Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicces


vicces
addikt

te 1 évet vársz ezzel??

:)

(#2) gfefe


gfefe
őstag

lehet én vagyok alulművelt vagy a késő este teszi de a csaj is olyan beteg mint a filmben? mert ha igen septiben keresd fel és minek kellett ide egy évet várni vaze... :O

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#3) ktg3


ktg3
őstag

naná hogy vele menjél :U
de sztem ez csak saját vélemény ne gondolj többre mint beszélgetés miközben a társaságát élvezed--- mert úgy szép az egész ;)

(#4) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem zárd le ezt az egészet. Az első lépés: vagy nélküle mész le, vagy otthon maradsz. Én a 2.-ra voksolok.

(#5) Silencer83


Silencer83
addikt

miert dumaltak azok a "baratok" a hatatok mogott? :F

(#6) Picco


Picco
addikt

hi

Kézen fogva járkáltunk a mólón, viccelődtünk és jó szokásunkhoz híven hülyítettük a másikat. Mások azt hitték, hogy bajunk van egymással, de mi így mutattuk ki a szeretetünket.

ez alapjan hatalmi harcrol van szo, a lany mintegy probara tett teged, h "melto vagy e a szerelmere"nekem volt hasonlo baratnom, ha meg akarod szerezni akkor meg kell nyerned a "hatalmi harcot" :)

gondold at h megeri e neked egy esetleges csalodas h elhivd...ezt neked kell merlegelni.
de nehogy egy hettel elotte felhivd h van e kedve, max1-2 nappal....legalabbis szerintem.

sok sikert a lanyhoz/felejteshez.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#7) NoLF


NoLF
addikt

tempóban
autóban
úticél
étteremben
menjek

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

kicsit későn lereagálva de akkor sorban a válaszok :U

NoLF:
köszi szépen, javítottam őket, esti figyelmetlenség :B

Picco:
hát azért érdekes feltevés, hogy ez hatalmi harc lenne, de kitudja, már semmin sem lepődök meg
mai nap volt időm elmélkedni, rájöttem, hogy nincs értelme elvinnem magammal, jobb lesz nekem egyedül :K
ja és köszi a bíztatást

TheSilencer:
azért dumáltak a hátunk mögött, mert nekik is új volt, nem tudták hogy mi most járunk vagy nem vagy mivan, de megkérdezni nem merték/akarták

ktg3:
valamelyik nap futottam össze vele egy "kocsmában", egyszerűen nem tudok máshogy tekinteni rá mint tavaly...

gfefe:
nem, nem olyan beteg, azért ott nem tartunk (szerencsére) ;)

vicces:
mármint mivel várok egy évet? :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.