Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Megfelelő CPU nincs, a mobilos GPU üzletágat pedig eladták az ATI-ból a Qualcomm-nak. Kicsit előbb kellett volna ébredni, és ez az Intelre is igaz.

A legjobb aláírás a héten

(#2) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Aki a képen van bácsi, Ő ugye nem minimálbéren él ?? ;]

(#3) mghltm válasza RyanGiggs (#2) üzenetére


mghltm
addikt

nem sokkal folotte. o az amd etkezojenek a konyhafonoke :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#4) siriq válasza erdoke (#1) üzenetére


siriq
őstag

Megfelelo tervuk sincs a jovore. Pedig mar azon kellene dolgozniuk gozerovel. Potom 1-2 eves lemaradasban vannak .....

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#5) atti_2010 válasza RyanGiggs (#2) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Miért? egy akkora vállalat vezetője minimálbéren kell éljen?? Ezek idióta kérdések, idehaza sem várja el senki de ne lopnák szét az országot.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#6) RyanGiggs válasza mghltm (#3) üzenetére


RyanGiggs
őstag

ÓÓ az jó, máris megnyugtattál ,hogy akkor ezek szerint nem fog éhen halni !!? :D

(#5) atti_2010: Neked aztán van humorérzéked! :(

[ Szerkesztve ]

(#7) moha21


moha21
addikt

Annyira nem lepett meg a hír..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) antikomcsi


antikomcsi
veterán

A vége az lesz, hogy így vagy úgy az nv felvásárolja a licenszeket, aztán fityiszt mutat az intelnek, és az adm-nek is. És még gonoszan odasúgja nekik, hogy tartsátok meg az x86-ot.

(Fentebbi eseménysor fikció, bármiféle egyezés a jövőbeli valósággal pusztán a véletlen műve lesz.)

(#5) atti_2010

Költői kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

(#9) RyanGiggs válasza antikomcsi (#8) üzenetére


RyanGiggs
őstag

:K

(#10) atti_2010 válasza RyanGiggs (#9) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez elég Angol humor, mindenki tudja hogy nem, meg nem is kell, de akkor minek megkérdezni?

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11) Henkei válasza siriq (#4) üzenetére


Henkei
tag

te csak tudod bologatoska :(

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#12) atti_2010 válasza Henkei (#11) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Lehet jobb a belelátása az AMD iratárába mint innen bárkinek, vagy a Mossad-nál dolgozik, de miket beszélek mindjárt C4-el kopogtatnak az ajtómon.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#13) atti_2010 válasza Henkei (#11) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Bocs, duplára sikerült.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#14) siriq válasza Henkei (#11) üzenetére


siriq
őstag

Elolvastad az angol cikket? Ezek szerint nem.

Megint lesz egy K10(a legujabb platform lesz a kivalasztott) toldozgatas foltozgatas majd, hogy mobilra es tabletre esetleg beferjenek(ha nem lesz ARM license).

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#15) antikomcsi válasza atti_2010 (#10) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem teljesen helytálló az angol humor kifejezés, inkább abszurd, ez az amivel az angolok előszeretettel élnek és ráragadt.

A kérdés önmagában is irónikus, ami a cikk tartalmával együtt vicces. Az ilyen kérdésekre eleve nem is vár választ a feltevője, tehát tulajdonképpen nem is kérdés, inkább csak egy eszköz.

Nem kérdezett Ő meg semmit, csak beszúrt egy poént, amihez joga van.

Amúgy meg nem kell belátni az irattárba, hogy tudjuk az amd-nek sem technológiája, sem eszköze nincs egyenlőre ilyesféle termékek gyártására.

(#16) D1Rect válasza RyanGiggs (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem minimalbéren él, mert olyat tud amit 6 milliárd emberből csak néhány. :U

(#17) atti_2010 válasza antikomcsi (#15) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Amúgy meg nem kell belátni az irattárba, hogy tudjuk az amd-nek sem technológiája, sem eszköze nincs egyenlőre ilyesféle termékek gyártására.

Itt a jövőről volt szó, te pedig termékekről beszélsz, egy kis ütközés van, most mindenki a tablettre esküszik de nem biztos hogy ez a jövő, sőt.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#18) Abu85 válasza siriq (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lövésed sincs, hogy a Bobcat micsoda, jól gondolom? :).

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#19) atti_2010 válasza atti_2010 (#17) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Így volt a nettopokal is és aztán 2 év alatt porba hullott, most meg jön a tablett ami még gyengébb.Itt most arra célzok hogy a gyártok belátták hogy a PC kezd bedugulni ezért mindenfele kütyüket kiáltanak ki utódnak amik rendszerint ott fulladnak ki mikor a felhasználó rájön hogy nagyon rászedték, lásd a reklámokat ahol az okos telefont úgy állítják be hogy a PC-nél is többet tud.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#20) siriq válasza Abu85 (#18) üzenetére


siriq
őstag

Van, csak nem veszed eszre a valltozasokat. Majd josolsz megint amit akarsz.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#21) antikomcsi válasza atti_2010 (#17) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem beszélek termékekről, arról beszélek, hogy még csak lehetőségük sincs gyártani.

Mire mindezt megteremtik, ha tudják, az nem holnap lesz, úgyhogy semmi ütközés nincs abban, amit mondok.

A jövő meg lehet akármi is, egyelőre úgy néz ki 1-2 évig még kimaradnak belőle.

(#22) Abu85 válasza siriq (#20) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Akkor micsoda a Bobcat? ... mert a K10-hez semmi köze az biztos. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#23) Oliverda válasza siriq (#14) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24) siriq válasza Abu85 (#22) üzenetére


siriq
őstag

Szövegértelmezéssel meg hadilabon allsz . Felesleges is vitatkozni barmin is. Ugy is csak azt latod meg amit akarsz. Ez mar kiderult.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#25) atti_2010 válasza Oliverda (#23) üzenetére


atti_2010
nagyúr

És egy őstag dobta be!

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#26) Abu85 válasza siriq (#24) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mármint ezzel? [link] - Ez sajnos nem helytálló.

Ha nem angol cikkeket olvasol, akkor a jelenlegi cikkből megtudhatod, hogy mi az a Bobcat. ;) Be van linkelve, de belinkelem én is. [link] - Ennek köze nincs a K10-hez. A Llano épül a Husky architektúrára ami egy átdolgozott K10, de a Llano nem a procival akar dominálni, hanem az IGP-vel, mert a feladatokat az fogja gyorsítani ... pl.: webböngészés, multimédia, egyéb grafikus dolgok.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#27) DMG válasza atti_2010 (#19) üzenetére


DMG
senior tag

Viszont jóslatokba menni csak a jelen technológiai irányt figyelembe véve lehet. Amúgy ez a tablet szerintem sem életképes hosszú távon, de lövésem sincs hogy ezek után mivel rukkolnak elő, mert most nagyon beálltak erre, hogy egy képernyő és azt használod mindenre, csak a méreteken változtatnak, okostelefon, tablet. Esetleg az AMD még előrukkolhat az agyhullámokkal operáló, a képet az agyon keresztül a szemünk "elé" vetítő rendszerrel, amit kvázi belépési díj keretein belül lehet majd beültettni. Ennek a továbbfejlesztett változata lesz később felelős a valóban szemüveg mentes 3Ds élményért, ahol a 3D-s kép az agyban születik meg és nem lesz hozzá szükség TV-re csak Macro HDMI csatlakozóra a fültőnél, ahova feldugjuk a hüvelykujjbegyünkbe operált média lejátszó kimeneti kábelét, mert nem tart még ott a technika, hogy belső bus-on keresztül tudjanak kommunikálni.

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#28) antikomcsi válasza DMG (#27) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem néztél sok Star Treket mostanában? ;] :DDD

(#29) Plazmacucci válasza Abu85 (#26) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Leborulok a türelmed elött :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) siriq válasza Abu85 (#26) üzenetére


siriq
őstag

Akkor nagyon szajbaragosan beirom de csak neked.
Amint emlitettem a k10 toldozgatast foldozgatast, megjegyeztem zarojelben az aktualis platforma ertem ami mi is most a low power teren? Nem a K10 . Tobbit mar el sem magyarazom.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#31) atti_2010


atti_2010
nagyúr

A lényeg hogy most egy csomó szerencsétlen emberrel elhitetik hogy egy asztali képráma nagyságú LCD kiváltja az otthoni PC-t, sőt! Mire rájönnek hogy kamu egyes cégek már degeszre keresik magukat, azért abban van nemi igazság hogy az AMD egy kicsit mindig lemarad de nem kiáltanám ki ezt a jövőnek, remélem a sok vezetőváltás nem potyára történik.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#32) Oliverda válasza siriq (#30) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem ezt a bizonyítványt inkább ne fényezd tovább... :(

Csak azt nem értem, hogy miért kell mostanság rendszeresen megpróbálni olyan dolgokhoz is hozzászólni valami nagyot, amihez látszólag nem nagyon értesz... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33) antikomcsi válasza atti_2010 (#25) üzenetére


antikomcsi
veterán

Egy PH "rang" szerintem nem minősítheti magát az embert.

Másrészt mit dobott be?

Az Ő véleménye, hogy arm-os licensz nélkül az éppen aktuális technológiát fogják csiszolgatni.

Egy szóval nem mondta, hogy K10 alapú lesz, Az mondta, ha jól emlékszem, megint lesz egy K10 toldozgatás, és ott van megjegyezve, hogy a legújabb platform.

Én úgy értelmezem, amit írt, hogy ezt majd úgy fogják finomitgatni, csiszolgatni, mint a k10 et annak idején.

Azt nem tudom, hogy így lesz e, de tiszteletbe kell tartani a véleményét.

(#34) siriq válasza atti_2010 (#31) üzenetére


siriq
őstag

Nekem is ezzel van a bajom. Mindig lemarad. Penz nincs(profit termeles az jelen pillanatban minimalis). Lehet itt szepiteni a dolgokat. Az nem zavar. Benne vannak egy ordogi korben amibol nem igazan tudnak egyelore szabadulni.

antikomcsi: pontosan.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#35) Telefunen válasza antikomcsi (#33) üzenetére


Telefunen
őstag

:R

@#36) atti_2010: Az hogy AMD? Hiszen most is AMD-t használ...

[ Szerkesztve ]

(#36) atti_2010 válasza siriq (#30) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Inkább átgondoltam, nem éri meg!

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#37) Abu85 válasza siriq (#30) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az aktuális Low Power platform a Brazos. [link] - Itt a teszt. Ez már a Bobcat architektúrára épül, és egy Cedar-hoz hasonló IGP-t tartalmaz.

Ha a Llanora gondolsz, akkor annak a CPU-része a K10 lesz átalakítva. De az nem low power platform, hanem mainstream mobil és asztali. De ha erre gondoltál, akkor értem mit írsz, csak rossz kategóriát jelöltél meg. Mindenesetre az AMD nem a CPU-ra gyúr, hanem az IGP-re, mert a Radeon gyorsabban tudja feldolgozni a folyamatokat bármelyik procinál.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#38) DMG válasza antikomcsi (#28) üzenetére


DMG
senior tag

Mostanában nem. Saját fantazmagória. :)

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#39) zörbi válasza atti_2010 (#19) üzenetére


zörbi
csendes tag

sörbontós androidot minden pc-re! :DD

(#40) antikomcsi válasza DMG (#38) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nagyon impozáns! :DDD

Több ilyen emberre lenne szükség sok helyen, és sokkal jobban menne a fejlesztés. :C

(#36) atti_2010

Késő! ;)

Ezért mondtam minap, hogy inkább számolj el magadban 10-ig, mielőtt bármi írsz. :)

(#41) DMG

Szívesen látnálak a 4-es metró tanácsadó brigádjában is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#41) DMG válasza antikomcsi (#40) üzenetére


DMG
senior tag

Na majd súgok az AMD-nek, hogy mi felé kéne mozdulni.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#42) siriq válasza atti_2010 (#36) üzenetére


siriq
őstag

Nem baj. Elolvastam. Az zavar, hogy nem tudnak profitot csinalni(a mostani profit az minden de nem megfelelo). Ergo nem tudjak megvalositani zaros hataridon belul a fejleszteseiket. Ami nem jo nekunk. Biztos, hogy rengeteg jo dolgot csinalhatna az AMD de penz nelkul nehez tartani a fejlesztesi utemet amit a tobbi ceg diktal. Ez a bajom. Szeretnem latni ahogy megvalosul jo sebbesseggel a fejlesztese az AMD-nek. Nem folytonos csuszasokkal, kompromisszumokkal kiserve.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#43) Oliverda válasza antikomcsi (#33) üzenetére


Oliverda
félisten

Ebben csak az a nagy bukta, hogy a K10 foltozgatásnak semmi köze a tabletekhez. Az pedig, hogy nincsenek tervek a jövőre vonatkozóan egyenesen egy baromság. Itt az eredménye annak amikor valaki a tények ismerete nélkül próbál okoskodni.

"Én úgy értelmezem, amit írt, hogy ezt majd úgy fogják finomitgatni, csiszolgatni, mint a k10 et annak idején."

Az összes gyártó és tervezőhöz hasonlóan aki CPU-kkal foglalkozik. Ebben nincs semmi meglepő vagy új. Évek, évtizedek óta ez megy.

Az ARM licencet pedig az Intel is passzolta, és nem is fognak visszatáncolni. Az AMD-nek sem kell az ARM. Nem mellesleg amilyen ütemben fejlődött és fejlődik az x86, nem is nagyon lesz rá szükségük.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44) atti_2010 válasza siriq (#42) üzenetére


atti_2010
nagyúr

De képzeld magad a helyükbe, megvették az Atit (ami nem volt rossz döntés), most háborúzniuk kell az Nvidiaval is meg az Intellel is, erre még jönnek ezek az ARM csodák amik szerintem csak lufik de 1-2 évig nem pukkannak el, és igen kellemetlenek.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#45) antikomcsi válasza Oliverda (#43) üzenetére


antikomcsi
veterán

Senki nem is mondta, hogy baj, vagy meglepő. És azt sem, hogy a K10 foltozásnak köze lenne a tabletekhez. A tervek hiánya pedig szerintem nem globálisan volt értendő, hanem csak egy bizonyos szegmensre.

(#46) siriq válasza atti_2010 (#44) üzenetére


siriq
őstag

Ez az. Penz. A masik, hogy ARM is feljohet szepen(ami mar veszelyt jelenthet a "jovo" profitjara). Ha valamit 1 ev alatt nem tesznek akkor igen komoly problemak lehetnek. De ne legyunk negativak.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#47) DMG


DMG
senior tag

Nekem meggyőződésem, hogy valami folyik azért abban a boszorkány konyhában. Nem féltem én őket. Az sem elképzelhetetlen, hogy egy olyan újítással rukkolnak majd elő, ami lesöpri a tableteket.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#48) Oliverda válasza antikomcsi (#45) üzenetére


Oliverda
félisten

Senki? Én itt azt olvastam. Azért neked írtam, mert te próbáltad megmagyarázni/kimagyarázni azt amit mondott.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49) atti_2010


atti_2010
nagyúr

A probléma ott van hogy sajnos kezd kiütközni a számítástechniká-ban is a globalizálódás hátulütője, a nagy plázák bármilyen sz@art kepések eladni jó áron, ezzel a gyártókat semmitmondó eszközök gyártására sarkalják mert ebben van a pénz, holnap holnapután aki egy rendes gépre vágyik kénytelen lesz csillagászati összegeket fizetni érte mert megint csak a gazdagok kiváltsága lesz.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#50) siriq válasza antikomcsi (#45) üzenetére


siriq
őstag

Nem kell itt megmagyarazni semmit. Aki erti az erti. En mar nem foglalkozok feleslegesen ilyen dolgokkal.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.