Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sinesol


Sinesol
veterán

Érdekes, informatív írás, viszont ez a stílus nekem kicsit taszító.

[ Szerkesztve ]

(#2) Uzsito


Uzsito
csendes tag

Köszi az írást, sok infót meg lehet tudni belőle. Azt nem tudom, hogy a korrektoron hogy ment át, de mindegy is :DD

Egy kérdésem van: a végén a 6-os pontban írod a piros szélű rendszámot és annak kiváltását, meg a biztosítást hozzá. Ez a biztosítás érvényes mondjuk az EU országaiban, a Schengeni övezetben, vagy pontosan hol érvényes, és mit lehet tudni róla?
Arra célzok, hogy ha lábon jön haza az autó, akkor a magyar határt átlépve mi történik, ha mondjuk anyagi káros balesetet szenved más járművel?
Elő a kék-sárgát aztán minden megy a maga útján rendben, vagy több hónapos szívás várható az országok közötti ügyintézés lassúsága miatt?

[ Szerkesztve ]

-Aaaapaaa...már...itt van a karácsony?! -Igen, itt van. -Hol?!

(#3) retesz147


retesz147
addikt

:C

Xiaomi 13 eu dev...

(#4) bbubby00 válasza Uzsito (#2) üzenetére


bbubby00
őstag

Ezzel a rendszammal ugye mehetsz barmerre, nincsen orszaghoz kotve. Biztos nehezebben mukodik balesetnel a biztositas, de megadsz minden szemelyes adatod. Ugye a keksarga lap pedig barmelyik orszagban mukodik.
Kulfoldi biztositozasnal biztosan tobb honap, mire megkapod a penzed.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#5) DanielLong


DanielLong
senior tag

Érdekelne, hogy így végül mennyibe került az autó? 3300€ + 200eFt durván? Itthon mennyibe lenne egy hasonló példány?

(#6) TheLázs


TheLázs
csendes tag

A kocsi és a téma szívem csücske. Gratulálok, és használd nagyon sokáig egészséggel. Gyakorlatilag ez az álomautóm.

Sajnos nagyon rossz volt olvasni. Valami nagyon félrement, fizikai fájdalmat okozott a tartalomfogyasztás.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#7) bbubby00 válasza DanielLong (#5) üzenetére


bbubby00
őstag

Az egesz kirandulasom (kocsi, kaja, naptej, stb) es mire magyar rendszamot kapott az auto biztositassal kb 1.450.000Ft lett.
Ilyen allapotban itthon mire a nevemre kerul kb 2milla.
De ugye nagy lutri volt az egesz sztori. Szerencsere vegul bejott :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#8) bbubby00 válasza TheLázs (#6) üzenetére


bbubby00
őstag

Koszonom szepen.
Lehet sok embernek kicsit nyers a stilusom. Probaltam valtozatosan, szofordulatmentesen osszerakni az iromanyom.
Sosem csinlatam ilyet, ha sok emberbol ellenszenvet valt ki, megigerem tobbet nem irok :DDD

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#9) MineFox54 válasza bbubby00 (#8) üzenetére


MineFox54
őstag

Szerintem folytasd az írást, teljesen jó a stílus offtopikban...
Kezdhetnéd egy Honda S2000-el :P (ha csak NSX van, az is megteszi duzzogva.)

[ Szerkesztve ]

(#10) Bird


Bird
addikt

Macera... Macera... Ennyit nekem nem er(ne) egy hasznalt auto...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) bbubby00 válasza MineFox54 (#9) üzenetére


bbubby00
őstag

Evente szoktam az autoimat cserelgetni. Jovore lehet egy 200SX Kouki lesz a befuto ;)
Bar egy S2000 sem lenne rossz :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#12) MineFox54 válasza Bird (#10) üzenetére


MineFox54
őstag

Oké, de ez nem egy AstraF, ez picit más műfaj, nem ugyanúgy kell szemlélni.

bbubby00:

Nem rossz, nem rossz... Mindenesetre, én Hondás vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#13) DanielLong válasza bbubby00 (#7) üzenetére


DanielLong
senior tag

Ez kicsit olyan kincskereső feeling, már az érzés miatt megéri, főleg, ha jó az autó. :)

(#14) TheLázs válasza bbubby00 (#11) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Csak kérlek szólj, ha eladod :)

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#15) UnA válasza Uzsito (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

A korrektor a helyesírási és nyelvhelyeségi hibákat javítgatja, a stílust nem illik módosítani. ;)

(#16) Richard!


Richard!
addikt

Fasza írás lett, munka helyett tökéletes időtöltés volt az elolvasása. :C :R

Bárcsak Magyarországon is minden olyan gyorsan és egyszerűen menne, mint bárhol máshol, a világon... :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17) Moonwolf válasza Richard! (#16) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Igen, lehetne sokkal egyszerűbb a papírozás. Na meg kár hogy ritkaság számba mennek ezek az autók, típustól függetlenül, pedig ezek lennének a vérbeli hétvégi hobbi gépek amiket kulturáltan, de keményen lehetne használni. Így megmarad a nagy becsben tartás, és az alkalmankénti megrúgatás. :)

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#18) gaben1117 válasza bbubby00 (#4) üzenetére


gaben1117
senior tag

Szia!

Es ha az auto rendelkezik kinti rendszammal, erre akkor is szükseg van? Akkor is kell masikat csinaltatnom es nemet allampolgar kezest talalni?

(#19) bbubby00 válasza gaben1117 (#18) üzenetére


bbubby00
őstag

Szia.
Igen. A rendszam odakint nem autohoz van, hanem emberhez es autohoz tartozik. Meg ugye ezek kifejezette export rendszamok.
Sot, ha van az auton rendszam, elsonek le kell h irassa rola az eladonak. Es igen, kelleni fog a kezes, vagy ugye plussz eurokert biztos talalsz valakit aki alair. Vagy trailer.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#20) AxBattler


AxBattler
félisten

Élmény volt a cikk, és hasznos infókkal szolgált! Köszi! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.