Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nepszter1


nepszter1
addikt

madden 12 jön pcre is ?

(#2) FuRiONight válasza nepszter1 (#1) üzenetére


FuRiONight
őstag

Madden 12: Multi-Platform

(#3) FefeeX


FefeeX
veterán

Ez meg mi a fene?
"SF3: Third Strike"
Mikor már minden platformon SF4nél tartunk... Mondom megnézem a videóban, tényleg jóra gondolok-e és Street Fighter... És az... :F

(#4) anulu válasza nepszter1 (#1) üzenetére


anulu
félisten

arra leszek kíváncsi, h most, h a szezon mégse marad el, az előzetes hírekkel szemben milyen árazást fog kapni. mindenesetre GO PATS! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Zigur válasza FefeeX (#3) üzenetére


Zigur
senior tag

Annak idején Dreamcast-ra es PS2-re volt, gondolom kiadtak az arcade sorozatban.

(#6) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Jaj de jó. D.E: Human revolution végre jön.

(#7) romero28 válasza FuRiONight (#2) üzenetére


romero28
senior tag

ezek szerint van esély egy nhl-re is :F

(#8) anulu válasza romero28 (#7) üzenetére


anulu
félisten

PS3 és XBOX360, szóval a kérdésedre a válasz: nem

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) anulu válasza FuRiONight (#2) üzenetére


anulu
félisten

igen, multi. PS3 és BOX. PC a környéken nincs írva a hivatalon honlapon

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Romvr


Romvr
őstag

Én a From Dust-ot hiányoltam a listáról. Augusztus 17-én jön amaz PC-re.

Amúgy én a DX:HR-t várom már nagyon.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#11) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Bodycount és Tropico 4 nekem a legnagyobb várományos első sorban. A Madden is érdekelne csak az már nem fog beleférni sztem a keretbe így az kimarad azt hiszem.

Verba volant, scripta manent.

(#12) anulu válasza xKacsax (#11) üzenetére


anulu
félisten

hát, nekem most rövidtávon olyan 30k fog elmenni új játékra (Madden, NHL, Fifa 11), plusz van pár nagy akció, amit jó lenne elcsípni (Dirt 3 és Motorstorm Apocal 5k (PS3)), szóval erősen nullázós lesz anyagilag ez a hónap is :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) romero28 válasza anulu (#8) üzenetére


romero28
senior tag

pedig kezdtem örvendezni , de hamar lelohasztottál :D

(#14) anulu válasza romero28 (#13) üzenetére


anulu
félisten

sorry miatta. szerintem inkább fordítsd meg a hozzáállásod. tudom, rossz ötlet, de ne is bízz abban, h jön PC-re, max kellemesen csalódsz :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) Jeanne d'Arc

ELég ubi szezon szaga van... :O

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.