Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

Erre még nem jött hozzászólás tegnap 18h óta? :Y

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) Sidorovich válasza snecy20 (#1) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Szerintem már unjuk ezt a témát. :DDD ;]
Valamiért nagyon nyomni akarják a felhős távoli datacenterben számolt játékokat, de vezetékes és gyors interneten is használhatatlan a késleltetés miatt, nem értem miért akarják majd pont mobilinternettel megváltani ezt a világot.

Szerintem Civilization meg egyéb nem valós idejű játékokra lehet csak alkalmas. Ahol a reflexeknek, gyors reakciónak minimális szerepe is van (autós, FPS, sport, a játékok 90%), ott sose fog ez rendesen működni amíg nincs 0ms ping. :U

[ Szerkesztve ]

(#3) E.Kaufmann válasza Sidorovich (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én attól félek, lassan eltűnik a wifi is olyan felkiálltással, úgy is ott az 5G, mindenki csatlakozzon arra, úgy is felhős szolgáltatásokat vesznek igénybe. :W
Szerintem ez a felhőzés a ló túlsó oldala.
Az se volt jó teljesen, amikor nem volt gépek között kapcsolat, de azért volt annak a korszaknak valami bája. Most meg már a telepített programokba is belepiszkálnak a szolgáltatók távolról.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#4) #90088192 válasza Sidorovich (#2) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ez ebben a formában érdekes, mert lehetne us a PING. és ha mindenkinek ugyan az akkor senki sincs hátrányban. :R

(#5) Armagedown válasza Sidorovich (#2) üzenetére


Armagedown
őstag

Mindjárt jönnek majd az önvezető autó meg a távirányítású sebészet dumával :D

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#6) Ribi válasza #90088192 (#4) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az engem miért vigasztaljon, hogy másnak is játszahatatlan a magas ping miatt. :F

(#7) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Én ehhez túl régi módi vagyok, attól félek. Egyelőre több a nyűg a cloud gaminggel, mint amennyit megold.

(#8) forgonati


forgonati
őstag

Ez nem olyan mint a Google Stadia, vagy mi? Azzal is látjuk hogy mi van... Nincs rá játékmegjelenés, a több 100 game amit ígértek, sehol. A beta teszterré vált userek meg anyáznak, mert akkora lagok vannak, ha nincs gigabites neted akkor beszoptad. Ez is olyan cucc lenne?

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#9) hokuszla válasza forgonati (#8) üzenetére


hokuszla
aktív tag

olyan mint a mantle

[link]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#10) Armagedown válasza hokuszla (#9) üzenetére


Armagedown
őstag

Ebből lett a Vulcan api, szóval az nem volt felesleges fejlesztés, az 5Gt is nagyon eröltetik, hadd pörörjenek az 5G képes mobilok eladásai.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11) Reggie0


Reggie0
félisten

"Add ide az orad, majd mi megmondjuk mennyi az ido." Annyi kiegeszitessel, hogy hozzateszik a te erdeketdben, mert olyan nehez viselni, csak huzza a karod :)

[ Szerkesztve ]

(#12) drotsztyuart válasza snecy20 (#1) üzenetére


drotsztyuart
tag

Persze mert szora sem erdemes szokasos cloud bullshit ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.