Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rolii21


rolii21
aktív tag

Egyszerűbb mindent megvenni. :K

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#2) joey04 válasza rolii21 (#1) üzenetére


joey04
titán

Eddig meg az volt a baj, hogy túl sok a pénz, valamit kezdjenek vele.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) rolii21 válasza joey04 (#2) üzenetére


rolii21
aktív tag

Fordítsák fejlesztésre. Úgy is elég rossz úton haladnak.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#5) Kasya válasza rolii21 (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az otleteket megkell venni. Ha mar letezik, ugy, ha meg nem, kikell talalni. Idoben mindenkepp az elobbi a jobb valasztas.

(#11) Goose-T válasza rolii21 (#3) üzenetére


Goose-T
veterán

Ezzel a vétellel utólag kifizették az Embark fejlesztési költségeit, tehát effektíve így is fejlesztésre fordították ezt a pénzt. Hol itt a probléma?

Eladó gitáros cuccok: http://tinyurl.com/94uy6j9b *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#12) BoC1ka válasza Goose-T (#11) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Hogy apple. ennyi a probléma a kolléga szerint.

Amugy milyen komoly az Apple generálta a legtöbb letöltést az Embarknak, majd felkapták mert sokan választották és megvették

YNWA

(#13) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Helyes, az Apple Maps-re rá is fér a tuning.

x gon' give it to ya

(#20) laiser válasza buvartacsko (#14) üzenetére


laiser
csendes tag

Lehet de a google most éppen a jó úton halad :) (félre értés ne essék azt nem tudom hogy az alma milyen úton halad, nem ismerem annyira) de a google termékeit nem csoda hogy sokan szeretik.

42 az életem értelme

(#34) HawerKing


HawerKing
őstag

Szerintetek utol eri valaha a g mapset?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#43) crey


crey
MODERÁTOR

42-ből 9 valóban releváns hozzászólás maradt meg, ami nem megint a szokásos iOS vs. Android flame. Nem unjátok srácok? Fejezzük be a felesleges flamet. Köszi

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#44) WinPho válasza HawerKing (#34) üzenetére


WinPho
senior tag

Ha elég céget vásárol fel... :U
És szerintetek ez jobb vagy a Nokia heréi? Az Apple térképe Offline? Csak érdeklődés... :U

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#45) joey04 válasza HawerKing (#34) üzenetére


joey04
titán

Szerintem nem. Ahhoz nagyon nagy az előnye. Plusz az Apple az ilyen felvásárlások ellenére sem nagyon törődik a térképével, több olyan javítás sem került bele, amit nagyon rég jeleztek már nekik. Kicsit olyan, mintha meg nem történtté akarnák tenni legszívesebben, de azt ugye nem lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) fordfairlane válasza HawerKing (#34) üzenetére


fordfairlane
veterán

Pár térképet már néztem, de egyik sem tűnik igazán versenyképesnek a Google Mpas-sel szemben. Maga az API-ja is nagyon jól meg van csinálva, jól testreszabható. Apple mapset be lehet egyáltalán ágyazni saját weboldalba?

x gon' give it to ya

(#47) Márkosz válasza rolii21 (#1) üzenetére


Márkosz
tag

+1 :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#48) azopi74 válasza HawerKing (#34) üzenetére


azopi74
addikt

"Szerintetek utol eri valaha a g mapset?"
Az talán utoléri egyszer, de a Nokia Here-t sose közelíti meg :-).
Vannak dolgok, amire jó a google maps, de nem navira.

(#49) dezs520


dezs520
senior tag

Most néztem bele a "Fontos firmware frissítés érkezett az új Nexus 7-hez" című topikba...
Érdekes mód,a kommentek számolása normális ütembe halad....nem úgy mint itt...
Ja,de mindig elfelejtem,mi vagyunk a birkák... :((( nem baj,de én legalább nem megyek "máshova szemetelni"

[ Szerkesztve ]

(#50) Touch-ko


Touch-ko
őstag

42-bol 9 HSZ..

Most kivancsi lennek azokra, akik szerint az Apple forumok soha nincsennek szet offolva, meg nem megy az Apple hater-kedes...

Bevasarolt? Vasaroljon. Ha ettol nekunk Apple usereknek jobb lesz, akkor miert ne??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.