Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Már várom hogy begyűrűzzön ide is :(

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#2) t72killer válasza Drótszamár (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Íme a demokrácia helyzete az €U-ban :((( . Amúgy a svájciak elvetették az ötletet tudtommal, nem tartották sem etikusnak, sem célravezetőnek...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) dajkopali válasza t72killer (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

igaz, pontosítottam a szöveget :R

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) bugger


bugger
tag

Az ilyenekkel még mindig az a baj, hogy valamelyik vírusirtón, esetleg a heurisztikáján, vagy rootkit keresésnél fennakadhatnak könnyedén. Akkor meg jobb esetben vége, rosszabb esetben, ha ért a gépéhez az illető, azonnal megtudja, hogy megfigyelés alatt áll... és még ott van az is, hogy mikor tekinthető egy gyanusított elegendően gyanusítottnak ahhoz, hogy elkezdjék ezt, hiszen egy esetleges ártatlanra kivetni a hálót...

(#5) moma


moma
őstag

Na persze, csak a terroristákat, meg a hasonlókat. Teljesen pletyka, de olyat is hallottam, hogy a sima telefonos lehallgatást is lazábban alkalmazzák, mint lehetne, csak aztán nem használják fel. Hanem pl egy tök "véletlen" közúti ellenőrzést kap az ürge, amikor éppen tök véletlen olyasmi van nála, ami nem kéne :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#6) tgabi333


tgabi333
tag

Következmény: új linux distro terroristáknak..

(#7) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

No, megint szellőztetés volt Lipótmezőn?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) adalbert1


adalbert1
veterán

Ekkora hülyeséget...
Engem az érdekelne, hogy honnan tudják majd valakiről hogy ő terrorista... Ugyanis nagyon sokszor ez csak utólag szokott kiderülni.
Arra is kíváncsi lennék, hogy egy normális védelemmel ellátott gépre hogyan akarják bejuttatni ezeket a dolgokat.
Ill. ha valaki össze-vissza különböző netkávézókból intézi az ilyen-olyan terrorcselekménnyel kapcsolatos dolgait, akkor azt hogy figyelik meg? Keylogger lesz minden netcafé gépén?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.