Hirdetés

2020. december 5., szombat

Gyorskeresés

(#1) Nagytoll

Nagytoll
senior tag

Ha twrp backupod van akkor azt a twrp restore menüjéből vissza tudod rakni minden varázslás nélkül. Ha csak az EFS-t akarod akkor csak azt pipálod ki a restore-nál és kész is elvileg.

(#2) Aweriot válasza Nagytoll (#1) üzenetére

Aweriot
veterán

Megvolt, semmi változás. Nem is értem, hogy mi baja van :U

"Kezdem azt hinni, hogy Isten, amikor az embert teremtette, némileg túlbecsülte saját képességeit." Oscar Wilde

(#3) dugo_ válasza Aweriot (#2) üzenetére

dugo_
veterán

Nekem eddig úgy működött a twrp restore, hogy az adott visszaflashelendő partíciót először a wipe menüben le kellett törölni. Megcsináltad előtte?
Anélkül megszakadt, hibára futott a visszaállítás.

(#4) Aweriot válasza dugo_ (#3) üzenetére

Aweriot
veterán

Igen, az sem segített.

"Kezdem azt hinni, hogy Isten, amikor az embert teremtette, némileg túlbecsülte saját képességeit." Oscar Wilde

(#5) ddaveg

ddaveg
csendes tag

Kicsit utánanéztem neten, hátha van valami, és ezt találtam: [link]. Egy próbát mindenképp megér, csak úgy néz ki, gyári rendszer kell hozzá. Téves, vak vagyok, ez valami klón telefon :U

[ Szerkesztve ]

(#6) janeszgol

janeszgol
veterán

Többször is olvastam, hogy Odinnal gyárit tegyél fel. Hátha ez segít.

(#7) Coradiel

Coradiel
csendes tag

Szia!
Esetleg még azzal megpróbálkozhatsz, hogy ha rootolva van a telefon akkor egy imei változtatóval beírod a telefon saját imei számát, vagy a dobozán, vagy garancia papíron megtalálod.

(#8) total90

total90
veterán

Szerintem ez házilag már nem javítható.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#9) Aweriot

Aweriot
veterán

Köszönöm mindenkinek a választ! Monstanra feladtam, nem segített neki semmi. Meglátogatja a szervizt, ha valami irreális összeget mondanak (ami valószínű) akkor elköszönünk egymástól.

(#10) wesder

wesder
veterán

S6EdgeEFSRestoreXDA

Ezt találtam, remèlem segít :R

[ Szerkesztve ]

Einhorn az Finkle.

(#11) Met

Met
veterán

Nálad valami hasonló nem működik? [link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12) Aweriot válasza Met (#11) üzenetére

Aweriot
veterán

Nem, gondolom ez MTK exkluzív, de köszi :R

(#13) zsopu

zsopu
tag

Nekem a Lenovomon sikerült az IMEI számot törölnöm hasonló módszerrel.
3 napig kerestem a megoldást, de meglett. :D (elég típusfüggő program kell hozzá)
Mivel az IMEI szám írás illegális, még ha az eredetit is írod vissza akkor is elég macerás.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.