Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Ennek a jateknak mi ertelme van ? :(

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#2) Szakiii válasza Fiddlestick (#1) üzenetére


Szakiii
addikt

maga az anime zsenális a játék nem tudom milyen de gondolom annak a sztoriját viszed végig benne :)

(#3) XuChi válasza Fiddlestick (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Én az első részt, kb 30 perc után kukáztam. Dög unalmas, ugrabugra, repkedés, kardozás, eszetlen követhetetlen kamera kezeléssel és irányítással. Borzalom volt. Ez is az lesz szerintem. :(

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Pc-n is ronda volt, Switchen legalább könnyű volt hozni ezt a szintet. :D

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Tigerclaw válasza Szakiii (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, az anime nagyon érdekes, a világ és a story sem egy klisés valami. Kár hogy nagyon vontatottan halad ott is a történet. Ilyen tempóval még évekre lesz szükség, hogy kiderüljön a lényeg.

Ilyen akció játékot felesleges volt csinálni belőle, hacsak nem adtak hozzá egy érdekes kiegészítő történetet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) HoyHoy2 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


HoyHoy2
tag

áá ahhoz gondolkodni kellene :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#7) Szakiii válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Szakiii
addikt

Hát a játéknak én se látom értelmét, viszont az anime szerintem egyáltalán nem vontatott sőt.. a vontatott az egy one piece amikor 600. résznél még azt se tudod ki az apja stb.. :D

(#8) Tigerclaw válasza Szakiii (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Van cselekmény bőven, de a fő történetszál nagyon lassan bontakozik ki.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.