Hirdetés

2022. december 1., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Jack Hunter

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Örülök hogy örülsz! Jó cuccnak néz ki. Viszont van megoldás mindenre is, ha basszus kell hányásig:[link]

(#2) AuraSync válasza Jack Hunter (#1) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog (1)

Az elején leírtam, hogy tök mind1 mit teszek a szobámba az nem szól szépen.
Van egy mély hang oltópont is benne ahol a bass szinte nulla, a fal mellett meg nem lehet megmaradni.

Nem eladni akarom a házat és nem is akarok bele ilyen általad linkelt ocsmányságot. :N

Na mind1 látom átjött a lényege a bejegyzésnek, miért nem linkelted mindjárt ezt? :W

S21 Ultra 5G / Galaxy Fit2 / GTR 3 Pro / Q80T 65" / Crusher EVO / I5 12600K / RTX 3080 / SBZ / R2850DB

(#3) RawrrSoul

RawrrSoul
csendes tag

Arról a Microsoft féle fejhalkgatóról írhatnál pár hasonló szót, tervezek egyet beszerezni... :) Érdekelne a teljeskörűbb véleményed róla. :K

/ Fuji P710 PC | Series S | iPhone 11 \

(#4) Tim82

Tim82
nagyúr

Próbáltam segítséget kérni a Prohardver Fejhallgatók topic-ban de mintha ott sem lettem volna. Már megszoktam ha kell valami akkor messziről el kell kerülni a magyar fórumokat.

Tedd hozzá, hogy a vezetéknélküli fejeses topikban jártál így, valahogy nem mindegy. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) Jack Hunter válasza AuraSync (#2) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Azért nem azt linkeltem, mert az kicsivel több mint 60 ezer. ;] Amúgy meg nem kell rögtön mérgesnek lenni.Gondoltam, egy ekkora szubnak már jóformán mindegy, hol szól, bőven van benne kraft, hogy érvényesülni tudjon. Persze tudom azt is, hogy szobába már bőven sok, de mint ziccert, nem hagyhattam ki. :)

(#6) AuraSync válasza Tim82 (#4) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog (1)

Igen és azt is kerestem és azt is vettem.
Csak nézd meg mit írtam abba a topic-ba és hogy miket néztem ki, még linkeket is raktam be.
De ha van rajta jack csatlakozó akkor onnantól fogva az vezetékesnek minősül?
Hát bocs. :U

S21 Ultra 5G / Galaxy Fit2 / GTR 3 Pro / Q80T 65" / Crusher EVO / I5 12600K / RTX 3080 / SBZ / R2850DB

(#7) Tim82 válasza AuraSync (#6) üzenetére

Tim82
nagyúr

Na akkor ugorjunk neki újra. Ez "A" Fejhallgatók topik, 97k hozzászólással és a PH! első éveiig visszamenő előzménytopikkal. Itt, mint a mellékelt ábra mutatja, nincs egy darab hozzászólásod sem. Ebből váltak ki olyan hajtások, mint a gamer meg a vezetéknélküli fejeses topikok.

Nem azt írom, hogy nincs igazad, hogy "milyen szemetek", miért nem segítettek, azt írom, hogy baromira nem pontosan fogalmazol, hogy ugyan már melyik topikban nem segítettek neked.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8) AuraSync válasza Tim82 (#7) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog (1)

Igazából már nem érdekel mert valszeg így is úgy is ezt vettem volna szal ejhetjük is ezt a témát. :K
Amúgy amit írtam nem csak arra a topic-ra vonatkozik hanem a PH 90%-ra.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.