Hirdetés

2020. szeptember 27., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) ghiottone

ghiottone
(veterán)

Nem tudom, de a csili-vili animációk helyett én jobban örülnék, ha az OxygenOS-ben a Google tárcsázó és névjegyek lenne az alap + a saját launcherben választható lenne, hogy vagy a Google Feed vagy az OP eszköztára legyen ott.
Ja és a 8-as széria előtt a camera2 apit is normálisan megoldhatnák, hogy 3rd party appokkal teljesen kompatibilis legyen (pl. Moment camera app használja az összes lencsét, gcam nem)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) | OnePlus kód: https://bit.ly/3efqlp7

(#2) Integrale

Integrale
(addikt)

Első, amit kikapcsolok minden eszközömön. :D

(#3) Ezekiell

Ezekiell
(őstag)

A lényeg, hogy a lényegre koncentrálnak :)

"Az interneten terjedő összes idézetem igaz." - Darwin

(#4) rigoberto

rigoberto
(senior tag)

Az jó.

(#5) Polarstar

Polarstar
(nagyúr)

Egy szó hiányzik a mondatból: "Felesleges"
Gondolatban illesszük be.

Karóra és formatervező projekt + egy lebegő ThinkPad

(#6) SkyLine3000 válasza Integrale (#2) üzenetére

SkyLine3000
(addikt)

+1
Én is az elsők közt kapcsolok ki mindenféle animációt az aktuális telómon. Sőt, Winfos alatt is kikapcsolok minden fölösleges (rendszer lassító) animációt.

[ Szerkesztve ]

(#7) Scarabeus válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére

Scarabeus
(tag)

én csak 0.5xre vettem le, szebb azért így a szememnek, mint a semmiből villanásszerűen megnyíló appok.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 // "TARKA" kuponkód a WOLTon 1000 ft kedvezményért!

(#8) enginev3.0

Jól fognak mutatni kétszeres sebességen :))

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#9) Ezekiell válasza Scarabeus (#7) üzenetére

Ezekiell
(őstag)

Én is így vagyok ezzel minden telefonon

"Az interneten terjedő összes idézetem igaz." - Darwin

(#10) Polarstar válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére

Polarstar
(nagyúr)

Ennél már csak a gyári, 100%-on felüvöltő figyelmeztetőhangok a szebbek - mondjuk hajnali háromóra tízkor! :DDD
Jobb, mint bármilyen kávé a korán kelőknek.

Karóra és formatervező projekt + egy lebegő ThinkPad

(#11) gilfoyle

gilfoyle
(őstag)
LOGOUT blog

Az animációk hidegen hagynak, annak már jobban örülök, hogy visszatér a polc a régi formájában.

"A guppi az random, érted? Nem tudod a következő percbe' micsinál a guppi."

(#12) guni válasza ghiottone (#1) üzenetére

guni
(tag)

gcam nem egy 3rd party app, hanem egy másik telefonról lehekkelt rendszerapp. Soha nem fog 100%-osan működni, mivel Pixel eszközökre fejlesztik.

(#13) ghiottone válasza guni (#12) üzenetére

ghiottone
(veterán)

Lehet nem volt jó példa a gcam, de nem is ez volt a lényeg. Némely telefonon mókolás nélkül is hozzáférhető a többi lencse is. Op 7T-n jelenleg root + aux modul kell vagy kicserélni a gyári kamerát teljesen a gcamra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) | OnePlus kód: https://bit.ly/3efqlp7

(#14) morgyi

morgyi
(veterán)

Még jó hogy az eddigi minimal stílusú időjárás appot szétcseszték egy 2010-es látványvilágúra...

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#15) RIC5I

RIC5I
(tag)

na tök jó......lenne ha nem az animációkat kapcsolnám ki elsők között :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#16) beyruth82

beyruth82
(addikt)

Hát a lassú animáció miatt a legelső dolog ami eszembe jutott mikor életem első oneplus telefonját(7TPro) kezembe vettem egy xiaomi után hogy:
-Úristen de lassú ez a telefon!
Elég nagy csalódás volt, aztán levettem az animáció sebességét 0,5x-re és így már eléri azt a szintet amit az előző telefonom....
Ahogy a videón látom maradt is ez a nyugdíjas tempó alap beállításon. :DDD

(#17) ghiottone válasza beyruth82 (#16) üzenetére

ghiottone
(veterán)

Nekem is fura volt anno egy sd835-ös teló után a 855+ os OP, de az animáció 0,5-re állítva már megoldotta.

(#18) Magnat

Magnat
(veterán)

First world problem ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#19) PowerBuldog válasza ghiottone (#1) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

gcam mondjuk már jó ideje kezel több lencsét. Mi 9T-n azt használom és a tele és ultrawide között is tudok váltani.

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#20) ghiottone válasza PowerBuldog (#19) üzenetére

ghiottone
(veterán)

igen, de nem minden telónál. Tesóm Lg G8s-én is megy, és emlékszem, ímikor nálam volt Mi 9T azon is tudta 1 éve. OnePlus esetében csak a 8-as szériától megy mókolás nélkül az összes lencse. :( ez a piszokság.

(#21) SkyLine3000 válasza Polarstar (#10) üzenetére

SkyLine3000
(addikt)

Első alkalommal az animációkon kívül kilövök minden hangot, rezgést is. Csak a csörgés és az értesítési hang marad, semmi más. Annyi fölösleges szar van a telefonokban, h órákig tart, mire úgy be tudom állítani, ahogy nekem megfelel...

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.