Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ki jön bankot rabolni?.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#2) Hosssszu


Hosssszu
őstag

"míg négy modulnál akár az 1 TB/s-os érték is átléphető."
Gondolom az inkább GB akar lenni. :R

(#3) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Hát nem biztos, hogy ha lenne is annyi felesleges pénzem fizetnék ~280ezret egy 128gigás SSD kombóért (ami náluk simán 300ezer felett lesz). Annyiból már egy normál adaptec raid vezértlő is kijön 2db 256gigás sf1200-as vezérlős SSD-vel ami igaz csak 0,5-0,6gb/sec de azért valljuk be 128G vs 512G. Viszont ha ingyen adnák tesztelni lehet hogy aztmondanám elhagytam, benylete a gép vagy ellopták a buszon (nem buszozok) :D.

(#4) TESCO-Zsömle válasza Fr3eWar (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy veszel egy OCZ RevoDrive-ot...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Húzós a cucc, nagyon húzós !!

nothing is true everything is permitted..

(#6) zazahoho válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


zazahoho
őstag

az ocz revo-n nagyon gondolkodom én is 120 gb változat már nem is annyira húzós :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) killerjohn


killerjohn
addikt

Ha jól értem, akkor megveszem 240$-ért, rákötöm a 4 SSD-met, és akkor nekem nagyon jó lesz? :F

(#8) Srodney válasza Sicilian (#5) üzenetére


Srodney
senior tag

téleg marha drága de időtállová válhat,azáltal hogy bővíthető,akárcsak maga a pc.ha elveszti bővíthetőségét akkor elkezd platformizálodni,mint maga a pc.azért meg hagyni,van belépő ára neki :Y :W :F

(#9) Fr3eWar válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Van benne valami, de azért írtam a hardweres raid vezérlőt mert lényegében a cikk is valami hasonló, a revodrive-ot meg nem tudod bővíteni, viszont a 256-os SSD-k mellé még rakhatsz 2-őt 4-et... és akkor a sávszélesség is arányossan nő, 1terránál elérve az 1gb/sec-es lélektani határt :B

[ Szerkesztve ]

(#10) Male


Male
nagyúr

Már azthittem flash modulokkal olcsón bővíthető SSD, de nem... ez így igazából nem több, mint egy RAID-es SATA kártya, amire alapból egy SSD-t már ráépítettek... ennyi erővel az alaplapra is dugdozhatom az SSD-ket, pontosan ugyan ott vagyok vele.

A RAID esetén általában kieső trim-mel itt mi a helyzet, működik vele?

(#11) hunmyke válasza atti_2010 (#1) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Lehetek sofőr?

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#12) atti_2010 válasza hunmyke (#11) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ja pont az hiányzik, nem lesz nehéz dolgod, levajaztam a helyi rendőrfőnökkel hogy kapjunk felvezetést, emiatt a sok dugó miatt már becsületesen bankot se lehet rabolni.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#13) HyP3b0y válasza atti_2010 (#12) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Leosztják nektek a zöldhullámot? :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#14) Sub-ZeRo válasza atti_2010 (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Így megjátszod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) atti_2010 válasza HyP3b0y (#13) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Mi az hogy, Vazze még műholdas irányítást is kérünk!

Sub-ZeRo.Nagyon király, vajon milyen kitüntetést kaptak a sünök?

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#16) mephi666 válasza Male (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is erre számítottam, de nem :( pedig még nosztalgia-hangulata is lehetett volna... szerintem jönni fognak az ilyen megoldások is, mert látok benne fantáziát: pcie-nél 4sávnál már megvan bőven a sebesség és csak az ember pénztárcájától függ, mikor bővít... (esetleg ad el belőle)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Male válasza mephi666 (#16) üzenetére


Male
nagyúr

Jaja, a memóriák mintájára simán megoldható lenne... én ezt várnám (akár alaplapra integrálva... vagy hogy még olcsóbb legyen, a chipsetbe integrálva a vezérlő... az még akár sebességben is javíthat, hiszen nincs "egy PCIe vezérlő, amin van egy SATA vezérlő, amin van az SSD vezérlő" sor...).

(#18) Angel1981 válasza killerjohn (#7) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van! Pontosan! Nagyon boldog leszel! :DD

(#19) Sub-ZeRo válasza atti_2010 (#15) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD Válveregetést biztos kaptak.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20) L3zl13 válasza atti_2010 (#15) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A színészek kitüntetést ugyan nem, csak gázsit kaptak érte. A videó kommentjében ott van, hogy valami videót/reklámot forgattak.

De persze egyszerűbb rögtön hülyézni/sünözni a rendőröket, mint egy kicsit utánanézni, hogy miről is van szó. :U

Aki hülye, haljon meg!

(#21) cer válasza Sub-ZeRo (#14) üzenetére


cer
tag

Aszta de mekkora :DDD

Ha reklám még akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#22) Komplikato


Komplikato
veterán

" termék ugyanis a többi PCI Express interfészbe helyezhető megoldással ellentétben képes bootolni a Windows, a Linux és a Mac OS szoftvereket. "

Miért is? Az OCZ Revo is bootolható, persze vannak olyan gondok, hogy pl. adott alaplapnak van e normális Bios-a, meg ha jól láttam a páratlan számú PCIE bővítőket szereti ... de akkor is.

Kicsit emlékeztet azokra a kütyükre, amikbe 3 CF kártya vagy 6-8 SD kártya ment bele, és raidben kezelte SATA/IDE csatin őket.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#23) Entryy válasza zazahoho (#6) üzenetére


Entryy
aktív tag

És állítólag nem sokára jön a Revo x2 még brutálisabb értékekkel, barátságosabb áron.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#24) Vajga


Vajga
tag

Most nem értek valamit, plz ne hurrogjatok le. de most ez miben külömbözik attól, mintha 2 v 4 bika ssd-t kötnék simán raidbe? :D Erről az izéről nekem csak egy sima raid vezérlő jutott eszembe. Meg egy olyan kérdés lenne még, h az ocz revon én is gondolkozom, de több tesztben eléggé kikap. Nyilván nem szekvenciális olvasásban v írásban. Ezeknek a raides cuccoknak van ezekszerint valami hátulütőjük? Egy szingli ssd képes verni ugyanabból a típusból egy raid0-át pl rendszerműveletekben stb? Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy egy raid vezérlő okozhat-e hátrányt a szinglihez képest.

Sok kérdés tudom, bocs a naívságért. :)

(#25) Komplikato válasza Vajga (#24) üzenetére


Komplikato
veterán

Lehet rosszul emlékszem, de nemrég volt szó egy új OCZ motyóról, ahol saját vezérlőkártyán tudna valami überbrutál sebességet. Nem emlékszem de a SATA3 átvitelének sokszorosát, és Raidbe is köthető. Nem tudja valaki annak a terméknek a nevét?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#26) #72042496 válasza Komplikato (#25) üzenetére


#72042496
törölt tag

(#27) Male válasza Komplikato (#22) üzenetére


Male
nagyúr

Az igen, de a legtöbb PCIe-s SSD nem volt az...

Vajga: Nem sokban különbözik tőle... annyi, hogy erre a SATA/RAID vezérlőre az első SSD-t már ráintegrálták.

(#28) zazahoho válasza Entryy (#23) üzenetére


zazahoho
őstag

utána nézek,de az értékek azért már így is nagyon ott vannak a toppon,a barátságosabb árnak viszont nagyon örülnék :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#29) Komplikato válasza Entryy (#23) üzenetére


Komplikato
veterán

Nem semmi adatok: OCZ-RevoDrive-X2-Sneak-Peek-From-IDF-2010
Ára érdekes lehet. Mondjuk a Revo1 érdekes, mert az 50GB és a 120Gb között nincs 1.5x-es szorzó árban, ezért kérdéses kinek éri megvenni a 90GB-os verziót? :F

Hát az első árak szvsz sokkal magasabbak a Revo1-nél: OCZ RevoDrive X2 árukeresőben

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.