Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) xtremez


xtremez
aktív tag

Köszi a cikket. Én is jelen voltam és szerintem egész jó volt. Sajnos a házimozi mint olyan szinte semmi nem volt, pedig érdekelt volna az is.
Mást nem zavart, hogy sok szobában ordibált a zene ? Én Szeretem tisztes hangerővel hallgatni a zenét ,de ez még nekem is sok volt egy-két helyen.Pár rendszerről szeretnék csak írni.

Be blind: Minden tetszett amit mondtak és láttam róla, DE ez volt az egyik szoba ahol ordított a rendszer és ezt még le is nyelem, de torzított! Más nem hallotta ? Vagy a hangfal fogyott el vagy az erősítő (ami szintén a sajátjuk volt). Amint nagyzenekar szólt, akkor rohantunk is ki. Cég mottóját be blind-ról be deaf-re módosítanám ezek után. Jó lenne tudni mi volt ennek az oka.

Audio Note-hoz mindig poénból megyünk be. Hangfalat biztosan nem tudnak készíteni. Nem trollkodni akarok, de ezt nem lehet hangfalnak nevezni, legalábbis annyi pénzért. Vicces, hogy a sarokba betolják teljesen befordítva a hangfalakat. Sokszor hallottam már és a hangja messze nem az a kategória amennyiért kínálják.

Hangszóróbolt.hu: Nekünk is tetszett. Egész jó szólt. A NAD lemezjátszó volt gyengécske, ami szolgáltatta a zenét.

Neriosound: Két hangfaluk volt, ha jól emlékszem. Mi a nagyobbik dobozt hallottuk és meglepően jól muzsikált.

Idei rendezvénynél volt már rosszabb hifik terén úgy vélem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.