Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #51736960


#51736960
törölt tag

egy new york times-ért még én is fizetnék.
na de egy népszaváért, magyar nemzetért vagy akármelyik másik fosért? XDLOL

(#3) (V) ó k u s válasza Enszuke (#2) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Minek újság? :)

1, A nagyja csak hírhajhász, és bármit képes megjelentetni, hogy az eladást növeljék!
2, Bármelyik portálon (pl. Origo, Index, stb.) alapból megjelennek a fontosabb hírek!
3, Akinek olyan a munkája, az alaphangon értesül mindenről premierbe!
4, Minek újságra előfizetni, ha ott vannak a Facebook-os ismerősök? :D Simán telenyomják a falat mindennel, és még csak fizetni sem kell érte! :D

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#5) (V) ó k u s válasza Enszuke (#4) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Azért azt hamar kilehet szűrni, hogy ki oszt meg értelmes dolgokat! A többit lehet tiltani, és máris nem jelennek meg a hulladék bejegyzések.

Fordítások jelennek meg, de csak blogokban. Ritka az a szakmai oldal (ha van...), amelyik igyekszik naprakész infóval előrukkolni hiteles(nek vélhető) forrásokból.

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#7) (V) ó k u s válasza Enszuke (#6) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Majd kilógatom a fekete zászlót, ha valami nagyon hiányozna! :)

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#8) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Normális újságért én is fizetnék...de magyarisztánban csak bulvár van... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#9) Tigerclaw válasza #51736960 (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem csak azt gondoljuk, hogy a New York Times jobb, mint egy Népszabadság...ugye benne van az amerikás érzés, meg hogy egy igazi metropolisz híres lapja. Én nyelvtanulás céljából előfizettem 1-2 ilyen napilap Kindle verziójára ( The Province, Vancuover Sun) de aztán lemondtam, mert volt benne 4-5 érdekes cikk naponta, de a kétharmada belpolitika, kétharmada sport, a maradék, meg bűnügyi/katasztrófa hír. Szóval egyrészt lehet olvasni ugyanazt a mocskos politikát, ami itthon is van, másrészt olyan bűnügyekről olvashatsz amik itthon szinte alig fordulnak elő, mint sorozatgyilkosok, bandaháborúk, töméntelen fegyveres rablás, ok nélküli gyilkosság és persze kábítószer, a rengeteg eltűnt gyerekrő és felnőtről nem beszélve. Ugyanaz van az újságban, mint nálunk, csak durvábban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) anulu


anulu
félisten

ha a magyar újságok erre áttérnek, akkor én is elő fogok fizetni. de szigorúan értelmesre. ja, és külföldire. nyelvtanulásnak sem rossz (ill szintentartásnak) és a cikkek minősége is toronymagasan veri az itthoniakét (túlnyomó többségben).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.