Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Lényegében pont ugyanilyen gépem van csak más körítéssel gyárilag thin client-ként összerakva és 3G Router-nek. Tetszik, bár a vinyót az a tápegység elviszi? Csak mert azért egy aszali vinyó az fogyaszt. A sebesség meg.. hát igen, de letölteni bőven elég, nekem egy 300Mhz -es Celeron-om van hasonló célra és kb. egálban vannak teljesítményben. (Mondjuk én netmegosztóként, routerként használom a saját VIA-mat, arra tökéletes, még sok is.) Netezésre mondjuk ma már ez harmatgyenge, ami grafika vagy videó az nagyon gyengén megy neki. (Flash-es oldalakon meg gyakran diavetítés) Igaz az enyémben csak egy S3 Cyberblade VGA van integrálva szóval semmi MPEG2 gyorsítás, bár az sem érne semmit Flash Video-nál.

[ Szerkesztve ]

(#2) Bordoi


Bordoi
őstag

Nem rossz :C
Emlékeztess rá, hogy adjak neked egy vékony ventillátort . :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#3) Thunderzolee

Hűűűűű, jó vékony. :K
Slim.

Télleg, a HTPC-ket miért nem adják ebben a desigben?

szerk:
De hiszen adják.. most néztem utána. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) atuci válasza DarkByte (#1) üzenetére


atuci
senior tag

A táp 60W-os, ha belegondolsz ennyit eszik egy notebook is, és az még meghajt egy tft -t is, ami legalább 15-25W-ot eszik.

Nem kell olyan sok egy alap konfignak, sajnos a mai világban mindenki bedől a 400-650W-os táp hírdetéseknek, miközben egy fasza 200-250W-os minőségi tápegység is elég, ha nem használsz 150W-ot zabáló vga-t.

Ez a konfig kb 40-50W-ot eszik összesen.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#5) atuci válasza Bordoi (#2) üzenetére


atuci
senior tag

Előre is köszi!

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#6) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A külső tápot hogy tudtad az alaplapra kötni?

(#7) atuci válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


atuci
senior tag

Van hozzá ATX csatlakozó:
kép

[ Szerkesztve ]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#8) DarkByte válasza atuci (#4) üzenetére


DarkByte
addikt

Stimmel, az én VIA gépem eszik univerzális adapteren át mérve ~20 W -ot úgy hogy CF kártyáról működik. Egy vinyó kb. 5-10W plusz fogyasztás méréseim szerint, igaz ezt már nagy normál konfignál teszteltem. Szóval belefér, de azt tudom hogy az én külső IDE/SATA-to-USB konverterem adaptere elég rendesen felmelegszik ha egy pár órát rajta van egy 3,2" -os vinyó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.