Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-26 12:02:24

LOGOUT.hu

Milyen számológépet vegyek?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10) f(x)=exp(x) válasza jimmy399 (#2) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Mint már írták, középiskolában/fősulin ez nem megoldás. Egyetemen se teljesen, mert szerintem számológéppel (ha jól összeszoktatok), min. olyan gyorsan ki lehet számolni dolgokat.

II.Démonlord: igen, olvastam a bejegyzésed. Nagyon jó gép az a Canon, viszont nekem a Casio FX-ei jobban kézre állnak. FX 991ES van a közelembe sokaknak, azt használtam, bevált. Azt még hozzátenném, hogy a Canon is logikusan van felépítve, tehát aki azt használja is hatékonyan tud számolni.

kmisi99: ha tudnád, hány számológéppel fürödtem be én és az ismerőseim! A legtöbb gond az ilyen 50%-os akciós hiper-szuper tudományosokkal van. Volt olyan gép (egy egész sorozat konkrétan), amely a tizedesvesszőt nem jelezte. Persze a kedves eladó szépen felháborodott, hogy mit gondoltam, miért ilyen olcsó. Meg hogy ki lehet következtetni. Mondom neki persze, ilyen 3.24+1.5 szintű dolgokat szoktam beütögetni.
Nekem az a lényeg, hogy egy problémát minél gyorsabban meg tudjak oldani vele. Sok dolgot én se használok (még!) benne, de rengeteg segítséget nyújt. Ellenőrzésekre szeretem nagyon...

exabit: a grafikusokat nagyon nem szeretik...főleg egyetemen. De durva kütyü. Játszani szoktál rajta?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.