Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Dögösen néz ki :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Meno kinezetuk van.

(#3) Hg3X


Hg3X
tag

Tetszetős, és szerintem ez nem rossz ötlet, hogy külön meg lehet venni a színes részeket is. Illetve gondolom pont amiatt, hogy ilyen könnyen szétszedhető az egész, jól modolható is lesz, hiszen a különböző részeket aztán mindenki olyanra festi, amilyenre akarja. :DDD

Jeff who??

(#4) #95462144


#95462144
törölt tag

Nagyon jó design. Szép deszkák. Bár a bios milyensége nagy kérdőjel.

(#5) zolee5016


zolee5016
őstag

nafene mindenki pozitív :DDD :DDD
emlékszem mikor az Asus belépett a lapot teljesen lefedő borítással,P67 saber talán) mindenki azon sírt megfő a lap alatta.meg fúj meg fáj.....persze kiderült (nálam is) hogy ez nem igaz

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nekem borítás nélkül jobban bejön úgy is jól néz ki.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#7) XtremLor válasza zolee5016 (#5) üzenetére


XtremLor
őstag

Nalam is egy z77 sabertooth lap van, az asus gondolt a hutesre is, a kis venti levegot juttat a burkolat ala, szepen lehet szabalyozni eszre se venni egyedul kikapcsolas utan hallom.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8) SP!T


SP!T
addikt

Végre egy gyártó aki tud csicsamentes szép lapot gyártani. Nem tudom eddig miért nem volt erre senki sem képes... (1-2 modell kivételével) Csak a fránya csicsa... bumszli, dísz kamuhűtések. Kb ez jut eszembe róluk:

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9) hyperspace


hyperspace
őstag

:Y Úristen de jól néz ki. Olyan jó lenne, ha sikeres lenne, és leszivárogna az olcsóbb lapokhoz ez a kialakítás.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#10) Xing55 válasza XtremLor (#7) üzenetére


Xing55
csendes tag

Azért egy nagyobb teljesítményű M.2 es ssd tud termelni rendesen hőt, azt a részt lehet nem ártott volna szabadon hagyni.

(#11) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Nekem kifejezetten tetszik ez a letisztult formavilág. Régebben is kacérkodtam a Sabertooth lapok gondolatával, aztán az áruk miatt nem vettem végül.

Ha jó árat fognak tudni belőni és pozitívak lesznek a visszajelzések a működésével kapcsolatban, akkor sanszos, hogy ilyen alapokra fogom összeállítani a következő PC-met. :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12) hash99 válasza Madn!ght (#11) üzenetére


hash99
senior tag

300 dodó... Az itthon 100ezer körül lesz. Tényleg szép meg jó nekem is tetszik de 100 ezer egy z370-es lapért úgy hogy ez az első alaplapjuk szerintem irreálisan sok. 60ért lenne reális.

[ Szerkesztve ]

(#13) zzola válasza hash99 (#12) üzenetére


zzola
félisten

Inkább 125k! Venne a fene ennyiért első alaplapot egy cégtől...

(#14) cskamacska válasza SP!T (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

És a teljes lapot borító műanyag burkolat, ami simán vastagon tele megy majd porral, az mennyivel jobb? :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15) #16939776


#16939776
törölt tag

Jól néz ki, ledes-ablakos házak mellé simán el tudják adni, ezen felül a praktikussága megkérdőjelezhető szellőzés-por miatt.
Végre van akkora állóvíz, hogy erre, kis piaci kockázattal építhettek egy saját terméket. :))

[ Szerkesztve ]

(#16) Puma K


Puma K
veterán

A jack csatlakozóknál nem tűnik a legjobb ötletnek, hogy mindegyiket egyszínűre csinálták.
Az már apróság avagy részletkérdés, hogy a hibakód kiíró kijelző borítással nem látszik alapból.

Ránézésre jól néz ki és tetszik, hogy az előlapi USB 3.0 csatlakozót elforgatták.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17) Vartanus


Vartanus
őstag

Szegény NZXT...

Nem hallotta, hogy az alaplap piac (is) folyamatosan szűkül a DIY piacon? ;] A Giga meg nem győzi összevonogatni a részlegeit :DDD

Egyébként egyetértek azzal, hogy első alaplapnak a 300$-os ár elég bátor vállalkozás. Maga az alaplap valóban tetszetős, letisztult és jól felszerelt, csak hát ahogy előttem mondták a BIOS az igen kérdéses így elsőre....

Bennem az is felmerült, hogy ez vajon mennyire saját és mennyire lehet benne egy OEM keze (pl. Foxconn )?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#18) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ezt a lapot messze kerüljétek el,már ha me,csak egy szép díszt szeretnétek.

Vartanus : Szokásos ECS minőség,egy Extreme 4 keresztbe lenyeli ezt az izét és az akárhogy számolom alig több mint a fele cashbe fáj csak.

[ Szerkesztve ]

(#19) snecy20 válasza Milka 78 (#18) üzenetére


snecy20
veterán

Mit számít ez, szépek a kiegészítő borítások azt kész! :DDD :N

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#20) Milka 78 válasza snecy20 (#19) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ennyi erővel az NZXT helyében 8-10 különböző lapra terveztem volna ilyen borításokat azt hali,ezért kár volt ezt a rettenetet megterveztetni az ESC-el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) flashpointer válasza cskamacska (#14) üzenetére


flashpointer
őstag

Az sokkal jobb mert puha kefes veggel aggodas nelkul gyorsan fel lehet porszivozni az alaplapot. Mellesleg igy abbol is kevesebb ragad ra ha nem tud minden alkatresz laba melle felgyulemleni.

(#22) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Boritas nelkul szep lap, elegans, minimalista.
Boritassal meg otromba, sufnituning hatasu az itt-ott igenytelenul kivagott lemezboritasaval egyutt.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Nekem tetszik, rég ilyennek kellene lennie az alaplapoknak, elegáns letisztult, nem vagyok kiváncsi a chipekre és kondenzátorokra stb... tisztítása pedig pont hogy könyebb, csak egy rongy kell. :C

(#24) seniman válasza Milka 78 (#20) üzenetére


seniman
addikt

Valahogy sejtettem,hogy a lap bérgyártásban készül valakinél. :U Gondolom nulla gyártási tapasztalattal nem mertek belevágni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#25) Eltomi


Eltomi
tag

Megvan az utolsó darab is az álom PC-hez :D :D :D

Persze valóság majd akkor lesz, ha öröklök a dúsgazdag nagybácsimtól akit még nem is ismerek :DDD

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#26) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Kéne pár led a rácsok alá és tökéletes lenne! :D

(#27) cskamacska válasza Eltomi (#25) üzenetére


cskamacska
addikt

Szóval ezt is megéltük, ECS lapok kerülnek már az álom gépekbe. ;] :D

flashpointer: Szerintem ez nem lesz olyan egyszerű mint ahogy elképzeled, hogy bedugod a cső végét(beszerelve, nyilván) és hirtelen tiszta lesz az egész. Az az esélyesebb, hogy egyáltalán nem lesz tisztítva, és sima vékony porréteg helyett komplett porcicák szigetelnek majd mindent, ha épp nem veszik fel a nedvességet és korrodálnak amit tudnak.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#28) seniman válasza cskamacska (#27) üzenetére


seniman
addikt

Ennyire gagyi brand az ECS?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#29) Madn!ght válasza hash99 (#12) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ahh, akkor ez is felejtős. Ha fele annyiba kerülne is már bőven az alaplapra kiadni tervezett összeg lélektani határán felül lenne. :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#30) Lacok


Lacok
őstag

Praktikus az a műanyag borítás mert jó ropogósra tud sülni alatta minden. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#31) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Számomra ez halálos fájdalom h így néz ki....
Mint vmi ultra gagyi otthoni fusi plexi borítás, merthogy nekem neon zöld kell... :(((

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#32) Tomassy00 válasza Apollo_21 (#31) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Így így :K Fujjj :((

(#33) Cs1csó válasza Apollo_21 (#31) üzenetére


Cs1csó
félisten

Annak a borításnak nem fémből kellene lennie? Akkor tudná a hőt elvezetni, hiszen a fém jó hővezető? Vagy én nem értek valamit.

(#34) snecy20 válasza Cs1csó (#33) üzenetére


snecy20
veterán

Annak itt nincs relevanciája. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#35) GodGamer5 válasza Apollo_21 (#31) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen, számomra pl attól szép egy alaplap, hogy látszanak rajta az alkatrészek és nem attól, hogy ráhányok egy ilyen csúnya műanyag borítást.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#36) Barnuss


Barnuss
tag

Végre nem egy csupasz, szúrós cucc :)

(#37) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon raj, és még az RGB se hiányzik róla ;]. Mondjuk a hangkártyánál a sok fekete csatlakozó eléggé zavaró :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#38) Milka 78 válasza seniman (#28) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem magával az ECS-el van a gond,de ha azt kéred,hogy 17 rupiáért tervezzenek neked lapot akkor simán megteszik és abban nem lesz köszönet.Ez a lap,tudását tekintve kb 40-45 ropit ér,a bios ezer sebből vérzik ez így nem egy jó deal.

(#39) krekk válasza Milka 78 (#38) üzenetére


krekk
tag

Részlet anandtech cikkéböl:
THe N7 though appears to have some kind of adaptive voltage going on behind the scenes as the voltage went up with the CPU multiplier. Setting the voltage at 1.2V with a multiplier of 43 had the voltage hit 1.25V. A 44x multiplier yielded 1.3V and 45x 1.35V and so on until it peaked at 1.4V - all the while manually set at 1.2V.

(#40) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem az audio csatlakozók színjelölésének elhagyása nem jó ötlet, még, ha így esetleg elegánsabbnak is gondolják a lapot.

Tudom, nem dugdossa senki nap, mint nap, de szerintem akkor is jobbak a színes aljzatok.

(#41) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Rossz bizniszbe vágtak bele.A kinézet jó,de semi több.

Wasabi...

(#42) snecy20 válasza Kronos3000 (#41) üzenetére


snecy20
veterán

Inkább az hogy későn...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#43) flashpointer válasza cskamacska (#27) üzenetére


flashpointer
őstag

hat pedig nalam ilyen egyszeru most is, az meg hogy hogy nez ki ha nincs tisztitva az miert erdekeljen, felolem aztan nyugodtan tonkremehet masnal.

(#44) Milka 78 válasza krekk (#39) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Őőő...ezzel az infóval mit is kezdjek (olvastam a cikket és van normális Coffee-s deszkám is)?

(#45) krekk válasza Milka 78 (#44) üzenetére


krekk
tag

Csak megerősítettem amit írtál hogy a lap fesz kezelése egy fos :D

(#46) Milka 78 válasza krekk (#45) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az is érdekes,de nagyobb cumi az avx offset teljes hiánya.Sky/Kaby lake alatt ilyen nem volt de itt rendesen meg tudja keseríteni az életet. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.