Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MineFox54


MineFox54
őstag

Legközelebb:
Megírod notepad++-ban, majd a végén ctrl-c, ctrl-v.

(#2) rdt89 válasza MineFox54 (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, nem rossz ötlet, lehet az ilyen hosszabb dolgoknál használni is fogom. Köszönöm a tippet :)

(#3) aAron_


aAron_
őstag

Élvezet volt végiggörgetni. :C

What is your ikigai?

(#4) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Ember te ezzel büntetni akarsz minket?? :D

Elnézést a trollkodásért, bizonyára jól összeszedted és a képek is szépek, (már amennyit megnéztem), de bakker ezt végigpörgetni is kb fél perc volt. :Y Ki fogja ezt végignézni? :F

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#5) rdt89 válasza aAron_ (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen :)

(#4) Honkydoo:
Aki szereti a szép formákat, azt nem fogja ez a kis apróság eltántorítani

(#6) Honkydoo válasza rdt89 (#5) üzenetére


Honkydoo
őstag

Úgy legyen! :R

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#7) MattM


MattM
tag

Nagyon élveztem én is :))

(#8) rdt89 válasza MattM (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Ezt örömmel olvasom :)
Sikerült egybe végig nézni? :)

(#9) 8th


8th
addikt

Az éjfúriáig (Corvette Indy Concept Car) jutottam aztán elnyomtam mert ez így megemészthetetlen mennyiségű autó. Oldalakra vagy kategóriákra kellett volna bontani: veterán, sportkocsi, concept car stb. és külön bejegyzésben írni róluk. Szerintem.

(#10) rdt89 válasza 8th (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Mivel nem lehet oldaltördeléssel sajátbejegyzést írni, így ez maradt. Nem szeretem tördelni a dolgokat, egybe szeretem a megcsinálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) MattM válasza rdt89 (#8) üzenetére


MattM
tag

Sikerült :D

(#12) freeknight


freeknight
őstag

Impozáns lista, de valami kis rendszer nem ártott volna bele. Érdekes volt az Impala után egy Colani-féle Testarossa tanulmánnyal összefutni :DDD . Szerintem legközelebb próbáld meg akár több bejegyzésben, korszak, vagy akár régió szerint összeszedni a kocsikat, és a koncepció szériától való elválasztása sem árthat :) (Azokról a szerencsétlenekről már nem is beszélek, akik mobilneten nyitották meg ezt az összeállítást ;] ).

(#13) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Meg, meg. :C

Jó kis böngésző/os teszt. McLarennél kezdett el swapolni, Porschenél már akadozott, de végigvitte:
1795 mega ramhasználat mellett 736 megát kiswapolt. :C

t60 2 giga rammal.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14) rdt89 válasza freeknight (#12) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen. :)
Nem hiszem, hogy a közeljövőben lesz hasonló lista, mviel ezzel lefedtem az autókat teljesen, más téren meg ekkora mennyiség nem nagyon fordul elő. :)

(#13) Vladi:
Nekem is 2giga ram van a gépben, de hagytam 2 percig megnyitás után tölteni, utána nem votl gond vele. Mobilnettel valóban nem ez a legbarátságosabb. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) MineFox54 válasza rdt89 (#14) üzenetére


MineFox54
őstag

99 mb kép :Y

(#16) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Szép kis lista, nem néztem végig, de jól jöhet majd valamikor, el is mentem könyvjelzőbe... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.