Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

Én gondolkodás nélkül átmennék másik szolgáltatóhoz...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Huma


Huma
addikt

Szánalmas ez az egész. Én is átmennék a helyedben egy másik szolgáltatóhoz. Nyugaton vajon hányszor fordul elő ilyesmi az emberrel?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3) finest


finest
őstag

Én ezt az egészet nem értem. Hagytam volna már a boltnál a fenébe.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4) Leslie_K.

Én a T-Mobile-t már rég hagytam volna el a helyedben, mint a süllyedő hajót... Páromat is most hoztuk át a Pannonhoz, kártyásnak, sokkal kedvezőbb feltételek mellett, mint amit a T-Mobile biztosított neki, hozzátenném, hogy Platina kártyásként ugyanúgy le akarták folyamatosan húzni, mint téged. Azóta öröm és boldogság van ismét a családban, sehol semmi magenta, csakis kék (UPC + Pannon). :)

(#5) Thunderzolee

Tékozló Homárba az írással. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) biker válasza Leslie_K. (#4) üzenetére


biker
nagyúr

Jah, anyám Platinás (volt). egyszer kap egy aranykártyát postán. Mondja is, jéé, van ilyen is.

Persze, mert elvesztette a Platina fokozatot, arany lett, a beállított kedvezmények havidíját meg tovább vonják, de már platina ár helyett arany áron, ami jóval drágább, és kevesebb időre elég :)

én is azt hiszem, elhagyom.
Bár a pannon6vodka féle "mostazonnal letiltjuk a kimenő hívásokat" nem tetszik, amit tapasztaltam a céges pannon csomaggal, egyszercsak kikapcsolták az összes mobilt, mert valaki NÁLUK rosszul könyvelte el a befizetést (150k/hó)
Vagy a vodás "mostazonnal fizessen be X összeget, mert sokat beszélt"
Illetve egyszer kaartam Vodás lenni, még az első mobilinternet időben, kértek a 10k-s telefonra 60k kauciót, mondtam is kedveset rá :)

egyik se jobb sokkal

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) biker válasza biker (#6) üzenetére


biker
nagyúr

és a pannonnál nem látok V3xx-et :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) anjani182


anjani182
őstag

Én már jópár éve előfizető vagyok -teljesen mindegy melyiknél-, de nagyon drágának találom a készülékeket 2 évente, amikor váltás van. Ezért úgy szoktam, hogy veszek egy olcsót bagóért, azt eladom közel bolti áron újként, és veszek egy gyári független telót, olcsóbban mint kártyásan a szolgáltatoknál, kb előfizetés árba, de van amikor még jobban kijöttem!!!

Én ebből mindig is azt szűrtem le, hogy a szolgáltatónak nem érdeke, hogy te drága és minőségi telefont vegyél, azokat ugyanis drágán adják. Plusz függő telót eladni is nehezebb lesz később. Szóval én maradok ennél a módszernél.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#9) Nimrod


Nimrod
addikt

Valóban van olyan, hogy a rögzített felvétel szőrén-szálán eltűnik, call centeres múltamból tudom (hogy hogyan azt ne kérdezze senki). A minőségbiztosítási célokból rögzítjük duma csak duma, értelme csak jogilag van, a cég felé, neked semmi.

(#10) Sipi16 válasza biker (#6) üzenetére


Sipi16
senior tag

Minket is le akart húzni a voda az elején. Akkor gyorsan átszaladtunk az akkor még Westel boltba és az utosó 3 havi számlát kikértük (kb 3k volt.) és a voda ezt elfogadta és nem kellett kaució. Azóta 6 vodás előfizunk van. Most fogunk visszamondani 3-at. Nekem semmi komolyabb problémám nem volt velük. Csak az zavart, hogy 2 év után semmi kedvezményt nem tudnak adni... 10mega ingyen wap... Ennyi. 2 év után ugyan annyiért vehetek új telefont mint aki most esik be az üzletbe...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11) Lars


Lars
őstag

Nos én is (többek közt ) ezért lettem 6 év előfizetéses ügyfél után újra dominós :)
Vicc, hogy 6 év hűséget azzal hálálnak meg, hogy gyűjtheted a pontokat, és 2 évente beválthatod mondjuk 1 termoszra :D
Szerintem a percdíjak sem különösebben jók. Az ügyintézéssel soha semmi problémám nem volt, bár a vidéken komolyabb telefon vásárlást mindenkinek ajánlom, aki extrém sportokat kedvel :)
El nem raknak készüléket, ha rendel a bolt 3-at, akkor mire odaérsz tuti elfogy, ha esetleg van, akkor nem az a szín. Egyszerűen mesés :)
A többi szolgáltató sem biztos hogy jobb a t-nél, de az biztos, hogy legalább olcsóbbak.
Ja, én a helyedben (mint ahogy meg is tettem) szépen elvándorolnék tőlük. :U

(#12) biker válasza Nimrod (#9) üzenetére


biker
nagyúr

nem, nem, annak nincs nyoma, hogy én aznap odatelefonáltam!
nem a felvétel nincs meg, azt tagadják éppen, hogy én egyáltalán beszélhettem aznap valakivel, pontosan így beszéltük a 3. beszélgetéskor, amit ekkor is rögzítettek, hogy elseje óta én csak aznap hívtam a 1430-at, soha máskor!
és ez már csúnya :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) #43960832


#43960832
törölt tag

Mindig is óckodtam ettől a szolgáltatótól, bár biztosan előfordul a többinél is hasonló eset.

(#14) aXXon válasza Huma (#2) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem hinném, hogy ennek bármi köze lenne a földrajzi elhelyezkedéshez...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15) No-kia


No-kia
őstag

nekem eddig semmi hasonlós problémám nem volt pedig 4 előfizetés van nálunk,(ha csak azt nem vesszük ,hogy az ottani szervíz 15 ezerért cserélt volna anno kijelzőt a 6230i-n be a nokia márkabolt ba meg belefért a gariba)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#16) Sipi16 válasza No-kia (#15) üzenetére


Sipi16
senior tag

Elvileg betört kijelzőt nem cserélnek gariba. Én is el tudtam intézni, de az nem garanciális hiba...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#17) No-kia válasza Sipi16 (#16) üzenetére


No-kia
őstag

nem betörve volt a kijelző, hanem csak más szinű volt az összes képpont és villogott szal szinte használhatatlan mert a betűket kitudtad olvasni ade a képeket már nem látadm( mondjuk leejtettem de erről tudott a nokiás is de a kivizsgálás nem mutatott semmit szval cserélték)

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#18) concret_hp válasza No-kia (#15) üzenetére


concret_hp
addikt

végülis akkor csak simán le akartak húzni 15 ropival, de semmi probléma :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#19) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát fogyasztóvédelmet nekik, hátha észhez térnek.
Amúgy igazán ügyfélbarát... Sajnos ha elmész más szolgáltatóhoz, az nem érdekli őket, és a más szolgáltató is kitol veled, így vagy úgy... :( Errefele már csak így megy ez.

Bár nem tudom egy telefonon mit kell görcsölni. Nem adják? Akkor csak csomagot váltok aztán csókolom. Aztán a a PH-n keresel egy olyat amit szeretnél... Telefon mind, nagy különbségek nincsenek.

Egyébként én 2000 óta vagy T-s, de soha sei gondom nem volt velük. Megmondom miért.
Van 1db feltöltős kártya a telefonomban.
Egyszer be lett aktiválva.
Amikor lefogy, feltöltöm.
Ennyi.
Nem váltok előfizura meg vissza, nem igényelek rá ilyen-olyan kedvezményeket, nem veszek állandóan új telókat. (Azaz ha veszek akkor használtan, ha baja van akkor meg meg tudom javítani.)
T boltban utoljára akkor jártam amikor megvettem a kártyát...

@no-kia : Lejtéseket nem kell tudnia a szerviznek... :-) Jó fejek voltak, máskod volt.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20) No-kia válasza hcl (#19) üzenetére


No-kia
őstag

ja a gyerek még azt is mondta ha vmi gonvan a telóval menjek be és megpróbál segíteni, meg ingye n a szoft frissítés :P (mindez az Agria Park-ban :U )

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#21) hcl válasza No-kia (#20) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mákos...! :D
Rám is furcsán néztem mikor még javítottam telefonokat (amíg kollégiumban laktam és sok emberrel találkoztam + megérte csinálni) mert én általában adtam cseretelefont.

Mutogatni való hater díszpinty

(#22) No-kia válasza hcl (#21) üzenetére


No-kia
őstag

addig a jó amíg vannak ilyen emberek(a munkatársa már nem ilyen :( )

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23) Sipi16 válasza No-kia (#17) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én a betört kijelzőset cseréltettem ki. Voda... :) No ismerős... Ha ezt felül tudod múlni akkor gratulálok. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24) Kantorpe


Kantorpe
tag

Nemertitek, ok az ugyfelert vannak, csak elsosorban a reszvenyesnek, es tulajdonosnak nevezett ugyfelert. ;)

Nem kell meglepodni semmin. :DD

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#25) hcl válasza Kantorpe (#24) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Érdekes, amúgy nem hatja meg őket az sem ha te egy cég vagy és havonta több 100 darab ezrest hagysz náluk. Szívóznak itt mindenkivel.

De mondjuk azt rohadtul nem értem, hogy egy országban az állami meg a magáncégek szolgálatatásai hogy függenek össze az ország gazdaságával? Miért nem lehet rendesen végezni az embernek a munkáját ha sz*rul megy az ország?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#26) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nálunk a családban egy ideje már mindenki pannonos lett, nagy szerencsére. Azóta nincs túl/téves/gyanúsan magas számlázás. Nyugodtság van... Sőt! Valamivel kevesebbet is fizetünk. T-nél egyedül a készülékek olcsók. De az irás tanulsága szerint lehet, csak annak tűnnek:U Hűség fogalmát itt is érdekesen kezelik,de azért rugalmasabbak.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#27) biker válasza hcl (#19) üzenetére


biker
nagyúr

Bár nem tudom egy telefonon mit kell görcsölni. Nem adják? Akkor csak csomagot váltok aztán csókolom.

tehát téged nem idegesítene, hogy ha valamit 2x áron akarnak adni, miközben mindenkinek fele, és a hirdetmény szeirnt is fele?
ha azt mondták volna, ez mindenkinek 12, akkor is megveszem, de az verte ki a biztit, hogy bárkinek 6,9k, csak nekem 12k

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) biker válasza Nyugdíjas (#26) üzenetére


biker
nagyúr

Aszony mobilján havonta 200-300Ft GPRS forgalom volt, miközben nem is tudja, hol kell használni, és a számláló 0-n áll.

Felhívom, persze jönnek a "lehet nullázni a számlálót" poénok a részükről, meg hogy kérjek részletes számlát 600Ft-ért, és abból látom, hogy mi a +300ft.

mondtam, nem vagyök tök hülye, de most szólok utoljára, hogy ne legyen ilyen, mert ezt és ezt tudom tenni akkor.

azóta 0kb a számlázott gprs forgalom :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) yash


yash
senior tag

A pontszámitási rendszer publikus, anno meg is találtam vhol (ne kérdezze senki, hol). Ebben a pontban téves információt közöl a cikked.

(#30) biker


biker
nagyúr

friss infó:
2008.06.09: Telefon: T-...
A közölt árak helyesek, és az alapján kerülnek kalkulálásra, hogy visszaesett a forgalmam, így ennyibe kerül a készülék.
Megjegyzem, SEHOL nincs ilyen megkötés feltüntetve, ha 2évre aláírsz, akkor ennyi.
Az új ügyfél pedig be fog fizetni 24x előfizetést, és az nekik garantált.

Arra a kérdésre, hogy értem, és megértem, hogy visszaesett a bevételem, de innentől én is ugyanúgy be fogom fizetni ezt a 24x előfizetést + pofázni is fogok róla, tehát pontosan annyi minimálisan tervezhető bevételük lesz velem, mint "idegennel", nem tudnak válaszolni.
Tehát sem abban nem bíznak,hogy ugyanúgy fizetek majd 24 hónapig, mint "vadidegen", sem az eltöltött 6 évet nem értékelik.

A telefonbeszélgetést továbbra sem találják, ugye, ha én kaptam egy hivatalos ajánlatot akárcsak szóban is, akkor kötelesek lennének ennyiért adni a gépet.

Azt hiszem, váltás lesz, mert azt, hogy "várja meg, hátha júliusra aranykártyás lesz" nem akarom kivárni.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#31) biker válasza yash (#29) üzenetére


biker
nagyúr

egész hétvégn kerestem, annyira publikus, hogy jelenleg nem található, csak hogy "kaphatsz sok pontot"

de most elárulták nekem is.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#32) biker válasza biker (#31) üzenetére


biker
nagyúr

megtaláltam, csak rosz helyen kerestem.

tehát 10percenként 5 pont fogadott hívásra.
500Ft-onként 10pont
évek után 5 pont havonta

Tehát:
2002-óta van meg, ez a 7. év, tehát 7*5pont = 35pont havonta, utolsó fél évben ez 210pont.
volt feltöltés 6000Ft ez alatt a fél év alatt, 12*500Ft, 120 pont
ez nálam már 330 pont, és elvileg 235 pontom van.

a fogadott hívásokat nem is számoltam még bele
[I]Példa

Ön előfizetését 2001. november 1-jén vásárolta, így 2007. július 1-jén előfizetése több mint 5 éves, ezért havonta 25 Kapcsolat pont jár forgalomtól függetlenül. 2007. június hónapban 65 perc fogadott hívása* volt, a havi előfizetési díjának* és forgalmi díjának* összege nettó 5120 forintot tett ki, amelyekért további Kapcsolat pontokat kap júliusban az alábbiak szerint:

* Fogadott hívások*: a 65 fogadott percben a 10 perc 6-szor van meg teljes egészben, tehát a pontok száma 30.
* Havi előfizetési díj* és forgalmi díj*: a nettó 5120 Ft-ban az 500 Ft 10-szer van meg teljes egészben, így kapunk 100 pontot.

A júliusban gyűjtött Kapcsolat pontok száma tehát az előfizetés ideje alapján 25 pont, a fogadott hívások* alapján 30 pont, a havi előfizetési díj* és forgalmi díj* alapján 100 pont. Összesen 155 pont.[/I]

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#33) biker


biker
nagyúr

az egészet írásban megkapta a T- ÜF, várom a választ...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34) Ijk


Ijk
nagyúr

Én nem lepődtem meg.
Pannonál vagyok, és családi csomag (havi 990.-/teló, és ingyen beszélgetés) miatt átírtunk 2 telefont számlásra. Gondoltam akkor kérek másik telót azokkal az akciós árakkal, mivel már eléggé lekoptattam a régit. Már a részleteket nem tudom pontosan, mindenesetre le kellett mondanom az új telefonról, mivel majdnem annyira jött volna ki mint egy kártyafüggetlen (már volt vagy 3 éves kártyám). Jó, akkor írják át a 2 számot előfizetésre, és rakják rá a családi csomagot. Ez a művelet mindössze 2 órát vett igénybe, közben mellettem lévő ügyfelesnél már 4 új számlás előfizetést kötöttek. Mikor sikerült végre minden, megkérdezem, hogy akkor most már aktiválva van a családi csomag? Mondja a ügyfeles, hogy az majd csak pár napon belül. Még jó hogy megkérdeztem, mert lehet megnőtt volna a számlánk, mivel 4 nap múlva aktiválták.
Hat új előfizető vagy, kinyalják a ******-det is, csak hozzájuk szerződj, viszont ha már bennt vagy a rendszerben, akkor le vagy szarva, mert ígyis úgyis fizetsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35) szasza_xp válasza Ijk (#34) üzenetére


szasza_xp
senior tag

A cég azért lett anno 2005-ben vodás, mert a T-mobile nál nem tudtak két egyforma telót adni, csak egyet kedvezménnyel a másikat teljes áron. voda lett belőle ott tudtak, azóta is az van, semmi gond vele. Ennyit a T-mobilról, jah előtte 4 évig Westeles voltam, az még cég volt, ez mostani t- mogyil egy "pink pöcs" nem mobil szolgáltató. Szerintem ,...
Amúgy én a helyedben Vennék egy új előfizusat a dominót meg átirányítanám rá

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#36) kai_sehmet


kai_sehmet
csendes tag

Én négy éve vodás vagyok, és eddig nem volt semii komolyabb probléma. a feltöltős verziót nem próbáltam,csak előfizetéseset.
Tény hogy kisebb a készülékválaszték mint a magenta borzalomnál, de a percdíjak jóval kedvezőbbek szerintem. És végül is ez a lényeg szerintem, az évek alatt arra költesz a legtöbbett. A trémobilt személy szerint aránytalanul drágának találom. Üzleti előfizetéseknél adnak olyan kedvezményeket hogy megéri, meg közalkalmazotti csomagnál, de az a vodának is van.
Térerő most már mindhárom szolgáltatónál kb ugonolyan jó mindenütt. Igaz hogy vodának nincs se arany se platina kártyája, de úgyse mész vele semmire. Anyukám anno négy év után mikor átjöttünk a vodához tudott venni egy utazót ami az ötödik használat után elszakadt. Ilyenekért megéri gyűjteni a pontokat mindenütt :DDD (smartpont meg hasonló agyhalottságok: összeségében elköltesz jópár tízezer forintot és választhatsz valami vackot magadnak mint jó kisgyerek a búcsúban... :)) )

csak szubjektív véleményt írok, nem biztos hogy így is van, csak így gondolom... :) "Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod mikor végeztél."

(#37) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Én már a telefonszolgáltatók szervízeit nagy ívben kerülöm mert egyszer velem is kib..tak. Még az első telóim közül az egyik elromlott.Kb 2 hónapos volt és hirtelen már csak fél napig bírta az aksija.Az volt életem első problémája telóval nem is gondoltam arra,hogy márkaszervízbe vigyem,így oda vittem ahol vettem.2 hét múlva megyek érte és azzal fogadnak,hogy a garanciát érvénytelenítették mert "ismeretlen eredetű folyadékot" találtak az alaplapon.Még mutatott is a szervízes gyerek vmi képet egy kinagyitott nyák részletről amiről aztán senki meg nem mondja mit is lehet látni.Kb. 17-18 éves lehettem,tudtam,hogy a "szakemberrel" szemben esélytelne is bármit ellenkeznem,így idegesen aláírtam a papirokat amit az orrom alá dugtak és azóta se néztem feléjük.A teló szar maradt gari ugrott. :W
Azóta már sajna többször volt hibás telóm,de már csak márkaszervízbe vittem! 2 hét helyett 2-3 nap maximum, és volt nálam is,hogy olyat is kijavítottak garba ami már nem is lett volna az.Sőt egyszer gari időn túl 1 hónappal is megjavították ingyen (motorola).

Üdv, Balázs

(#38) Sipi16 válasza Antibazsi (#37) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem a T-szervízével nem volt problémám. Azonnal megcsinálták a motorolám. Kb. egy órát kellett rá várnom. A vodánál 3hetet volt a teló, de csak így tudtam elintézni a kijelzőcserét. (munkalapra nem volt ráírva.)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#39) hcl válasza biker (#27) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem, azt nem értettem hogy mit görcsölni hogy húmostilyenolyantelótkapok ennyiannyiért...
Telefonálásra, SMS, MMS, WAP, a legtöbb jó. Itt a PH-n meg olcsón kapni akármilyet, ami szintén frankón működik, ha mindenképp egy bizonyos típus kell.
A szolgáltatók meg húzzanak a sunyiba ilyen hozzáállással, örüljenek hogy egyáltalán a hálózatukon telefonálok és fizetek nekik, nem hogy még lehúzzanak.

Mutogatni való hater díszpinty

(#40) hcl válasza kai_sehmet (#36) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Többek között ezért nincs semmilyen kártyám. Na jó, VGA kártyám van :D

Szóval azt általában a vásárlási szokásaink feltérképezésére hasznáják, az ajándék csak máz.

Mutogatni való hater díszpinty

(#41) biker válasza hcl (#39) üzenetére


biker
nagyúr

ha neked mindegy, hogy 6.990 vagy jelenlegi piaci áron 25k, akkor adj nekem 19k-t, és nekem is mindegy lesz :)

így viszont nem értem a problémád, csak egy "húdeokostabeszólok" billentyűkoptatás lett.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#42) hcl válasza biker (#41) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem sem mindegy, de ennyiért én még egyszer nem veszek telefont, nem látom semmi értelmét, hogy mesterségesen gerjesztett igények miatt vegyek meg egy drága cuccot aminek a funkcióit ki se használom.

Utoljára drágán a 6310-emet vettem (az 40e volt, de még ma is működik, igaz hogy párszor már vissza kellett hoznom a halálból), a mostani D500 Samsungomat úgy kaptam (meredek dolog volt, kellett volna a halálnak, tényleg úgy tukmálták rám ingyen... de ha már van akkor használom, nehogy megsértődjön az előző tulaj...).

Ha behalna a D500? Max. vennék valami használt dögöt, vagy inkább romot, helyretenném, és azt a pár dolgot tudja amire használom.
Samu X200 lenne a legesélyesebb, bár az is színes, de legalább összecsukható és nem kamerás.

Mutogatni való hater díszpinty

(#43) biker válasza hcl (#42) üzenetére


biker
nagyúr

Ha megnéznéd a V3xx-et rájönnél, miért kell, de elmondom:

- nem a kamerája miatt, mert 1,3mpx, kell a kutyának
- a 3G se a videotelefonhoz kell, hanem hogy ha elmegy az adsl, legyen háttérnek egy gyors modemem
- és hogy kicsi és összecsukható
+ hogy natívan a legjobban kezeli (általában) a mac. még a leggagyibb motorolat is.

ezért kell pont ez a telefon. telefonálni, sms-t írni a gépről, mindenféle 3rd party szar nélkül, szinkronizálni 3rd party szar nélkül, és backup modemnek.

ezen kritériumok szerint ez felel meg. előd, amit leváltok, egy Motorla C385, ne mondd, hogy kapzsin ugrálok a jó telefonra, mert nevetséges lesz.

ezért szeretem, amikor valaki háttérinfók nélkül osztja az észt, mert fogalma sincs, mit miért...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#44) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a Pannon sem jobb. Mondom ezt úgy, hogy már 6 éve náluk vagyok, ebből az utolsó két év előfizetéses (az utóbbi évben fizetőssé tették titokban(!) a számlarészletezést, valamint bizonyos esetekben, ugyancsak titokban, tarifaemelést hajtottak végre).

A legrosszabb viszont a Vodafone, maximum rémálmaimban fordul elő, hogy közöm lehet hozzájuk.

Tehát manapság 3 rossz lehetőség közül választhat a magyar ember (megszokhattuk volna már), csak azt kell kitalálni, hogy melyik a kissebb rossz.

Kérdés: mikor jön a ráadás? :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#45) vedini válasza biker (#43) üzenetére


vedini
őstag

mindazonáltal, hogy tökéletesen egyetértek veled, megértem a sérelmeidet,
gondold csak át, eddig mennyi időd elment ezzel a szarsággal, és T-nél legfeljebb egy enyje-benyje lesz, vagy még az sem

hagyd a fenébe, menj át másik szolgáltatóhoz, de sztem egyiknél se rózsás a helyzet

itt tényleg az van, ha új előfizető vagy akkor te vagy az isten

ne idegesítsd tovább magad, ilyen sajna a rendszer

ebbe a világba egy megoldás van, sokat kell keresni, és akkor nem fáj az a 10-20 ropi :DDD

workworkwork...

(#46) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Esetleg a "nemtelefonalas" is egy alternativa.Ezzel az emberi kapcsolatok is erosodnenek,amirol eppen nem szol a mai "vilagnak" nevezett kepzodmeny.

(#47) whiz válasza ollie (#44) üzenetére


whiz
aktív tag

"az utóbbi évben fizetőssé tették titokban(!) a számlarészletezést"

Áruld már el ezt a baromságot honnan vetted...
Na csak mer' ezért kérdezem (most mentettem e képet): [lszámlarészletezés díja]
Na persze, ha elektronikusat is kérsz, vagy esetit emellé, azért már tényleg kell fizetni... de akkor gondolkodni sem árt.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#48) biker válasza vedini (#45) üzenetére


biker
nagyúr

(sokat keresek, de ha minden ilyennél ezt elnézem, akkor kevés marad:) )
mint írtam, ha mindenkinek 12k lenne a telefon, akkor azonnal megvettem volna 12k-ért, de azt hiszem, érthető, ha nem épp gusztussal néznék rá, ha tudom, hogy csak "hülyeség" miatt fizettem 12k-t

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#49) hcl válasza biker (#43) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A cikkből valahogy nem derült ki a Mac se meg az se hogy modemnek kell...
Így már érthető.

Ettől függetlenül nem sokan vannak akik azért vesznek meg 1 telót hogy az extrább szolgáltatásait használják...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#50) biker válasza hcl (#49) üzenetére


biker
nagyúr

Asszonynak azért vettünk konkréten SE K550i-t, mert ez a legolcsóbb olyan AF-es kamerás telefon, amivel lehet közelit fotózni.
A pedagógus könyvtárban 25Ft egy A/4 oldal másolása, és a könyvek 75-80%a nem kölcsönözhető, max másolható

Kiszámoltuk, hogy egy-két 200oldalas könyvnél megvan az ára, ha veszünk egy telót, és egy gigás kártyát bele, mert hivatalosan nem lehetne fotózni.
Otthon meg megy DVD-re, ha kell valami, akkor max kinyomtatjuk

Addig neki is egy C385 volt :)

Mi így vásárolunk.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.