Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Szép eredmények ! Jól beleástad magad a tuning rejtélyeibe :) Én inkább gépgyűjtő vagyok, komresszorral nem is lenne türelmem bajlódni, az ehhez hasonló teljesítményhez inkább összeraktam egy AthlonII- őt. Hurka hűtővel is, kis hőfok, jó teljesítmény. Persze kicsit tuningoltam én is de a Te tuningjaidhoz , amiket eddig láttam hogy belinkeltél a 3DM2001 és a K6-III topikokban, ez semmi.

(#2) Alpi. válasza DarthSun (#1) üzenetére


Alpi.
addikt

Koszonom, idovel rakodik ez-az az emberre. :) En meg Titeket csodallak, hogy tudtok ennyi mindennel igy kepbe lenni ! :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#3) DarthSun válasza Alpi. (#2) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam pld már régi a retro fertőzés, alposan felülírta az egyéb adatokat, ehhez értek, meg általánosságban a számtekhez, a többi bevitelre gyakran runtime erroros leszek :DDD

(#4) Johni5


Johni5
őstag

Így elsőre nem rossz.Várom a többit. :)

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Király kis cikk lett, jó a vas! :K

Én csak X2 6000+, Phenom II X 545, X4 965 és Athlon X2 250 vonalon mozogtam. CPU NB-vel szépen lehetett tuningolni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Alpi. válasza Redneck (#5) üzenetére


Alpi.
addikt

Koszi ! Igen, az nb frekit pedig kevesen emeltek, holott szepen hozott a konyhara esetenkent ! :R
Lesz szo Phenomrol is a jovoben. Lapul egy nagyon jo darab nalam. ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#7) Redneck válasza Alpi. (#6) üzenetére


Redneck
veterán

3,8-4,2Ghz között és 2,6-2,8Ghz körüli CPU NB-vel, jó memóriákkal, elég jó volt. :K

Nekem sajnos csak a 3,8/2,6 jutott, gyengét fogtam ki.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) hubip


hubip
csendes tag

Nekem nagyon tetszik, főleg annak fényében, hogy én most kezdek ismerkedni a tuninggal! :)
Magam néhány 478-as lapot szereztem be pár ati kártyával. Ezek szeretném majd "megkínozni" :D
(és HWBOT-ra feltölteni)

Jó bejegyzés lett! :C Várjuk a folytatást! :K

"Nekem ez így jó, ez egy nyugodt világ. Majd, ha elmúlik, jön a másvilág"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.