Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem tudom, de a csili-vili animációk helyett én jobban örülnék, ha az OxygenOS-ben a Google tárcsázó és névjegyek lenne az alap + a saját launcherben választható lenne, hogy vagy a Google Feed vagy az OP eszköztára legyen ott.
Ja és a 8-as széria előtt a camera2 apit is normálisan megoldhatnák, hogy 3rd party appokkal teljesen kompatibilis legyen (pl. Moment camera app használja az összes lencsét, gcam nem)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Integrale


Integrale
veterán

Első, amit kikapcsolok minden eszközömön. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#3) Ezekiell


Ezekiell
veterán

A lényeg, hogy a lényegre koncentrálnak :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#4) rigoberto


rigoberto
őstag

Az jó.

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Egy szó hiányzik a mondatból: "Felesleges"
Gondolatban illesszük be.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) SkyLine3000 válasza Integrale (#2) üzenetére


SkyLine3000
addikt

+1
Én is az elsők közt kapcsolok ki mindenféle animációt az aktuális telómon. Sőt, Winfos alatt is kikapcsolok minden fölösleges (rendszer lassító) animációt.

[ Szerkesztve ]

(#7) Scarabeus válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére


Scarabeus
tag

én csak 0.5xre vettem le, szebb azért így a szememnek, mint a semmiből villanásszerűen megnyíló appok.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jól fognak mutatni kétszeres sebességen :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) Ezekiell válasza Scarabeus (#7) üzenetére


Ezekiell
veterán

Én is így vagyok ezzel minden telefonon

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#10) Polarstar válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ennél már csak a gyári, 100%-on felüvöltő figyelmeztetőhangok a szebbek - mondjuk hajnali háromóra tízkor! :DDD
Jobb, mint bármilyen kávé a korán kelőknek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Az animációk hidegen hagynak, annak már jobban örülök, hogy visszatér a polc a régi formájában.

(#12) guni válasza ghiottone (#1) üzenetére


guni
tag

gcam nem egy 3rd party app, hanem egy másik telefonról lehekkelt rendszerapp. Soha nem fog 100%-osan működni, mivel Pixel eszközökre fejlesztik.

(#13) ghiottone válasza guni (#12) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lehet nem volt jó példa a gcam, de nem is ez volt a lényeg. Némely telefonon mókolás nélkül is hozzáférhető a többi lencse is. Op 7T-n jelenleg root + aux modul kell vagy kicserélni a gyári kamerát teljesen a gcamra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#15) RIC5I


RIC5I
tag

na tök jó......lenne ha nem az animációkat kapcsolnám ki elsők között :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#16) beyruth82


beyruth82
veterán

Hát a lassú animáció miatt a legelső dolog ami eszembe jutott mikor életem első oneplus telefonját(7TPro) kezembe vettem egy xiaomi után hogy:
-Úristen de lassú ez a telefon!
Elég nagy csalódás volt, aztán levettem az animáció sebességét 0,5x-re és így már eléri azt a szintet amit az előző telefonom....
Ahogy a videón látom maradt is ez a nyugdíjas tempó alap beállításon. :DDD

(#17) ghiottone válasza beyruth82 (#16) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem is fura volt anno egy sd835-ös teló után a 855+ os OP, de az animáció 0,5-re állítva már megoldotta.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#18) Magnat


Magnat
veterán

First world problem ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#19) PowerBuldog válasza ghiottone (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

gcam mondjuk már jó ideje kezel több lencsét. Mi 9T-n azt használom és a tele és ultrawide között is tudok váltani.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#20) ghiottone válasza PowerBuldog (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

igen, de nem minden telónál. Tesóm Lg G8s-én is megy, és emlékszem, ímikor nálam volt Mi 9T azon is tudta 1 éve. OnePlus esetében csak a 8-as szériától megy mókolás nélkül az összes lencse. :( ez a piszokság.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) SkyLine3000 válasza Polarstar (#10) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Első alkalommal az animációkon kívül kilövök minden hangot, rezgést is. Csak a csörgés és az értesítési hang marad, semmi más. Annyi fölösleges szar van a telefonokban, h órákig tart, mire úgy be tudom állítani, ahogy nekem megfelel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.