Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Dyingsoul válasza lujó55 (#18) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én is így éreztem.

(#11) tiborandras: Ezek az adatok megdöbbentő teljesítményre utalnak (ha valósak)! Bár én egy átlagos multimédiás notebookba szerelhető szériára lennék kíváncsi, mondjuk a 7800M-asra vagy a 7700M-asra. Ha még egy jó driverrel is megtámogatják, ezek a kártyák aztán csodára képesek. Most erősen elgondolkodok, hogy az nvidia vagy az amd oldalára álljak később, a mobil piacon. A Keplert nagyon vártam már, de szerintem az amd nagyobb újításokkal kecsegtet, mint az nvidia. Nem marad más, várok a bejelentésekre/megjelenésekre és a tesztekre (de nagyon! :DDD).

"Persze meg kell jegyezni, hogy az előbb említett megoldások még 40 nm-es gyártástechnológiával készülő lapkákra építenek.."
Ez az első oldalon van, de ezek szerint a GTX 675-öt is 40nm-eres kalapba tetted, pedig az 28 nm-es csíkszélességű gyártástechnológiával készül. Vagy én értettem félre a mondatot? :F

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.