Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

"Snapdragon 845 már SMD845-ös kódnévvel adják ki"

SMD -> SDM

Aki hülye, haljon meg!

(#2) slimshady válasza L3zl13 (#1) üzenetére


slimshady
senior tag

Elég sok az elírás manapság...

üdv.: SlimShady

(#3) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem sokat számít. Többnyire úgyis csak annyit mondunk, hogy Snapi.

(#4) somogyib


somogyib
őstag

"A sárkányos logót mondjuk továbbra sem értjük, mivel a snapdragon az oroszlánszáj virág angol megnevezése"

"According to a Qualcomm spokesperson, it was named Snapdragon, because "Snap and Dragon sounded fast and fierce."" link

(#5) #24536576 válasza slimshady (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Újabb gyöngyszem AliceWake "tollából".

(#6) Dr. 444Hertz válasza somogyib (#4) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mostanában mintha egy picit sok lenne a pontatlan cikk.
Gondolok itt azokra az írásokra is, ahol pl. egy fanmade koncepció van feltüntetve, hogy egy lehetséges kiszivárgott render...

LosBlancosrm:
ne személyeskedjünk, mert:
1 - nem csak ő rontogat
2 - ha csak ő hibázna mindig, akkor is a szerkesztőség felelőssége lenne erre megoldást találni.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#7) AliceWake válasza somogyib (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Good to know, a koncepciót értem, de akkor is egy létező szót sikerült összerakniuk, ami nagyon mást jelent :) Mindegy, mindig tök cuki sárkányt rajzolnak mellé, én bírom :B

Non omnis moriar.

(#8) somogyib válasza AliceWake (#7) üzenetére


somogyib
őstag

Nekem is gyanús, hogy választottak két szót de nem tudták, hogy összetéve van jelentése.
Ez kb. olyan mint az angyaltrombita: két jól hangzó szó de összetéve egy növény neve. Én kinézem ezekből, hogy nem néztek utána az összetett jelentésnek. :)

(#9) GreatL


GreatL
őstag

Jé, tényleg. Mennyire hülyék a Qualcommnál. Most meg SDM... amiben az SD továbbra is SnapDragon... majd jól összekeverik majd minden más SD-vel, a kártyával meg a felbontással, zseniális.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#10) Dr. 444Hertz válasza GreatL (#9) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:F :F :F

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11) szami777


szami777
addikt

Ha megkérdőjelezhető az info, miért nem feltételes a cím???
"Átnevezhetik "maximum.

Egyre több ilyen cikk van itt, annyira azért nem szimpatikus ez a tendencia.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#12) vicze válasza szami777 (#11) üzenetére


vicze
félisten

Már elég biztos, hogy átnevezik a SoC-okat, de igazából tök lényegtelen, mert te ezzel nagyon nem találkozol, max. a geek 0,01%-nak számít, hogy +1 nevezéktant kell megjegyezni.

(#13) szami777 válasza vicze (#12) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem ez nem geek-nem geek kérdés, de lényegtelen.
Nem fröcsögni akartam, csak megjegyeztem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.