Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atom87


atom87
aktív tag

Véleményeket, tapasztalatokat kérnék :)

Kawasaki z1000

(#2) dabadab válasza atom87 (#1) üzenetére


dabadab
titán

A Netrisk mindent elintez, nem kell sehova sem menned, meg amugy is kb. a leghasznalhatobb az osszes kozul.

DRM is theft

(#3) zoo8800


zoo8800
veterán

Több éve csak ezekkel kötök KGFB-t, csak pozitív tapasztalataim vannak.
A Netrisk és a Biztositas.hu is jó.

Csak ki kell töltened az íveket, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#4) atom87


atom87
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, neki is esek!

Kawasaki z1000

(#5) Winner_hun


Winner_hun
félisten

2008-tól az idei évig netrisknél csináltam a biztosítást de az idei évben átmentem a biztositok.hu-hoz, jóval olcsóbb lett az egyik ajánlatuk.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) Drenadar válasza atom87 (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

gyors.
megbízható.
zökkenőmentes.

(#7) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Egyedül vagyok. Faternak segítettem tavaly meg előtte ebben. Mindkét alkalommal órákon keresztül szívtunk. Ültünk a gép előtt és ment az anyázás. Nem láttuk át az oldalt, minden lényeges menüpont el volt dugva, nem tudtunk belépni. A bejentkezést teljesen máshol, egy eldugott helyen kellett megejteni. Ott nem fogadta el az adatokat a főoldalon. Az űrlapot ezerszer kellett előröl kezdeni, mert nem fogadott el adatokat, pedig figyeltünk a helyes kitöltésre, aztán folyton kilépett, azért is mindig kezdhettük előről. Egyszóval rémálom! Kaotikus volt a rendszer. Egyáltalán nem volt egyértelmű, melyik menüpont hova irányít és mire is van szükségünk. A GYiK nem volt kielégítő.
Megváltozott volna? :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#8) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Azt javaslom, javítsd az írásod címét, mert jelenleg csak a 2011 stimmel.

Segítség: Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás 2011

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#9) dabadab válasza JetiRulez (#7) üzenetére


dabadab
titán

Melyiket probaltatok? Mert pl. a CIB Alkusz az borzaszto rossz, teny, de a Netrisk (annak ellenere, hogy meg mindig sokat lehetne rajta reszelni) teljesen hasznalhato, sot, legjobb tudomasom szerint nem letezik semmilyen mas modszer, ami jobb lenne, akar on-, akar offline.

(#8) Brutforsz: mozgoszabalyok ruleznek :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#10) JetiRulez válasza dabadab (#9) üzenetére


JetiRulez
őstag

Netrisk volt. Hogy on- vagy offline volna jobb az ügyintézés, azt nem tudom. Én csak segítettem faternak. Nekem még nincs semmilyen gépjárművem.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11) zoo8800 válasza JetiRulez (#10) üzenetére


zoo8800
veterán

Erre a teljesítményedre még csak véletlenül se legyél büszke.

rip and tear, until it is done

(#12) JetiRulez válasza zoo8800 (#11) üzenetére


JetiRulez
őstag

Mámé'?
Még nem fussa ilyen csuda dolgokra az összecsórt fontokból. :(
Méccsak' egy Trabantom van a kert végében, de az is csupán donor, papírjai sincsenek.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13) zoo8800 válasza JetiRulez (#12) üzenetére


zoo8800
veterán

Arra gondoltam, hogy órákon át szarakodtok a biztosításkötéssel, ami kb. 10 percig tart bárki másnak.

rip and tear, until it is done

(#14) anjani182


anjani182
őstag

Én megkötöttem az Allianz honlapján hétfőn, amikor még se netrisk, se biztositas.hu nem élt...(bankkártyás fizetéssel, tehát már be is fizettem)

Megnéztem a Genertel oldalát, K&H és Allianz, simán fel lehet mérni, hogy melyik lesz a nyerő, 19 ezer Ft 140 lóerőre B2-vel szerintem nem volt kérdés, hogy megkötöm (persze később lecsekkoltam, de valóban az Allianz nyert idén is) :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#15) saguaro


saguaro
tag

Egyébként a biztosítóknál lévő tanácsadók olcsóbb árat adnak, mint a netrisk, 5%-al.
Legalábbis jobb helyeken.
Mert megadják az elektronikus kedvezményt, amint a netrisk is, ez 5%, plusz az üzletkötői kedvezményt, ami +5%, ezt nem az a netrisk.
Generalinál így van, az biztos, első kézből tudom.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16) JetiRulez válasza zoo8800 (#13) üzenetére


JetiRulez
őstag

Márpedig eddig csak két oldal volt kb. a világhálón, ahol sokat szarakodtam. Az online biztosításkötésnél és a Facebookon.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#17) atom87


atom87
aktív tag

Kb mennyi idő alatt zajlik le egy ilyen váltás? Nov. 7én intéztem, akkor vissza is küldtem az aláírt alkuszi megbízást, kaptam róla egy igazoló e-mailt, hogy megkapták. De azóta semmi nem történt. Ez rendjén van így?

Kawasaki z1000

(#18) only1


only1
csendes tag

Sziasztok!
Énis mindig alkuszál kötöm idén többnél is számoltam. A netrisken is és a clb.hu n.Azért számolom többnél,hogy tuti ugyanaz a díj jöjjön ki.Tényleg ez a legegyszerűbb megoldás.

(#19) Csemike válasza anjani182 (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

54 lóerőre évi 17000 jött ki (B5). :)) Volt idő, amikor negyedévente többet fizettem. Most, hogy nem a lökettérfogat számít, hanem a teljesítmény... :K

[ Szerkesztve ]

(#20) ferensz válasza Csemike (#19) üzenetére


ferensz
senior tag

Nekünk a felére csökkent kb, megkötöttük az allianznál, utána jutott az eszembe a netrisk, ott is megnéztem, ott is az allianz nyert. 96 lóerő, B9, évi 10000 HUF

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#21) Creme


Creme
újonc

Én idén négy alkusz oldalán is kiszámoltam a díjat (Netrisk, CLB, PBA, Biztositas.hu), mindegyiknél egyszerű volt a számolás, talán a biztosítás.hu-nál volt olyan, hogy vissza akartam lépni, és utána elvesztek a korábban már beírt adatok. Végül a clb-nél kötöttem meg a biztosításom, ők felmondták az előzőt, és megkötötték az újat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.