Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagem


sagem
addikt

No, erre kíváncsi leszek..jól értem, hogy itt most egy teljesen különálló játék promóciójáról, s nem a GTA V online részének bemutatásáról van szó? :F

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2) jocek91


jocek91
aktív tag

Derült égből jójáték? Nem vártam mostanában ilyen stilusú online játékot. de ezt már most várom :C

(#3) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Dafuq iz dis shit? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) #51736960


#51736960
törölt tag

napi szintem olvasom a játékhíreket, de ez nekem tök új...

(#5) Espla


Espla
aktív tag

lehetne ingyenes :D

(#6) Lacee1986 válasza sagem (#1) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Szerintem ez tuti, hogy az 5. rész multiplayer része. A bemutató videó végén már villantották az online részt. Én egy kb 12 fős multira tippelek, de ne legyen igazam! :)

Brutál lenne egy MMO szerű játékmenet. :Y

(#7) Gergosz2


Gergosz2
veterán

gta MMO :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) oriic válasza Mister_X (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Free to play GTA MMO. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) #51736960 válasza #51736960 (#4) üzenetére


#51736960
törölt tag

némi guglizás után kiderült, hogy ez a gta5 multi része, tehát nem külön játék, mint ahogy a cikk sugallja: "a Grand Theft Auto Online című játék leleplezésére augusztus 15-én kerül sor"

(#10) Spancho


Spancho
őstag

Kíváncsian várom. :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) Mister_X válasza oriic (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csakis Hot Coffee moddal. ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) ledgeri válasza oriic (#8) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ÓÓÓ de jó is lenne :B
Akár freemium is lehetne...(felőlem..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) oriic válasza Mister_X (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt kulon dlc-kent veheted majd meg. :)

Live-Die-Respawn

(#14) Mister_X válasza oriic (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fogadjunk, hogy a prostikat is majd valós pénzért lehet "alkalmazni". :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) sagem válasza #51736960 (#9) üzenetére


sagem
addikt

Egen, erre tippeltem én is, ezért csodálkoztam a híren, durva lenne, ha csak úgy a semmiből berobbana egy GTA Online nevű játék..:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16) Jakesz


Jakesz
őstag

Királyság, hogy az utolsó előtti pillanatban jelentik be, így legalább nem kell sokáig visszaszámolni a napokat :D

(#17) negyven2


negyven2
veterán

Megnyugtatok mindenkit ez a PS3/Xbox360-ra megjelenő GTA V multiplayer módját hívják így.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#18) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kijavítottam a cikket, nem külön játék lesz, hanem a GTA 5 multis módja.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) ledgeri válasza Vistaboy (#18) üzenetére


ledgeri
nagyúr

enyje... :N

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20) zoli121


zoli121
aktív tag

Roleplay lenne a legjobb :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#21) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Amikor megláttam a Rockstar FB oldalán először nem is kapcsoltam mi a szösz ez. Azt gondoltam hogy valami F2P Online játék lesz ez amit fű alatt fejlesztenek. Arra nem mertem volna esküdni, hogy ez maga a GTA5 MP verziója. És egyébként is, mióta szokás az, hogy egy önálló AAA kategóriás játék Multiját különálló címként hirdetnek? :F

All→M8

(#23) tomi1031


tomi1031
tag

Ha önálló, ha a GTA 5 multi, várom szeretettel :C

[ Szerkesztve ]

(#24) danikollar


danikollar
őstag

Hirtelen azt hittem, hogy egy külön játék. Mondom lemaradtam valamiről? De aztán láttam, hogy nem.

(#25) gyuszaa válasza #51736960 (#4) üzenetére


gyuszaa
őstag

Akkor valószínűleg nem nézted végig a legutóbbi gameplay-t. :)

(#11) Mister_X

Only kinect. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) gianni85 válasza gyuszaa (#25) üzenetére


gianni85
veterán

jaja, a végén mondta a narrátor, hogy hamarosan érkezik a multi bemutató videó

(#27) koma106


koma106
senior tag

Leleplezték. Itt a bemutató.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.