Hirdetés

2023. február 1., szerda

Gyorskeresés

(#1) RawrrSoul

RawrrSoul
csendes tag
LOGOUT blog (1)

De tudlak 'iligyelni', hogy 8 napja jelent meg egy game és beletudtál ölni 51 órát... :B

Az aim assist kérdése amiben nem értek egyet, a legtöbb gammába kilövöm, mert olyan ótvarul működik, hogy inkább hátráltat sem mint, hogy segítene... :) Peace! :)

n o p e !

(#2) Lenry

Lenry
félisten

Egyáltalán nem éreztem azt, hogy megdicsért volna a játék amiért végigvittem. Kaptunk egy outro-t, hogy mindenki hepi és vissza rak a bázisra és ennyi.

a HZD-nek is így lett vége, az is marhaság volt abban a formában
ráadásul még az utolsó questet is visszaadja, ami miatt befejezetlenség érzésed van, hisz' ott egy "félbehagyott" quest

Tudom, hogy ez a bejegyzés sem fog nektek tetszeni...

ha nem tetszik, hogy a népeknek nem jön be a véleményed, akkor miért nem tiltod le a kommentelést?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) AuraSync válasza RawrrSoul (#1) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog

Ha nem animéztem volna közben akkor még vagy 10 órát bele tudtam volna tolni ennyi idő alatt. :DDD
Mindenkinek arra van ideje amire akarja, hogy legyen én így vélem. Nem kö ejárni k..vázni meg bulizni meg nem kell gyereket csináni aztán nem lesz mi elvegye az időt. 3 műszakba dolgozok szal még azt sem lehet mondani, hogy mert nincs munkám azért értem rá. :B

AIM assist nekem anno a kezdetekkor sokat segített és valóban van, hogy nem azt csinálja amit szeretnék, de pl Far Cry 6-ban Xbox-on egész jól működött.

Lenry:
Na ez egy nagyon jó meglátás.
Az egészben a poén, hogy miután átolvasom a saját irományomat hibák után kutatva én magam ellen is fel tudok sorolni érveket, hogy amit írtam nagy baromság. :))

Amúgy itt legalább eltűnik a fő küldi tehát nem játszható újra.

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra 5G / Galaxy Fit2 / Q80T 65" / 13600K / 32GB DDR5 / RTX 4080 / R2850DB

(#4) RawrrSoul válasza AuraSync (#3) üzenetére

RawrrSoul
csendes tag
LOGOUT blog (1)

"Nem kö ejárni k..vázni meg bulizni meg nem kell gyereket csináni aztán nem lesz mi elvegye az időt."

Ezen ismét felröhögtem, poénos egy csávó vagy te... :) Bár biztos nem a gaming oltárán fogom feláldozni a stabil házasságom. :D Magyarán kimondva meg dugni jó dolog, jobb mint bármelyik game vagy anime. :DD Időm meg nem azé' nincs mert kurv@zok vagy bulizok, szimplán egyéb más tartalommal kúszik ki az idő a gaming elől. :) De köszi az általánosítást.... :)

Bár, azzal maximálisan egyetértek, hogy mindenkinek arra van ideje amire akarja. :K

AIM assistra visszatérve, azé' is kapcsoltam ki már az elején mikor elsőnek lett Xbox-om, hogy ne lustuljak be vele, aztán szép lassan megtanultam úgy kezelni a joy-t, mint, ha egérrel nyomatnám. Nem ugyanaz, de közel hasonlóan megy vele a célzás... :B

[ Szerkesztve ]

n o p e !

(#5) Lenry válasza AuraSync (#3) üzenetére

Lenry
félisten

hány éves vagy?

Amúgy itt legalább eltűnik a fő küldi tehát nem játszható újra.
gondolom elegen panaszkodtak.

más is javult? pl engem rohadtul zavart HZD-ben a felhasználható potik felhasználásának módja.
hogy egy bizonyos sorrendben vannak, csak egymás után lehet váltani, nem tudom belőle kidobni, amit nem használok, hogy nem tudok kedvencet beállítani, minden load után visszaugrik a kődobálásra (amit a tutorialban használtam először és utoljára).
aztán a legnagyobb csata közben még azzal is bohóckodjál, hogy odapörgetsz az épp szükséges potikhoz.
gyűlöltem, nem is tudom hogy ment át a QA-n, de remélem a Forbidden Westre kitaláltak valamit helyette

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) AuraSync válasza Lenry (#5) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog

Nem tudom mi köze van az évnek ahhoz, hogy valaki bejegyzést írjon vagy önállóan gondolkodjon, esetleg legyen ideje játszani, de elmondom neked:
35 vagyok és igen, se gyerekem se barátnőm.
Furcsa mi? Nem is vagyok ember ha 35 évesen még nincs nőm. Huh miről maradtam le. :U
Van több 40+ -os munkatársam is akiknek szintén nincs senkije még is élnek vígan és még csak törekvés sincsen bennük a család alapításra.

Lehet erről is kéne írnom egy bejegyzést, hogy mennyivel jobb az agglegény élet mint a házas.

Most már testre lehet szabni a poti listát és nem ugrál össze vissza. Ez is egy nagyon jó újítás volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#7) Lenry válasza AuraSync (#6) üzenetére

Lenry
félisten

Nyugalom, csak megkérdeztem, vegyél vissza kicsit az idegből...

(#8) icemad válasza AuraSync (#6) üzenetére

icemad
nagyúr

Lehet erről is kéne írnom egy bejegyzést, hogy mennyivel jobb az agglegény élet mint a házas.

Hú, na ez engem sokkal jobban érdekelne, mint random játék tesztje. ;)

Éhes makk, disznókat álmodik, avagy bagoly nyomja verébbe a nagyfejűt...

(#9) UnA válasza AuraSync (#6) üzenetére

UnA
Korrektor

"... nincs senkije még is élnek vígan és még csak törekvés sincsen bennük ..."

Ez egy gonosz és kontextusból kiragadott idézet. :)

(#10) AuraSync válasza Lenry (#7) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog

Sok volt ma az olcsó TESCO-s tojáslikőr bocs. :P
Igen még ezzel is spórolok, hogy játékokat vehessek. :D

(#11) prolad

prolad
őstag

Akkor egy erős 6/gyenge 7 pont a 10-ből? Kb ez jött le a többi tesztből is, B vonal, de ott a jobbak között. Kb mint az elődje.

(#12) AuraSync válasza prolad (#11) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog

Inkább 8 pont a 10-ből. Ha az elődjével nem toltam volna akkor meg 9/10 mivel nem lett volna mihez hasonlítani.
Szeretem ha egy game az elődjéhez képest sokat fejlődik, de azt már nem ha visszalép vagy a fejlődés rossz irányba megy.
Nekem pl egyáltalán nem hiányoztak volna skill-ek vagy kombók a játékból.
Inkább tömték volna még jobban tele mellék küldikkel.

[ Szerkesztve ]

(#13) bullseye

bullseye
addikt

aim assist nem úgy működik itt is, mint az elődben, hogy a tényleges célzásban nem segít, de a lövés oda megy, ahova céloztad akkor is, ha kanyarodnia kell hozzá?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14) vans? válasza AuraSync (#6) üzenetére

vans?
őstag

Hazas is voltal mar? Csak mert egyebkent kevesse lenne relevans. En hazas vagyok, de voltam agglegeny is. Sokkal jobb a hazassag. Persze, tudom, majd elmulik... :U

hábm bábm

(#15) btf válasza AuraSync (#6) üzenetére

btf
aktív tag

"Lehet erről is kéne írnom egy bejegyzést, hogy mennyivel jobb az agglegény élet mint a házas."

Ez engem is érdekelne. (lehet hogy az a cikk több kattintást fog kapni mint ez :DDD )

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#16) AuraSync válasza btf (#15) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog

Az a baj csak viszonyítási alapom lenne saját tapasztalatom nem.

Csak pár dolog a körülöttem zajlók életéből:
Válás (nem is egy), megcsalás, vagyon megosztás, munka nélkül maradni 2 éves gyerekkel, féltékenykedés, gyerek nevelés minimálbérből.

Nekem ebből 1 is elég lenne, hogy azt mondjam a házasságra, hogy köszönöm nem. :B

(#17) RawrrSoul válasza AuraSync (#16) üzenetére

RawrrSoul
csendes tag
LOGOUT blog (1)

btw ez engem is érdekelne, már az említett bejegyzés, már csak azért, mert pl. Én (!!!!) rohadtul nem szeretnék agglegény lenni, főleg így 10 év után... :K Viszont a meglátás meg abszolút érdekelne. :)

n o p e !

(#18) AuraSync válasza RawrrSoul (#17) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog

Hát te pont nem tartozol bele a "Minden második házasság válással végződik" dologba. Még.
De pl az én szüleim is 31 év házasság után váltak el.

Majd akkor lesz ez muris amikor bedől a CSOK meg a többi. :U

(#19) Lenry válasza AuraSync (#18) üzenetére

Lenry
félisten

hova ez a rosszindulat?
értem én hogy neked így, örülj neki.
ettől még egyáltalán nem jelenti azt, hogy akkor mindenki másnak is az a jó, ami neked

(#20) AuraSync válasza Lenry (#19) üzenetére

AuraSync
senior tag
LOGOUT blog

Milyen volt a Halo Infinity inkább arról beszélj Lenry. :D
Végigtótam azt is, de azóta el is felejtettem, hogy volt olyan gém.
Soha nem voltam nagy Halo fan, szerencsére a havi 300Ft-os gém passz megadta nekem a lehetőséget hogy játsszak vele.

(#21) Lenry válasza AuraSync (#20) üzenetére

Lenry
félisten

csúnyán összeomlott párszor a graf.driver, amikor nagyobb területet kellett volna megjeleníteni, így aztán ráhagytam. valószínűleg kevés hozzá a gépem.

a havi 300Ft-os gém passz megadta nekem a lehetőséget hogy játsszak vele.
a Forza5-tel voltam ugyanígy. a 3-at meg a 4-et szerettem, de az 5 annyira unalmas semmilyen volt, nulla újítással, hogy ennél több pénzt nem is ért volna meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.