Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

Az ASUS 1060, hány óra alatt fog kifogyni? Tegyék meg tétjeiket kérem, erre erre :DDD

(#2) JohnyBlue válasza GIJoe (#1) üzenetére


JohnyBlue
őstag

;]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#3) Pete55555 válasza GIJoe (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

És még ennyiért is drága szvsz...

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Faszák ezek a monitorok, VA panellal szerelve 10/10 lenne :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) DonaldJames


DonaldJames
tag

Eizo FlexScan EV2780 ez nem rossz. :R

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#6) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

A 6bg-os verziójú 1060 került kb 10-zel többe 3-4 hónapja. Mindig kitalálnak valamit ami miatt felsrófolják az árakat. Kíváncsi vagyok mekkora kartellezés megy a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#7) Ruuwa


Ruuwa
tag

Valakinek van infója kicsit combosabb m-ATX méretű AM4-es lapok érkezéséről? Mert jelenleg elég gyér a kínálat, például az ASUS Prime X370 ATX méretben elég jó kis lapnak tűnik, de B350-es kistestvére már sajnos kissé fapados. Plusz az Asrock AB350M Pro4 az egyetlen lap, ahol az összes VRM kapott bordát...

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

"Az Asus Predator BX271HUT első látásra egy..." --- kedves rudi, szerintem ez Acer akar lenni! (3. oldal eleje) :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) GIJoe válasza toronyhaz (#6) üzenetére


GIJoe
addikt

nem kartellezés, kriptovalutázés...

Nézegetem itt a monitorokat, be merjek vállalni egy Kínai TCL v HKC montort webshopból vki tapasztalat?

(#10) Pista0001


Pista0001
addikt

Azok a Lenovok is remek darabok 4 giga nem bővíthető RAM-mal...

(#11) deja vu válasza GIJoe (#9) üzenetére


deja vu
addikt

Inkább valami normális márkából válassz.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#12) Raysen623 válasza GIJoe (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Ennyi pénzért egy 3Gb-os kártyát kenjenek a hajukra. ;] Elképesztő módon el vannak szállva az árak. A bányászokat igazán agyonlőhetnék már virtuálisan... :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) toronyhaz válasza GIJoe (#9) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Kitudja abból is mi igaz... tény hogy kis országunknak nagyon nem jó.

(#14) prolad


prolad
őstag

Megint az a bajom a ryzennel, hogy nincsenek itthon itx lapok hozzá. Pedig már minden adott lenne a cseréhez.

Az az asus nem is olyan vészes annyiért, ahogy nézem szép lassan kezdenek visszaállni a VGA árak, szeptemberre talán már jó áron lesznek.

(#15) ledgeri válasza GIJoe (#9) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mert az nem lehetséges, hogy egy háttérszövetség azt mondja: Hmm a bitcoin bevált, láttuk a hatását, VGA-kat gyártunk.... Csináljunk egy újat, majd John, Sergey, és Lu-cheng leprogramozza, és kiadja...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16) GIJoe válasza ledgeri (#15) üzenetére


GIJoe
addikt

Nagyon sokáig ugye, csak AMDvel lehetett kaparni, azt elhiszem hogy Jensen Huang megtolta a programozókat egy kicsit $el hogy ugyan tudja már az ő termékeik is, elég jó deal ez nekik...

(#17) bencek


bencek
csendes tag

Helló! Lehetne egy olyat kérni, hogy a szokásos hétvégi hardver újdonságok ne a legfrissebb tesztek között

hanem a legfrissebb hírek RSS csatornájában legyen??? (talán logikusabb is volna ide tenni)

évek óta RSS-en keresztül olvaslak titeket és baromira zavar, hogy egy ideje nem jön meg a 7végi összeállításra való hírem.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"The road to success is always under construction"

(#18) ViZion


ViZion
félisten

"GTX 1060-at adják jó áron" muhahhhaaaa... jóáras VGA-t már jó rég nem láttunk. ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) pomorski válasza DonaldJames (#5) üzenetére


pomorski
őstag

Hát, azt én is szívesen elfogadnám.

(#20) #16939776 válasza prolad (#14) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha még az idén kell, ne várj a magyar boltok készleteire. Német nagy-ker.ből/webshopból esélyesebb hogy jut, neked is AM4-es ITX lap.

(#21) ViZion válasza #16939776 (#20) üzenetére


ViZion
félisten

Ott se nagyon van. Nagyobb német/osztrák oldalakat nézegetem, választék ott is hitvány. Árban kb. a magyar oldalak szintje, ezen meglepődtem kicsit.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) Reggie0 válasza GIJoe (#16) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem a programozokon mulott, hanem az Nvidian. Amint szintet leptek energiahatekonysagban es reszeltek kicsit az architekturan rogton elkezdtek hasznalni a banyaszok(9xx szeria es utaniak). Egyedul a memoria intenziv algoknal van elonye az AMD-nek, mert nagyobb a memoria savszel a szelesebb busz miatt, ugyanis Nvidia a grafikus alkalmazasokban ezt hatranyt egy (akkor)ujabb delta tomoritessel hozta be, viszont CUDA-ban ennek nincsen hozadeka.

[ Szerkesztve ]

(#23) ProEvoFan válasza ViZion (#18) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gtx1050 Ti OC kártyák mennek olyan 60K környékén...ehhez képest a jelenlegi helyzetben nem szar ár a 75K egy GTX1060ért.

(#24) ViZion válasza ProEvoFan (#23) üzenetére


ViZion
félisten

"jelenlegi helyzetben"
ez a kulcs mondat. Ettől még mocskosul túlárazott, 1050 Ti 4 GB olyan 40-45 k körül lenne a jó, 1060 3 GB ~50-55k és akkor még sokat is mondtam. RX480 @ 8 GB vettem 82 k-ért, az is kicsit túlárazott volt, most meg horror ár, ha van is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25) turbulencia8 válasza Pista0001 (#10) üzenetére


turbulencia8
őstag

A 4 GB ram valoban bena 2017. masodik feleben.

(#26) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Ha valaki tudja, mondja el a tapasztalatát, hogy ez a chromecast 2 dolog a képet és a hangot is átviszi szinkronban?

Jevons paradox

(#27) Aprósólyom válasza ViZion (#24) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Szerintem még a 82K is bőven túlárazott. Mivel a felső kategóriában az nVidia most igen csak uralkodó, egy az árakat oda pozicionlja amit még a piac enged. A Radeonok ára pedig addig megy utánuk, ahogy a teljesítményszintjük engedi. Egy jó ideje szerintem minden VGA túlárazott.

Jevons paradox

(#28) tonyo0526


tonyo0526
csendes tag

Akkor nem nyúltam mellé a Telekomtól két hónapja rendelt notimmal. I3-7100u, 8gb ram, 940m, win10. Egyedül az ssd hiányát bánom :( de a vinyó 1 terrás. 200k volt, a fentieket és a korábbi írásaid is nézve szerintem jól jártam vele.
Egyébként nagyon jo írás, mint mindig :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.