Hirdetés

2023. január 27., péntek

Gyorskeresés

(#3) AuraSync válasza Jack Hunter (#2) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog

Anno itt a fórumon beszéltek rá, hogy kell nekem az a fél millás szett mert az a belépő szint annál lejjebb ne adjam.
Megvettem egy 200k-s Yamaha Multicast erősítőt a kis szobámba aminek a fele tudását sem használtam ki soha.
Aztán hozzá a még drágább Dali Spektor 6 ami mint utólag kiderült inkább csak komolyzenéhez jó, ott jön ki a tudása pont amit nem hallgatok.
Aztán a mélynyomó egy 70k-s Jamo volt ami nagyobb hangerőn szeretett torzítani zenékben.

A rossz akkusztikás kis szobámba sokszor túl sok volt ez a szett nem tudtam rendesen kihasználni ezért nem volt érdemes megtartani.
Bővíteni? Miből?
Ezt a Soundbar-t is csak úgy tudtam megvenni, hogy eladtam a szettet.
Azt tudjátok remélem hogy ez a fél millás szett kb a felét érte csak a használt piacon.
Amúgy sem tudtam volna bővíteni hely hiány miatt.
Még egyszer mondom kis szoba.

Hiába nézitek a fogyasztását a bar oldalán hidd el fél hangerőn szobát renget és nem torzít nem kiabál a magas hang sem.

Én nem számítottam még ennyire sem a bar-tól, de meglepett.

Az hogy vannak csalódások az nem azt jelenti, hogy semmire nem való.

A Surround Kit fogja ezt megmenteni meg a 600MB-os 1008-as frissítés majd meglátjátok.

Az Rtings értékelés magáért beszél ez nagyon az élmezőnyben van még rear-ok nélkül is.

A másik amit imádok benne az a Surround hang hogy bárhová megyek a szobában mindenhol szépen egyeletesen hallani a hangot még a sztereó cucc előtt ha már odébb hajoltam 20cm-t már máshogy hallottam a hangot.

Továbbá én játszok is konzolon elég sokat szóval csak előny a térhangzás amit a sztereó ugyebár nem tudott.

Na de majd Kedden kiderül minden arra jön meg a Kit.

S21 Ultra 5G / Galaxy Fit2 / Q80T 65" / 13600K / 32GB DDR5 / RTX 4080 / R2850DB

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.