Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pötyi


Pötyi
őstag

Amerikában már sok-sok éve ráálltak cégek arra, hogy jól hangzó nevű, aranyozott dijjakat lehet rendelni tőlük 15 $ + szállítási költség áron, mert az jól mutat az Isten Háta Mögötti No One Knows Kft igazgatójának háta mögött a falon.

:DDD

QNX is cool!

(#2) E.Kaufmann válasza Pötyi (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Miért kell ünneprontónak lenned? Konkrétan tudsz valamit a díjjal vagy a díjazottal kapcsolatban vagy csak badliver?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3) GeryFlash válasza E.Kaufmann (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

Olvasd el a kommentjét, tartalom nélküli és a hírre zéró relevanciával rendelkező, üres ugató. Ideális topik nyitó hozzászólás.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) Pötyi válasza E.Kaufmann (#2) üzenetére


Pötyi
őstag

De most komolyan! Én 25 év bithunter tevékenység után, Oracle DBA I-II. bizonyítvánnyal a hátam mögött még sose hallottam a Data Center Dynamics szervezetről! De az Annual Global Awards nevű gáláról se! Ez persze az én olvasatlanságom és műveletlenségem. Te tudtad, hogy itt az Oscarral egyenértékű díjat osztogatnak?

Ünneprontó? Én? Ugyammá! (Safranek is azt mondta a lányának, hogy Tapsolj te is, Kitty!)

:DDD

QNX is cool!

(#5) KEndre válasza Pötyi (#4) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Nonprofit Industry Initiative of the Year
Winner: Boden Type DC
In collaboration with EcoCooling, H1 Systems, Fraunhofer IOSB, RISE & Boden Agency
This award is about recognizing the great initiatives to educate and influence the data center sector that NGOs, professional bodies and academia put together.
Funded by the European Horizon 2020 project, this prototype 500kW facility in the small town of Boden uses every trick in the book to lower its environmental impact: it runs on renewable energy and doesn't have batteries or gensets.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#6) Rover623


Rover623
félisten

"A díjat pedig többek között azért kapták, mert az adatközpont extrém módon energiahatékonyan működik. Az erre vonatkozó PUE (Power Usage Effectiveness) értéke mindössze 1,007, amely lényegesen jobb, mint a modern adatközpontokra jellemző 1,5-2 PUE, és jelentősen megközelíti az abszolút ideálisnak számító 1 PUE értéket. "
Mármint a tényleges adatközpont nélkül...pusztán a kiszolgáló környezet (tápellátás, hűtés/fűtés, világítás, akármi).
Amúgy ott, Svédbe' nem nehéz...alapból hideg van, alapból stabil az elektromos hálózat, stb.

primus inter pares

(#7) bambano válasza KEndre (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"in the small town of Boden uses every trick in the book to lower its environmental impact": kinyitották az ablakokat...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) Tschubi válasza Pötyi (#4) üzenetére


Tschubi
tag

Valahol egyet tudok érteni veled, még ha a többiek nem is. Ráadásul szerintem maga az Oscar díj sem "pártatlan". Így duplán érdekes a vele való összevetés.
Ettől még alkothattak jót a H1 Systemben.

(#9) KEndre válasza bambano (#7) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

[link] :)

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#10) #06658560


#06658560
törölt tag

És ez mitől a szakma legrangosabb elismerése, hogy Oscar íjhoz kell hasonlítani?

(#11) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Itt szerintem év végével sok szakinak savanyú a szőlő. Mondjuk kicsit nekem is ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.