Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bodz


Bodz
nagyúr

Szepek nagyon a Toshiba vinyok.

(#2) Kantorpe


Kantorpe
tag

Tokert nincs abban a tabletben 3G vennem is megfele.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#3) kpal


kpal
veterán

Még mindig drágák a Tabletek :O

(#4) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szépek a tabletek.

(#5) Boxi88


Boxi88
őstag

Kár, hogy még így is drága az acer iconiája... de amúgy jó elgondolás lenne!

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A fotós cuccnak durva ára van :Y

Az Iconica meg hát :U Egy két kijelzős tablet. Nincs az a pénz hogy laptopként használjam.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) dízelracer


dízelracer
senior tag

14.000 forint nem sok egy picit azért a hűtőért? Egyrészről "túl sűrű" másrészt nézzük már meg kicsit közelebbről. A kidolgozási minőség hát, hogy is mondjam... nem az igazi. :(

(#8) schawo


schawo
titán

A tabletben 50ezer forintot kérnek 24GB-nyi tárhelyért. :Y

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9) Youri válasza schawo (#8) üzenetére


Youri
veterán

abszólút megéri, irány tabletet venni :D

RTX ON

(#10) Kobaljov válasza Boxi88 (#5) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Nekem problémásnak tűnik, a hosszabb gépelés biztosan kényelmetlenebb az érintőképernyőn mint egy fizikain, a két egymás alatti kijelző "átlátása" is felvet ergonómiai problémákat, meg az akkus üzemidő is biztosan alacsonyabb a többinél a két kijelző miatt. 5 percig érdekes, de nem kéne.

(#11) djculture válasza dízelracer (#7) üzenetére


djculture
félisten

Miért a külső vinyók nincsenek túlárazva 25% al?:)
Samsung S2 500GB USB 3.0 14-15 ért bárhol megvehető. 20k ért az 1000Gb verziót lehet megkapni.

[ Szerkesztve ]

(#12) S-eye


S-eye
senior tag

Nem olyan rossz az Asus az A4-el,de egy A8-t látnék inkább benne.

(#13) zsirfecske


zsirfecske
addikt

Asus K53TA-nél az apuba integrált vga és a diszkrét tud együtt dolgozni vagy kapcsolgat?

(#14) chabeee


chabeee
tag

az asus notinak jó ára van :C

(#15) epityesz


epityesz
aktív tag

Az hűtő valóban borsos áron van! :(

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#16) Z86


Z86
őstag

Az Acer szerintem eléggé mellélőtt ezzel az Iconiával. Elég kétségbeesett lépésnek tűnik ez az árcsökkentés. Ezt a gépet valószínűleg csak azok vásárolják, akiknek tényleg nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel.

(#17) agent_k


agent_k
őstag

még mindig drágák a tabletek. mondjuk addig lesz drága amíg veszik az emberek ennyiért is. Ebben igazuk van.

(#18) KillHates


KillHates
nagyúr

A fotós állványok árai viccesek. Tudom nem a forgalmazó hibája mert a gyártó nincsen magánál....

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19) Szab02 válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


Szab02
aktív tag

Én még csak értelmét sem látom annak a fotós cuccnak..(na, ezek után valaki majd biztosan elmagyarázza, hogy miért is jó az)

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#20) epityesz válasza agent_k (#17) üzenetére


epityesz
aktív tag

szerintem addig lesz ilyen drága míg minden 2embernek nem lesz:)majd azután olcsóbb lesz :DDD

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#21) nuke7


nuke7
veterán

"Az Iconiához hasonló, két tarab 14 hüvelykes érintőképernyővel ellátott masinát nem nagyon látni kereskedelmi forgalomban."
ez biztos darab akart lenni :U

amúgy azt tudja-e valaki, hogy működik-e a dual graphics az asus laptop-ban?! :F
mert ha igen, akkor bizony 140-ért eléggé best buy kategória. :Y

és ennyiért már biztos beruházok egy ilyen acer kétképernyős notira ;]

(#7) dízelracer: ha még ezt a képet linkelted volna... de amit te linkeltél, azon mit kéne látni..?

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#22) kpal válasza schawo (#8) üzenetére


kpal
veterán

Noti az már lecsenget valamelyest most a ezt lovagolják meg .

(#23) schawo


schawo
titán

Miért hobbi ez, hogy az A4 mellé betesznek még egy kicsit jobb GPU-t, ahelyett, hogy egy A8-t tennének be? Olcsóbb is volna, meg kevesebbet is fogyasztana, és gyorsabb volna minden szemponból. :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#24) dízelracer válasza nuke7 (#21) üzenetére


dízelracer
senior tag

Az illesztési hézagokat. Csak nekem szúrja a szemem? Nem egy filléres gyári kerepelőről van szó, azoknál még csak csak megbocsájtható lenne de egy 14k-s hűtőnél ez már azért cinkes. Ettől függetlenül biztosan jó hűtő igazából a teljesítményét sem hiszem, hogy érzékelhető mértékben rontaná dehát na. Ennyi pénzért nézzen már ki valahogy. Szerintem.

Persze az sem zárható ki, hogy egyedi eset.

(#25) proci985 válasza dízelracer (#24) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az egy dolog, nade 14kért nem lenikkelezni a réz heatpipeokat? ilyen drága nikkelezetlen hűtő kb a HR02 macho és a scythe orochi van, de azok elég speciális darabok.

a lamellaferdülésnek lehet az az oka, hogy nagyon vékonyak a lamellák, és valaki letette az oldalára.

viszont lehet kelleni fog az a második blade master is rá, hogy szépen kifussa magát.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) foxxmotor


foxxmotor
tag

Ez az ASUS noti nem csak hogy gyönyörű, de még felszereltségében is kiváló ehhez az árhoz. Elfogadnék egyet.

(#27) Vidori


Vidori
aktív tag

Ez az új olcsó Enermax jó minőségű, vagy olyan mint a Cyclops széria?

(#28) PeetR válasza Vidori (#27) üzenetére


PeetR
aktív tag

2011-be 80+ nélkül az Enermax-tól elég érdekes valószínű nem túl jó minőségű ,12-13k környékén vannak sokkal jobb vételek.

(#29) Georg17


Georg17
tag

Szvsz nekem a csaj kéne. ;)

(#30) Jaffafa válasza KillHates (#18) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

Egyetértek, söt. Ennyi pénzért a fotós vehet egy új DSLR-t aminek kihajható a kijelzöje és azzal ugyanott van. Szóval :W

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#31) vzsryl válasza Vidori (#27) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Jó minőségű, de a NAXN sorozatok nem kaptak Enermax belet. CWT van bennük, és nem is egy csúcs-kategóriás fajta, szóval az árát nem éri meg egyik sem. Az Enermax nevet meg kell fizetni. Ami nem is lenne gond, ha valóban Enermax bél lenne bennük, mert akkor a minősége miatt bőven megérnék az árukat, sőt...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#32) epityesz válasza dízelracer (#24) üzenetére


epityesz
aktív tag

Valóban iszonyatosan sűrűek a la :K mellák!

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#33) #19617792 válasza epityesz (#32) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez még nem olyan sűrű, a TRUE-nak pl. sűrűbb. amúgy látszik rajta, hogy CM, gagyi...

(#34) S-eye válasza schawo (#23) üzenetére


S-eye
senior tag

Ezek csak az első fecskék.Az A4 240 SP-s,a 6650M pedig 480 SP-s.Processzorilag le van maradva az A8-tól,de igy a Dual Graphics miatt erősebb ez a kombó grafikában.Amúgy igazad van,én is inkább egy A8-t szeretnék,vagy külön vagy diszkrét GPU-val,.lehetőleg egy dv6z-ben. :)

(#35) vjozsef


vjozsef
senior tag

...44 wattórás akku...

Mi itthon mAh-ban mondjuk magyarfoldon...

(#36) baluka26


baluka26
veterán

Nagyon drágák ezek a tabletek..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#37) Z86 válasza vjozsef (#35) üzenetére


Z86
őstag

A Wh ebben az esetben szerintem jobb, mert a notebook akkuk nem azonos feszültségűek, így a mAh-ból még nem lehet egyértelműen következtetni arra, mennyit bír. Amúgy mindkettő használatos.

(#38) AceTom


AceTom
aktív tag

Van valami gyűjtőhelye annak, hogy mely alaplapok EuP képesek? Olyasmire gondolok, mint a 80plus-os oldalon, ahol összeszedték, hogy melyik táp melyik kategóriába tartozik.

rudi:
Ezzel kapcsolatban tudnál mondani véleményt? Mert ez az érték "kicsit" több, mint a 4x-es fogyasztása ezeknek az EuP 1W-os értékeknek. :) És nagyon kíváncsi lennék, hogy ez reális lehet-e. Pláne, hogy áramtalanítva is fogyaszt a gép.

(#39) vzsryl válasza AceTom (#38) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha a tápon kinyomod a kapcsolót, akkor semmit sem fogyaszt. Tehát egyértelmű, hogy ott valami más a fogyasztó.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#40) AceTom válasza vzsryl (#39) üzenetére


AceTom
aktív tag

Tudom, hogy így kéne működnie, de a mérő szerint mégse! :Y
És nagyon meg is lepődtem., és méregettünk más gépeket is azóta, ezek az Everest tápok, amik nekünk vannak itthon viszont mégis fogyasztanak. A többi tápnál amikor üresen rámértünk valóban 0W jött ki.

A topicban ajánlották, hogy nézzük meg a mérőt is hagyományos izzóval, és energiatakarékossal is, jó értékeket mért.

(#41) #56573440 válasza Boxi88 (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

annyira azért nem jó mint szép. határút saturnban van egy kiállítva, botrányosan lehet rajta gépelni... egyszerűen aki hozzászokott hogy vakon, 10 ujjal gépel, annak ez gyakorlatilag idegörlés, és nettó agybaj lenne. nekem is tetszik nem ezzel van a gond, de ha csak egy weblap címét be akarnám ütni lehet földhöz csapkodnám. mellette meg ugye két kijelző dupla fogyasztás kb, elég combosan bele tud harapni az aksiba... szemnyalókának jó másnak nem, hozzátenném hogy sajnos mert az ötlet tuti hogy zseniális

(#42) nuke7 válasza #56573440 (#41) üzenetére


nuke7
veterán

a toshiba librettó elv. jobban bírja, mert ugyanez, csak kicsibe, és úgy használható is :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#43) lujó55


lujó55
őstag

Végre valaki egy 4:3-as tablettel. Jól néz ki a HP cucc,de az ára sajnos túlságosan is HPs.
Az Iconia notesz viszont jó áron van. Vagyis ez a reális ár érte főleg nyáron... :C

(#44) epityesz válasza #19617792 (#33) üzenetére


epityesz
aktív tag

ahoz képest viszont elég borsos ára van :Y

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#45) kerelo


kerelo
senior tag

nem rossz a cm hütő,de túl van árazva rendesen szerintem

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#46) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Csak nevetni tudok az Acer féle iconián :K lévén hogy egyáltalán nem praktikus szerintem.

(#47) lujó55 válasza fondorlatos (#46) üzenetére


lujó55
őstag

Szerintem meg tök jó lehet, hogy nem hullik bele a zsemlemorzsa a nemlétező billentyűzetbe. Ha a főnököm holnapután adna egy ilyen masinát céges kapcsolattartásra (amit kétlek) hát nem utasítanám vissza :R

(#48) rudi válasza zsirfecske (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Tud a kettő együtt menni, bár most teszteltem egy N53TA-t és abban nem tapasztaltam gyorsulást. Persze ez lehet amiatt is, hogy nálam még nullszériás darab járt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#49) fondorlatos válasza lujó55 (#47) üzenetére


fondorlatos
aktív tag

Kétségtelen, hogy nem árt neki a zsemlemorzsa, ilyen alapon viszont vágódeszkának is megfelel. :)

UP, hogy kapj egy céges ilyet jövő héten :R

(#50) rudi válasza AceTom (#40) üzenetére


rudi
nagyúr

Reagáltam a topicban a kérdésedre, azt még hozzáteszem itt, hogy sok méró az ilyen 0 körüli wattoknál meg készenlétben lévő eszközöknél pontatlan, még ha mondjuk 20-50 watt környékén már jól is mér.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.