Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Fall-N válasza KROK640 (#31) üzenetére


Fall-N
veterán

A nyújtott kijelző még tetszik is, mert több tartalom fér ki, persze videó nézése közben ez semmit sem ér, mert az marad a standard 16:9. A Sony felé 21:9 viszont túlzás már. A méret növelése nekem nem gáz, ez a 6,3" nekem most jó.

A kisebb káva is tetszik főleg a Mi A1 óriási kávái után. A jelenlegi Redmi Note 7 úgy nagyobb csak 1 centivel, hogy kitölti teljesen a kijelző az előlapot. Ez vékony keret téma azóta tetszik mióta divatba hozta először az LG a G2 majd a G3-mal. Később ezt tökéletesített a Xiaomi a Mi Mix-szel, előtte a Sharp Aquos volt, de annak nagy alsó kávája volt.

A bevágás, kameralyuk és a popup kamera ezt igyekszik maximalizálni több - kevesebb sikerrel. Az Apple felé széles notch undorító olyat nem is vettem, ami ezt majmolta. A vízcsepp (drop, Infinity U vagy V) bevágás már jó kompromisszum, ilyen van nekem is. A legjobb meg szerintem a popup kamera. A lyukas kijelző szintén nem jön be, mert annál még a drop is jobb. Főleg az S10+ dupla kamera kivágása, ami irtó gagyin néz ki.

Természetesen meglennénk nélkülük is, mert gyakorlati haszna a sarkok kerekítésének sincs például. Ami lehetne új lehetőség az a vastagság növelése az akku javára. Amúgy is nagy tepsik telefonok, így 2 mm növelés nem nagy dolog lenne, viszont beférne rögtön + 1000 mAh vagy több.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.