Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Az animéje nagyon jó, reméljük a játékot sem szúrják el. Ezzel nagyot lehet alkotni de el is lehet rajta bukni rendesen.

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#2) oriic válasza pengegyerek (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit leült az utóbbi időben az anime, de a mostani rész mocskos jó volt. Kár hogy mindjárt vége, és max jövőre jön folytatás. Ha jön.

Live-Die-Respawn

(#3) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

A manga sem tart sokkal előrébb az animénél az a helyzet. Kb 10 kötetnyi mangából csináltak egy évad animét, és a manga most a 12-edik kötetnél tart. Ki tudja mikor folytatják. Én mondjuk nem nézem, a mangát olvasom, nagyon komoly sztori.

(#4) cer válasza oriic (#2) üzenetére


cer
tag

Egészen biztosan jön. Ebből ha 200 részt nem csinálnak, akkor nincs helyén az eszük ( vagy elfogyott a pénzük :) ).

NeoExDeath

A manga sokkal előrébb tart.
Körülbelül a 125. résznél, ha kijön, a most kijött kötet...

[ Szerkesztve ]

(#5) menpee


menpee
aktív tag

A SnK játékadaptációját csak egy Dark Souls rendszerű alkotásban tudnám elképzelni 3Dgear használati lehetőséggel kiegészítve.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#6) WayneGace


WayneGace
őstag

Én is követem, némileg pozitív csalódás. De azért még mindig nagyobb a hype körülötte, mint amilyen jó. Nyilván kihoz a nintendo gyorsan egy játékot, amíg még tart az őrület.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#7) oriic válasza cer (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Mangaka Bleach hosszúságúra tervezi az egészet állítólag.

Live-Die-Respawn

(#8) cer válasza oriic (#7) üzenetére


cer
tag

Nem ismerem. Az hány részes?

(#9) oriic válasza cer (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Több száz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) AS


AS
félisten

Kicsit hozzá szóljak: Az Amine nézettsége most annyira népszerű hogy az első helyet birtokolta nem egyszer.
Viszont ha Bleachj vagy Naruto hosszú lesz a Manga akkor unalomba fog fulladni ez biztos. Már most is elég sok minden kiderült.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) saelin válasza oriic (#7) üzenetére


saelin
veterán

Remélem nem megy át eszetlen hentelésbe az anime, mert eddig jó a story és a hangulat is. Az hogy sok részes még nem garantálja azt, hogy unalmas is lesz. (Mégha a többségnél így is van)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) bali93


bali93
tag

Ha a játék legalább fele olyan jó lesz mint az anime, akkor az már egy jó játéknak mondható.

(#13) WayneGace válasza oriic (#7) üzenetére


WayneGace
őstag

Ezt mégis honnan veszed, forrás? Ez nem egy never endinges shounen egyelőre. Persze könnyen meg lehet, hogy a mangaka azt akarná, mert abban van a nagy pénz. De ez egyébként nem is shonen jump manga, mint kb. az összes népszerű never endinges. Azok mind hetente jelennek meg újabb fejezettel. Ez pedig havonta és bár én nem olvasom, ahogy látom azért a havi kiadásban nem négyszer akkora manga terjedelme. Bár végiggondolva évi 12 db 40 oldalas mangából össze lehet hozni 24-26 részes animét. Persze egyre több fillerrel.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#14) NeoExDeath válasza cer (#4) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

cer

Bocs de te miről beszélsz? A mangából eddig 49 fejezet jött ki (lásd ), az Anime a 21. résznél tart, ami a manga 30. fejezetéig dolgozta fel a sztorit. Magyarul a manga 19 fejezettel jár az anime előtt, ami nem sok.

(#15) oriic válasza WayneGace (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha az anime topicban írta volna valaki. Na utánalesek.

Live-Die-Respawn

(#16) cer válasza NeoExDeath (#14) üzenetére


cer
tag

Ez így van, de a történések nem fognak olyan gyorsan haladni.
Lehet azért túllőttem a részszámon, de biztosra veszem a 2. évadban ( még a 3.-at is rámondanám ) nem lesz benne a most kijött kiadás.

Egyébként majd úgy is meglássuk... :)

(#17) pengegyerek válasza oriic (#2) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Én inkább az sajnálom, hogy sokat kell majd várni a 2. évadra :)

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#18) oriic válasza pengegyerek (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minimum egy év...

Live-Die-Respawn

(#19) NeoExDeath válasza cer (#16) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Szóval szerinted még a 3. évadban sem lesz benne az ahol a manga most tart... :))

Hát, ahogy érzed :)

(#20) oriic válasza NeoExDeath (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HOgyne lenne benne. :DDD

Live-Die-Respawn

(#21) cer


cer
tag

delet

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.