Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Wat da actual fook.
Nem igazán akarom elhinni, hogy ez így benne van egy 60 dolláros sportjátékban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) GreatL


GreatL
őstag

Akciós... már negyvenért osztogatják azt hiszem, és karácsonykor tuti féláras lesz. Én elfogadnám ezt, ha mindig megújulna a cucc. Dobják össze a maradék pénzt a mikrotranzakciós hülyegyerekek meg a reklámozók.

SteamDB lowest recorded price is 38,99€ at -35% on 12 October 2020

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) tomazin


tomazin
veterán

köszi oriic :R

Én elfogadnám ezt, ha mindig megújulna a cucc.
Tényleg annyira szuper lenne, hogy kifizetsz egy teljes árú játékot, hogy játszhass, aztán helyette a mesterségesen meghosszabbított "loading screen"-en reklámot kellene nézni.

De van egy másik út is: van egy kis eszed és a nulla közeli fejlesztésért ugyanennyit fizetsz ki. Azaz nullát. Aztán ha látják, hogy a sportjátékot vásárlók nem erősen korlátozottak szellemileg és nem lehet nekik a semmit eladni, akkor lehet, hogy majd kapsz is valamit a pénzedért.

(#4) VágniValó


VágniValó
addikt

Egy töltőképernyő: rövid, de ezalatt képeket mutat zenével, hogy jobban elkapjuk a játék hangulatát.

De hát ugye...
Mindig
Van
Lejjebb.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ez nem akkora gáz, mint amekkorára fel lett fújva. Alapjában rengeteg reklám van a játékban, hirdetőtáblák, a boltok kínálatai stb stb. Az, hogy a töltőképernyőn néha előfordul, na bumm. Egyébként is ilyen frankó "műsorok mennek" az NBA2k TV-től ott általában. Szóval az egész loading screen egy kis tv adást imitál. És az igazi meccsek közben is, folyamatosak a reklámok.
A baj tényleg csak az, hogy 60€ a játék, és a nextgen 70€. És az elvileg, nagyon gyors töltési idők majd direkt lassítva lesznek, hogy a reklám lefusson?! :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Gusztustalan, hogy ennyi pénzért a pc-s verzió még nem kapja meg a nextgenes grafikát és még ilyen reklámokat is lenyomnak a vásárlók torkán. :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, azt találják még ki, hogy játék közben is beteszik a reklámokat, mert akkor már tényleg elérnek oda, hogy semmit sem fog az ember, nemhogy venni, de még nézni sem. A YouTube már így is gyakorlatilag nézhetetlen ADBlocker nélkül, annyi reklám és hirdetés jön be folyamatosan, hogy az ember mérgében kivágná a telefont, vagy TV-t az ablakon, amin nézni akarna valamit. PC-n szerencsére működik a reklámszűrő, sajnos Androidon és TV-n nem, bárhogy is próbáltam, hogy a fene vinné el. :W

Megszámoltam: Egy 5 (ÖT!!!!!) perces videó alatt nem kevesebb, mint hat hirdetés jött be: kettő már akkor, mielőtt egyáltalán elindulna, majd két perc után bedob még kettőt, utána pedig már majdnem a vége előtt megint kettőt. Ez mi, ha nem idegbaj? Oké, érti az ember, hogy kell a reklám, de sajnos már nagyon átestek a ló túloldalára a kedves, reklám-pénzekből-élő, színvonalas tartalmat készíteni NEM TUDÓ üzemeltetők... :(((

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) tomazin


tomazin
veterán

Aki úgy érzi, hogy ez nem gáz annak ajánlom ezt a videót.

LnB: az feltűnt, hogy ez nem tv? hanem egy teljes áras játék?

[ Szerkesztve ]

(#9) .LnB válasza tomazin (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A töltőképernyő konkrétan egy TV-ként funkcionál: [link]
Megértem ha valakit zavar. Engem nem. Rengeteg amerikai sportot követek, hozzászoktam. Úgyhogy nem azt mondom, hogy ez jó így, csak engem nem zavar annyira.

Az UFC-s oktagon reklámot se tartom gáznak. Autentikusabb a küzdőtér.
Bakker PC-n, rengeteg játékba ömlenek a modok, hogy valós márkákra cseréljék a játék kitalált márkáinak textúráit.

A baj tényleg az, hogy teljes árú játékokról beszélünk.

A Youtube reklámoktól viszont én is tüzet tudok okádni manapság. Iszonyat sok lett.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) tomazin válasza .LnB (#9) üzenetére


tomazin
veterán

Értem. A logikádat követve, akkor az sem probléma, ha az itthoni hatóságok random elkezdenek embereket ütni az utcán, hiszen kicsit északabbra ez történik. Konkrétan rajtuk is rendőr ruha lesz és gumibottal fognak ütni.

De ezek szerint téged nem zavar az, hogy az összes olyan játékos aki szeretne kosaras, focis vagy istentudja milyen sportjátékkal játszani, amellett, hogy:
1. kifizeti a teljes játék árat évröl évre
2. egy olyan termékért, amibe nulla fejlesztést raknak (fifa legacy)
3. amit ahhoz hogy normálisan játszhasson szerencsejátékot kell folytatnia
4. amiböl több ezer elköltött dollár után bármikor bannolnak indoklás nélkül
még 1 hónappal a megjelenés után belecsempésznek reklámot is?

(#11) Dilikutya válasza tomazin (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk itt felvetődik, hogy miért zavarjon egem, hogy valaki van olyan hülye, hogy évről évre teljes árat fizet ezekért.

A kiadók módszerei zavarnak, de ez ellen meg a pénztárcámmal szavazok/nem szavazok. Ilyen játékokat már le se szedek warezban se, van annyi a Steam, Origin, UPlay, Epic, GOG fiókomon, hogy inkább azzal játszok, amiért fizettem is. Ami sosem teljes áras.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) tomazin válasza Dilikutya (#11) üzenetére


tomazin
veterán

Azért mert most nem érint, az nem jelenti azt, hogy nem fogják ezt bevetni más kiadók, ha látják, hogy nincs belöle negatív visszhang. Az összes ugyanarra épül: több pénzt kisajtolni.

(#13) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"És az elvileg, nagyon gyors töltési idők majd direkt lassítva lesznek, hogy a reklám lefusson?! :F"

Ha rovidek a loading screenek akkor nincs ideje vegigmenni reklamnak vagyis eselyes amit mondasz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) .LnB válasza oriic (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy a nextgen verzióban nem lesz reklám. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) oriic válasza .LnB (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja persze, en meg PS fan vagyok evek ota. ;]

Live-Die-Respawn

(#16) .LnB válasza oriic (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért azt érezzük jól, hogy ha ezért mesterségesen lassítják a betöltési időt, abból mi lesz... :U Ahhoz képest az eddig balhék, csak kis petárdák voltak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) oriic válasza .LnB (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglatjuk, de tippre nem fog eltunni. Max rovidebb reklam lesz ott.

Live-Die-Respawn

(#18) #68878336


#68878336
törölt tag

Pc-n meg lehetne oldani talán egy moddal hogy ne legyen annyi reklám...

(#19) Rodi 4.80 válasza Vistaboy (#7) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Pont ezt akartam írni. :)

(#20) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Teljes áron megvett játékban ne legyen reklám!

(#21) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

[link] ...impacted our players' experience in a way we didn't intend.

Legalább vállalnák be, hogy megpróbáltuk, nem jött be, bocs. Nem, inkább hülyének néznek mindenkit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.