Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Ezért akkor nem is kell fizetni, csak egy Gold előfizetés meg egy Kinyekt kell hozzá és kész? :U

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#2) Herczi


Herczi
senior tag

Nem az volt, hogy a fekete bőrűeket nem komálja a kinect? Vagy az csak kacsa volt?

(#3) pzstm válasza Pickle Rick (#1) üzenetére


pzstm
titán

Pontosan :K

#1 Herczi: Meg tönkreteszi az xbox-ot is, sőt beleolvas aleveleidbe. Valamint kihúzott állapotban is folyamatos képet küld MS-nek lakásodról :DDD (kacsa mindez)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4) johni86


johni86
tag

Már előre látom milyen csömörködések lesznek ebből a játékból :DD

(#5) Thome válasza Herczi (#2) üzenetére


Thome
addikt

Már 1000x meglett mondva, hogy csak rossz volt a beállítás, ezért nem látta a feketéket.
De hogy lefordítsam: Látja a feketéket a Kinect ugyanúgy, mint a fehéreket.

(#6) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Már webkamerázásnál (vagyis kinectezéskor) sem magadat és a túl oldali személyt látod, hanem egy ilyen vackot ami hasonlít rá... Hová fogunk kilyukadni :F :U :O

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) Morden24 válasza Herczi (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Soha nem volt a fekete bőrűek érzékelésével probléma. Az arcfelismeréssel volt probléma, ugyanolyan fényviszonyok mellett rosszabb eredményt ér el fekete bőrűek olvasásánál, de ez nem a Kinect hibája, hanem egy általános jelenség ennél a technikánál.

(#6) Sub-ZeRo: Félre ne érts, de mondja ezt egy olyan valaki, aki anonim módon kommentel egy fórumon.
Egyébként KONKRÉTAN én sem látom sok értelmét a dolognak azon kívül, hogy jó poén, de ettől még nem is érzem téglának az antiszocialitás falában. Aki nem akarja a saját pofáját mutogatni (webcamen vagy máshol), az eddig sem tette, nem pedig az avatárja miatt fogja elkezdeni.

(#8) pzstm:f/b] De a warez Windows fekete hátterű lesz... elgondolkodtató. Az a baj, hogy Ballmer azért elég nagydarab, fel fog tűnni a gyűlésen :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) pzstm válasza Morden24 (#7) üzenetére


pzstm
titán

csak MS bérenceket ismer fel, amúgy persze egy jó nagy rasszista termék ez is mint a többi MS, mivel nem fekete az alapértelmezett háttér egy Windows-ban sem.....csak már megint elédrakták az ezévi juttatásaidat és ezért kommenteltél ilyet ;] :P :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) Sub-ZeRo válasza Morden24 (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, itt a fórumon nem ismer mindenki mindnekit. De aki kinect-et használ, vagy legyen szó webkamról, mindegy, az úgy sem egy fórumban fogja csinálni, hanem msn-en, skype-on, icq és még sorolhatnám, vagyis olyan emberrel a aki ismerőse, családtagja. És akit nem láttunk 1000 éve, majd az avatarját fogom nézni?! Na nemá... Bár erre biztos lesz egy opció, hogy magadat mutatod, vagy az avatarodat, remélem... Nem mintha vennék kinectet. ;] :)
Amúgy meg aki nem akarja magát mutatni, az vagy elfordítja a kamját, kinectjét, vagy beállít egy képet oszt' csók.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10) pzstm válasza Sub-ZeRo (#9) üzenetére


pzstm
titán

ha magadat akarod mutogatni, nem csak poénkodni akarsz, arra ott van már most is a Videokinect. Ez egyfajta Konferenciabeszélgetés, csak avatarokkal kb.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) Morden24 válasza Sub-ZeRo (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ááá, Xobox Live-on is sokan annyira ismerik egymást, mint itt a fórumon, sőt - annyira sem.
Érted, bemászom a mittoménmilyen lövölde topikjába, aszondom, hogy Morden83 nevet vegye fel, aki ma dítmeccselni akar este 9-től, és puff.

Eddig is lehetett videochatelni Kinecttel, szóval nem, nem CSAK az avatárját látod, ez egy kiegészítő opció. Megint mondom, a magam részéről sok értelmét nem látom, de biztos vagyok benne, hogy van igény rá, illetve lesz további fejlesztés ezen a téren. Igazából én az összes ilyen marhasághoz úgy állok hozzá, hogy techdemo, aztán majd valamilyen fasza stúdió jól felhasználja a lehetőségeket egy játékban :)

A Kinectet azért nem forgatod. Sőt, én a notebookomban a kamerát sem nagyon tudom forgatni, feltételezve, hogy nem akarok csákót hajtogatni a 15"-os LED displayből :D
De amúgy aki nem akarja magát mutogatni, az nem videochatel. Voicechat is van Xboxon, Messengeren, Skype-on (ájszíkjút sosem használtam, de biztos ott is), szóval nem ezt a funkciót hozza be :)

P.S.: Pedig jó a Kinect :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Sub-ZeRo válasza pzstm (#10) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham.

Szóval akkor nem a digitális képmásod csak opció. :DDD Így már más. :)
Hát passz, én a webkamot szoktam használni, meg hajtogatni is. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) pzstm válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére


pzstm
titán

Kinect elé vizsont leülök és követ, nem kell hajtogatni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14) Sub-ZeRo válasza pzstm (#13) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ja hát bocs. :DDD Akkor sem lesz x-em. :DDD Amúgy meg ha kamozok, akkor ülve szoktam, nem pedig rohangálni közben mint egy mérgezett egér. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) Morden24 válasza Sub-ZeRo (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Feltételezem, nem a videochat funkciók okán nincsen Xboxod, szóval ez egy relatíve meddő vita :)
Azt valahogy sejtettem, hogy aki eddig nem vett Xboxot, illetve nem tetszik neki a Kinect, az nem az Avatar videochat miatt fogja megváltoztatni a véleményét :K

Sectumsempra - For Enemies

(#16) Sub-ZeRo válasza Morden24 (#15) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pénz a lényeg meg a pénz a tv-re. :DDD De ha egyszer lesz egy jó állásom, ami jól fizet benevezek, de csak azért, hogy elmondhassam, hogy van x-em, kinect-em meg ami hozzá van. :D
Na ez igaz. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17) Zirowe válasza Morden24 (#7) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Racial indifference

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) h-yle


h-yle
addikt

Hümm... Ha ezt így tényleg tudja akkor le a kalappal. Mondjuk az, hogy nincs lag, nekem gyanús, mert most nagyon nem ez a helyzet. Nomeg senki sem fog otthon fekete vászon előtt, ideális megvilágításban mókázni.

De ha működik, akkor el tudok képzelni egy olyan Mass Effect 3-at (vagy valami hasonlót, mondjuk az LA Noir-ban) ahol Shepard arcán az én érzelmeim látszanak.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#19) Thome válasza h-yle (#18) üzenetére


Thome
addikt

...És épp egy fontos párbeszédben (Shepard + etc, nem játszottam ME-vel) egy kurvanagyot ásítasz... :DDD

(#20) Morden24 válasza Zirowe (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

:D

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.