Hirdetés

2020. december 1., kedd

Gyorskeresés

(#1) vwpolopg

vwpolopg
őstag

300MB+korlátlan böngészés és email opcióval. Havi 2-3GB között használok el.

(#2) bitpork

bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

4gb, itthon olyan 2bg megy el, ha külföldön vagyok még kevés is.(Akkor még 1000ft 1gb v mi)

Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#4) ddaveg

ddaveg
csendes tag

Net&Roll S. Havi 8 GB, ebből 4-5 minimum elmegy, pedig csak telefonnal használom.

(#5) Simi87

Simi87
senior tag

8GB nem tudom mennyit használok el.

(#6) buherton válasza Simi87 (#5) üzenetére

buherton
őstag

1 GB és kb 50-100 MB-t használok el havonta.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#7) sketchifun

sketchifun
senior tag

100mb, korlátlan facebook. volt olyan hónap, hogy 11Gb. Telenor.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#8) TheMarci

TheMarci
addikt

Üzleti mobilnet XL, 7 GB, nem tudom, mennyit használok havonta, szerintem olyan 3-4-5 GB között lehet.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#9) Bucsi13

Bucsi13
tag

1 GB-s, üzleti telekomos, keret elhasználása esetén lassított. Az elején mindig elfogyott, de aztán beleszoktam, egy héttel a fordulónap előtt szoktam kapni a 80%-os figyelmeztetést.

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#10) merkucyo

merkucyo
aktív tag

1,5 GB és általában el is fogyasztom

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#11) svensson

svensson
félisten

250 MB, mindent, mert mindenki spameli a több megás képeket... :D

https://hardverapro.hu/apro/msi_gtx_1070_quick_silver_8g_oc_keresem_2/friss.html

(#12) Klaus Duran

Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

1.5GB Néha elég, néha nem. ;]
Attól függ hogy mennyire unalmas a munka.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://youtu.be/75Mw8r5gW8E

(#13) EczkE

EczkE
addikt

Korlatlan. Eddig sosem fogyott el. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#14) hNp88

hNp88
aktív tag

t-mobile, 100mb-s csomag, leforgalmazáskor lassítva 32kbps-re. általában egy hét alatt elhasználom, onnantól csak messenger :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#15) #73173120 válasza hNp88 (#14) üzenetére

törölt tag

+1 :D Dettó!

(#16) Szoszo94

Szoszo94
őstag

Telenor, 500MB.
Amíg a Deezer nem evett a keretből (sajnos nemrégiben ezen változtattak), addig egy héttel a forduló előtt lassították. Azóta, mióta beleszámít a keretbe, egy hét alatt kivégzem - pedig serényen szinkronizálgatok wifiről, de sokszor a buszon új zenéket kívánok és így elfogy a keret gyorsan. Facebookot meg elvileg nem lassítják, gyakorlatilag az alkalmazás/messenger lassítva van :D

Ha tehetném, előfizetnék nagyobbra, MyTariff díjcsomagokat nézegettem, de mivel keveset telefonálok így nincs olyan opció, ami tökéletes lenne, a legkisebb lebeszélhető percek is sok nekem :B

Xiaomi Mi 8 // Lexus IS250 Sport Mark Levinson

(#17) oriic válasza svensson (#11) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Főleg az edrinkeknél mi? :DDD

Live-Die-Respawn

(#18) svensson válasza oriic (#17) üzenetére

svensson
félisten

Nem, az egész fórumon. :D

https://hardverapro.hu/apro/msi_gtx_1070_quick_silver_8g_oc_keresem_2/friss.html

(#19) Kolondrum

3.2Gb, elég szokott lenni.

Poco F2 Pro

(#20) h3lios

h3lios
addikt

Céges kártyámat használom, ott korlátlan beszélgetés mellé kapok 10 giga netet. :D Az utóbbi 3 hónapban eddig mindig elfogyott a hó végére, pedig csak telón használom. ;]

B-tag: H3lios#2825

(#21) Tibko8

Tibko8
senior tag

1 GB (telenor) mindig elfogy általában 1,5 GB de az a 500 MB maga a rémálom :DDD

Szerk: karácsonyi időszakban amikor korlátlan volt három nap alatt 7 GB össze jött persze akkor nem használtam a wifit nem kapcsolgattam meg nem figyeltem hagytam 4G -n azt jó van :)

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro /Never Settle/

(#22) Armahun

Armahun
addikt

250 MB Telenor, 100-150 MB között.
+ Sok helyen van UPC Wifree.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#23) petipetya

petipetya
nagyúr

3 GB-os tés csomagot használok az előfizuhoz, és kb. a felét szoktam elhasználni.

"nincs rá lezsóidő"

(#24) 66zio

66zio
tag

200 MB mostanában már nem fogy el. Ennek oka, hogy annyira elavult a telefonom, hogy böngészni már nincs kedvem vele.

Curve 5 font és ingyen bankártya. Meghívóért PM

(#25) kentucky válasza TheMarci (#8) üzenetére

kentucky
őstag

Szintén BusinessNet XL, és általában el is megy a 7 Gb

(#26) total90

total90
veterán

10 GB LTE, ez csak mobilon és van, hogy nem elég.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#27) twollah1976

twollah1976
őstag
LOGOUT blog

5 giga Telenor, elvileg kitart ho vegeig.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) kmisi99

kmisi99
addikt

Ugyan már nincs de amíg volt 30 illetve 100mb volt. Soha nem fogyott el egyik se max 30mb ment el havonta pedig sokat neteztem és játszottam, persze minden kép le volt tiltva a honlapokon.

(#29) DeFranco válasza 66zio (#24) üzenetére

DeFranco
nagyúr

nekem 150MB és két-három hét alatt megeszem, aztán 32kbps

szintén piszok elavult telefon (galaxy 3, nem s3, sima 3) de opera mini a barátom, azzal még a lassított nettel is el lehet pötyögni.

(#30) Agostino

Agostino
addikt

200 mega, de kb lemondom, szinte mindenhol tudok lopni wifit vagy ott a upc free wifi

if only you knew how bad things really are

(#31) Viszlát

Viszlát
addikt

Korlátlan, utolsó három havi átlagom 9.2 GB/hó.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#32) Martin97

Martin97
aktív tag

2gb. Sokszor elfogy hó vége felé, mert aktívan használom a deezert és egyéb netzabáló dolgokat, valamint utazás közben laptoppal is fogyasztom. De miután elfogy sincs nagy gond mert 300kb/s körülire lassítják és még úgy is el lehet vele lenni. (Ez egyébként mitől lehetséges? Talán azért nem lassítják jobban, mert céges? Vagy azért mert usb-s modem, hordozható routerre kötve?)

[ Szerkesztve ]

(#33) Beri78

Beri78
őstag

500mb telenor
Altalaban kitart;)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#34) Kolondrum

Böngészőtől is függ, én szeretem azt látni amit asztalin.

Poco F2 Pro

(#35) prolad

prolad
őstag

Nálam 100mb (Telenor Klikk), átlag 3-400mb,de volt már 1.3 GB is.

(#36) kali

kali
legenda

500 MB + 1 GB van alapban, de nagyon változó, hogy mikor mennyi kell, néha a fele környékén fogy el, máskor majdnem mind, illetve olyan is volt már többször, hogy kevés volt és rádobtam még + 1 vagy akár + 3 GB bővítőt, pedig csak a mobiltelefonon használom.

(#37) aero.

aero.
veterán

Korlátlan, többnyire az elmúlt 1 évben 30-40 gigát havonta, de mióta vidékre költöztem és androidra váltottam (iOS nem veti meg a netet), plusz közelebb a meló, most csak 1,2gb-ot ír Dec 19.-e óta.
Sokat használtam wifi helyett is, mert gyorsabb volt.

3 éve, mikor a Telenornál nem működött a korlátozás, 100MB-os csomagom volt, de 800MB és 2GB között végeztem valahol.

[ Szerkesztve ]

(#38) hNp88 válasza prolad (#35) üzenetére

hNp88
aktív tag

ki hitte volna, hogy egy nap a telefonomban több magos processzor lesz, mint a számítógépemben... :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#39) VoidXs

VoidXs
veterán

UPC, korlátlan, mindössze 3000-ért. Szeptember óta 30 giga a forgalmam.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#40) krisztianAMG

krisztianAMG
senior tag

500Mb előfizetve, 1-1,5Gb szokott elfogyni. Youtube-ozni, streamet hallgatni nem szoktam.

(#42) shteer

shteer
félisten

Asszem 2GB
Mióta van wifi a munkahelyen, kb 500MB fogy.

(#43) lugosi

lugosi
félisten

Írtátok páran, hogy korlátlan mobilinternet csomagotok van. Hol? Mennyiért? Mert nem láttam egyik szolgáltatónál sem valós korlátlan mobilnetet. Vagy ezek nem publikus csomagok?

(#44) TomMusic válasza lugosi (#43) üzenetére

TomMusic
senior tag

Például. Freedom S és fölötte. Én is gondolkoztam már rajta.. :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#45) Drenadar

Drenadar
veterán

2GB, 900-1000 MB szokott elfogyni, egyszer volt, hogy teljes 2 giga elfogyott...

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Minote 10

(#46) yolan válasza Drenadar (#45) üzenetére

yolan
őstag

biznisz net 25gb asszem. gyorsabb mint a kábel a pecoban. volt mar hogy megettem.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#47) lotTóni

lotTóni
tag

2 giga.Eddig soha nem fogyott el.Amikor lehet wifi.Deezer,spotify nem játszik.Opera böngésző lebutítva,10 megás PH képek alapból nem jelennek meg.Aleska meg a hátterem,szal nem köll letőteni percenként. :DDD

[ Szerkesztve ]

....two beer or not to be....

(#48) szupermacs

szupermacs
veterán

100 megám van Blue-nál. Viszont korlátlan. 100 mega után 32 kb/s. Az is elég Messengerhez és FB-hez. Előző hónapban 160 megát használtam.
Ezért 500 Ft-ot fizetek havonta. Viszont szeretnék legalább 1-2 gigásat, de 1500-nál nem nagyon akarok többet fizetni. Melyik szolgáltatónál érdemes ezt? Itt van 1300 környékén 1 gigás net, de 1 gigáért ez nekem kicsit soknak tűnik.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#49) Speeedfire

Speeedfire
nagyúr

500MB, de általában 1-2GB megy el. Várom, hogy a T is bevezesse a korlátlan 2Mbps-es netet. Jó lenne. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com || http://tothszabi.info

(#50) KYZRR

KYZRR
senior tag

200MB, ami kemény 3 nap alatt elfogy, utána lassított, egyszer volt 2,7GB is.
Átlagosan havi 7-1100MB fogy el.

You can only die once, make sure it is worth it...

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.