Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

Számomra olyan ~15 éve nyilvánvaló, hogy 'internetes munka' címén 99.9%-ban átverésről van szó.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) Fred23 válasza snecy20 (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

A legtöbb hajléktalan mondjuk aláírna szinte bármit egy kis pénzért, esetleg piáért. A személyes adataikat is eladnák, sokuknak tökre mindegy.

(#3) oriic válasza snecy20 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért ki lehet fogni valós munkákat. Anno én pl videók hanganyagát gépeltem le megrendelőknek, ami tök jó kis kereset kiegészítés volt.

Live-Die-Respawn

(#4) snecy20 válasza oriic (#3) üzenetére


snecy20
veterán

Ki, persze, csak a megfelelő helyen kell keresgélni.
Átlag nézelődő felpattintja a szokásos álláskeresős oldalakat, vagy Facebook-csoportokat, és ömleni fog a nyakába a fake, valami nagyon másnak álcázott hirdetés, mint ami valójában.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5) atike


atike
nagyúr

Az a durva, hogy ez hírértékkel bír. Mármint ez az állítás, hogy "Átverés lehet a netes könnyű munka".

Az lenne hírértékű, ha nem így lenne... :)

Tisztelet a kivétlnek. Lásd oriic.... :)

(#6) nuke7


nuke7
veterán

mondjuk a romániai kutatáson kívül szerintem ezek amcsi sztorik, mo-n még nem találkoztam ilyennel :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Mondjuk utalnak a számlámra 50k€-t.
Aztán nem tudnak hova menni panaszkodni, ha nem adom oda.
Hol lehet jelentkezni?

[ Szerkesztve ]

(#8) nuke7 válasza D1Rect (#7) üzenetére


nuke7
veterán

hát akkor tudnak, ha nem hamis adatokat adsz meg nekik - ugye elvileg ilyenkor kérik a személyit, meg mindent... :U (mint egy rendes munkánál, különben nem sok értelme van)

(meg valsz ennél kisebb összeggel dolgozik sok ember, és így van csak értelme, különben nagyon követhető lenne szerintem..)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#9) D1Rect válasza nuke7 (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudjanak. Az ingyen van, nekem csak az ingyen pénz kell.

(#10) NandoXXL válasza nuke7 (#6) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Személyesen ismertem olyan embert akit 'megtévesztettek' és havi szinten vett fel pénzt, megtartva egy részt. Mondjuk úgy, nincs mindenkinek választása, magyarországon. De sokkal durvább a pályázati pénzek lenyúlása, legalizálva..

(#11) nuke7 válasza NandoXXL (#10) üzenetére


nuke7
veterán

:Y :Y az szép... hogy tudott kiszállni belőle? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#12) horush válasza D1Rect (#9) üzenetére


horush
addikt

Nem biztos, hogy a maffiának akarsz tartozni.

(#13) D1Rect válasza horush (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Attól függ melyiknek, az utóbbi 10 évben az állami szektor nagyon megerősödött.

(#14) NandoXXL válasza nuke7 (#11) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Ha lecsúsztál, nem kellesz sehova, kórházban vagy időnként mert elment az életed hülyeségekre, nem szállsz ki belőle amíg működik a dolog.. Nem tudom mi van vele, voltak dolgai. De szimplán kerülhet bárki hasonló helyzetbe, munkanélküliség/közmunka/minimál bér albérlet/élelmiszer árak...

(#15) nuke7 válasza NandoXXL (#14) üzenetére


nuke7
veterán

egy idő után azért ki akarna szállni belőle az ember... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#16) Tigerclaw válasza snecy20 (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sajnos penzugyi, banki temaban a magyarok tobbsege analfabeta. Ez nem csak az oktatasi rendszer hibaja, ahol isten ments hogy gyakorlati, hetkoznapi hasznos dolgokat tanitsanak, hanem a bankok, biztositok es hasonlo szolgaltatok komoly munkaja is benne van, akiknek penzugyekhez nem erto buta ugyfelekre van szuksege. Nekik persze asszisztalnak a penzugyi hatosagok, es a jogalkotasi oldal is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) DoxaM


DoxaM
aktív tag

van olyan ország, aki ebből gazdagodott meg és legálisan csinálja, még sincsennek megb...vágva érte. SVÁJC :U bünözők,drogdílerek,fegyverkereskedők,gengszterek stbstb pénzeit simogatni,eldugni számomra érthetetlen, hogy volt nem rég valami kezdeményezés ez ellen....de nem volt nagy vízhangja, látszat bohóckodások voltak csak.

(#18) NoMix


NoMix
tag

Így indult a bitcoint is. Csak eleinte ott is kellett ülni a gép előtt.

Frissen vásárolt profil. XIRA T.E.G.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.