonzónak. Az lenne vonzó gyűjtőplatform, ha mondjuk az alap 15$ havidíj helyett mondjuk 20-25-ért nézhetném őket, és az összes többit is. Aki ezt meglépi, az nyeri nálam a háborút :K De aztán ez csak én vagyok...

moleculez: Pedig mekkora üzlet lenne a havidíjért nézni a tévé-gyógyítót ;] Nézz bele a faceID-ba és meggyógyulsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.