Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zeratul


Zeratul
addikt

10 milliárd légy esete a tehénlepénnyel.

(#2) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ilyen hülye játékot én még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

A térerő veled van!

(#3) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Attól mert nektek nem jön be,nem jelenti azt hogy sz*r is.
Facebook-on is sok ehhez hasonló kommentel találkozok,de sosem értem az ilyen embereket.Mindenkinek más jön be,ennyi.Szerintem is nagyon klassz játék,az idősebb korosztálynak is.Megérdemli ezt a bevételt.

[ Szerkesztve ]

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát kB tíz percet játszottam vele, nincs nekem időm szaladgálni vele

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) szabi820 válasza Szabcsizz (#3) üzenetére


szabi820
tag

Ha az idősebb korosztály is ilyen bárgyú játékkal nyomul akkor ott nagy baj van.

(#6) janeszgol válasza szabi820 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Én meg örülök a játék sikerének. Én nem játszottam vele, de az utcán több játékost is láttam. Végre nem otthon punnyadnak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) Potrien


Potrien
senior tag

Hurrá :U

(#8) Szabcsizz válasza janeszgol (#6) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Erről van szó.Az idősebb korosztály is játszik vele szívesen,és ez nem azt jelenti hogy bajok vannak ott,meg ilyen hülyeségek.Persze ahogy látom,a magyar mentalitás itt is felütötte a fejét.

(#9) holozis_HUN válasza janeszgol (#6) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ja helyette elütik, aztán az autós megy a börtönbe :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10) Kanczy válasza szabi820 (#5) üzenetére


Kanczy
veterán

Az égvilágon semmi baj nincs vele :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11) janeszgol válasza holozis_HUN (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha kilépsz az utcára, rögtön megvan a valószínűsége annak, hogy elcsapnak. :))
Ehhez nem kell játék.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) Szabcsizz válasza holozis_HUN (#9) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nem a víz a hülye attól,mert a kacsa nem tud úszni..☺

(#13) holozis_HUN válasza janeszgol (#11) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na ja, de a hülye gyerek zebrán dobálja a labdát a Pokémomra csúcsforgalomban :DDD

Nem azzal van baj, hogy kimegy, hanem azzal, hogy telót bámulja végig. És nem figyeli a forgalmat, aztán nekimennek. Autóval, motorral, biciklivel, gyakogosan, mind1.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#14) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ha valakit elütnek pokemonozás közben, az nem a játék miatt történt hanem mert hülye. Ha nem most akkor két hét múlva facebookozás közben fogják elcsapni. Az viszont már a kutyát sem fog érdekelni.
Azok akik ezt sem tudják felfogni, és továbbra is rá próbálják erőltetni a véleményüket másokra azok inkább keressenek hasznosabb elfoglaltságot.

Arról különben lehet találni statisztikát, hogy a legutóbbi frissítés után mennyivel esett vissza az aktív játékos szám?

(#15) henrik1 válasza szabi820 (#5) üzenetére


henrik1
tag

te is azt a játékot tolod, amiben deriválni kell, meg a Sykes-Picot-egyezményen elmélkedni?

(#16) janeszgol válasza holozis_HUN (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez igaz. Remélhetőleg már van rá, ha nincs akkor lesz figyelmeztető kiírás, hogy nem kell állandóan bámulni a kijelzőt. Nem is értem, miért csinálják ezt. GPS-generáció. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) [CsuCsu] válasza szabi820 (#5) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az idosebb korosztalynak nincsen ideje kiismerni a komplex jatekok szabalyait illetve versenyezni a sok idovel rendelkezo fiatalokkal.

Par napig en is jatszottam a Pokemonnal, mivel 20 percet gyaloglok a lakhelyemtol a munkaba. A legnagyobb fogas egy lany telefonszama volt... kicsit megkonnyiti az utcan ismerkedest, ha a nostenyek is jatszanak :DD

(#18) strogov válasza holozis_HUN (#13) üzenetére


strogov
senior tag

Ha a zebrán dobálja a labdát akkor nem a játék a hülye. A játék kb. 25 méterről megad mindent. Nem kell ráállni. Ráadásul pokemon "elkapásnál" nem számít, hogy bennmarad-e a körben az ember. A dobás csak egy minijáték, független a pozíciótól. Úgyhogy nyugodtan haza is mehet közben.

(#19) atike válasza Zeratul (#1) üzenetére


atike
nagyúr

....szóval nem tévednek....? :DDD

(#20) Obyboy válasza henrik1 (#15) üzenetére


Obyboy
addikt

Sokáig kerestem én is olyan játékot ahol megtalálhatom a PI utolsó számjegyét de végül feladtam... :DD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21) Szabcsizz válasza janeszgol (#16) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ilyen,és ehhez hasonló figyelmeztetésekkel találkozni,ahogy belép az ember a játékba. :))

(#22) Nexave


Nexave
tag

Ha már másképp nem lehet ezt az eltunyult, oregedő és végtelen lusta társadalmat motiválni akkor áldásom reá. Nekem legalabb ugyan ekkora de inkább nagyobb élvezetet nyújt biciklizni 30 km-t. Embere válogatja. Nem mondom, hogy rossz de lássuk be értelmesen is el lehetne tölteni az időt! :)

(#23) holozis_HUN válasza -Faceless- (#14) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem a játék hibája, ez igaz. Ugyan úgy el tudják ütni Facebook üzenet írása közben. És igen, a felhasználó a hülye.

Nekem le van szedve a játék, de nem igazán játszok vele. Néha eszembe jut, akkor belépek, aztán 2-3 perc és lépek is ki. Annyira nem érdekes SZÁMOMRA.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#24) Kleroo válasza [CsuCsu] (#17) üzenetére


Kleroo
veterán

És akkor most jöhet a nem kiszínezett valóság.

(játék közben jött veled szembe egy nőnemű, akivel pont egymásra néztetek, és nevetteteke egyet, majd kussban tovább metn mindenki a dolgára tovább :D :P )

Én amúgy rühellem a pokemon go-t. A baj csak az, hogy 2016-ban ennek is kell örülni, ha ilyen gagyi játék mozgat meg egy gyereket.(ezen gyerekek gyerekei már virtuális valóság jellegű otthonban fogják ezt, és 1000x addiktívabb cuccokat tolni, úgyhogy ki sem kell lépniük sehova, és a pokemon go torz generáció szajkózza a hipertorz gyerekének hogy bezzeg az én időmben még ki kellett lépni a házból. :) #siralom )

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#25) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

"iOS-fogyások"

lol

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#26) strogov válasza Nexave (#22) üzenetére


strogov
senior tag

Mennyivel értelmesebb 30-40 percet biciklizni, mint ugyanennyit sétálni? Az, hogy közben a tájat nézed vagy a telefonod legtöbbször irreleváns. Megjegyzem nem kell a telefont se nézni mert szól ha elkaphatsz egy pokemon-t. Első 5 alkalommal érdekes volt a körbetekerni a velencei tavat, aztán vesztett a varázsából.
Régen is megálltam tekerés közben, most ha látok a közelben egy stop-ot, vagy arénát akkor elmegyek addig és ott állok meg ... sőt van, hogy csak azért állok meg, hogy kipörgessek egy stop-ot.
Telefon runkeeper miatt úgyis ott a kormányon.

(#27) szabi820 válasza henrik1 (#15) üzenetére


szabi820
tag

Nincs okostelefonom. :C

(#28) Kanczy válasza Kleroo (#24) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem értem, hogy miért rühelli valaki. Miben zavar, hogy létezik :F

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#29) Kleroo válasza Kanczy (#28) üzenetére


Kleroo
veterán

Miért ne rühellhetném?

Egy korábban igényes(ebb) magasról letojt koncepciót beoltottak Pokemonos licenc-szel, és nem népszerű lett, hanem hisztérikusan sikeres. Mondhatnám azt is hogy azért rühellem, mert sok-sok innovatív zseniális játék létezéséről sem tudni, míg ez a gagyi, nem valós újdonság nukleáris bombaként tarolja a a nagyérdeműt.

Volt már sok nem túl minőségi dolog hypeolva, nem is volt velük bajom. De ez a pokemon....ez nálam totál ignore.
+Mint írtam, a probléma az, hogy manapság oda jutottunk hogy az a húdenagy előny, hogy megmozgatja a játékost.(ergo enélkül nincs olyan inger ami miatt bármi mozgást is végezne a "játékos" ) Íratni fogok egy szoftver , ami gyakorlatilag megmondja hova menj, mit csinál, sok apró érdekes trükkel, megszerzek hozzá egy brandet,hogy eladja és kész, dolláreső.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#30) Tigerclaw válasza Szabcsizz (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Anno a Pokemon rajzfilm sorozat tetszett, sőt később azokat szériákat is megnéztem, amit itthon nem adtak.

Ezt nem próbáltam ki és nem is tervezem letölteni. Elhiszem hogy jó, de a kritikák nem magát a játékot veszik célba, hanem a rengeteg felelőtlen idiótát, akik emiatt a játékok miatt okoznak kárt, balesetet, halált maguknak és másoknak.

Az egyetlen de óriási probléma az, hogy ez egy augmented reality játék, amit kültéren, sőt nem is csak kültéren, de közterületen kell játszani. Ez egyszerűen balesetveszélyes. A Google Glass ezt jobban kezelte volna, de abban is benne volt ugyanez. Nem is bánom, hogy azt "félretették" kicsit.

Az augmented reality jó dolog, de maradjon a 4 fal között, mert miközben nem létező virtuális dolgokat látsz, nem látod, nem figyeled, nem koncentrálsz a valós dolgokra. Otthon lehet hogy levered a polcot, vagy lerúgod a tévéd, esetleg összeszedsz pár zúzódást, törést, de legalább nem ütsz el senkit és téged sem üt el senki.

Az addiktív oldala sem jó, de felsorolhatnánk rengeteg más játékot, sportot ami ilyen, szóval ebben nem lóg ki a sorból.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) Szabcsizz válasza Kleroo (#29) üzenetére


Szabcsizz
őstag

ISTENEM,HOGY EGYESEKNEK MENNYI BAJUK VAN.Ha ennyire zavar ne foglalkozz vele,nem kell köpködni azért,mert neked nem jön be.Úgysem fogsz/tudsz ellene semmit tenni.Megszoksz,vagy megszöksz.Ennyi.Rühelld nyugodtan..de attól még nem lesz szar.

(#32) Obyboy válasza Kleroo (#29) üzenetére


Obyboy
addikt

"Egy korábban igényes(ebb) magasról letojt koncepciót beoltottak Pokemonos licenc-szel." Gyanítom az Ingress-re gondolsz. Ez tényleg nem volt annyira népszerű, felkapott és túl hype-olt mint most a Pokemon GO. Én "csak" L11-es vagyok Ingress-en, kipróbáltam a Pokemon GO-t is "csak" 3-as szintű vagyok. Alapjaiban teljesen megegyezik a két játék csak más a külcsin, így nem értem a rühellést.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33) Szabcsizz válasza Tigerclaw (#30) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én is a rajzfilm hatására kezdtem játszani,nagyon szerettem anno.
Viszont ilyen alapon az okostelefont is tiltani lehetne,mivel ha az említett játék nem is létezne,létezne más..és ez mindig is így lesz.Amúgyis rengeteget látom,hogy vezetés közben a telefonukat nyomkodják,bevallom én is rá-rá pillantok néha.De csak olyan forgalmi körülmények között,amik ezt megengedik.De igen,van abban igazság,amit mondasz.Ismerősöm múlt héten ütött el egy biciklist,mert a tárgyalt játékkal játszott.Nem lett belőle semmi,mert a csávó nem viselt se mellényt,se világítást,így csak egy új biciklibe fájt az ismerősömnek az eset.(meg egy motorháztetőbe) De én csak arra próbálok rávilágítani,hogy ezért nem a játékot kell szidalmazni,hanem a felelőtlen/ostoba embereket.
Jut eszembe..egy külföldi portálon olvastam olyanokat,hogy a készítők büszkék lehetnek magukra,hogy a játékukkal embereket ölnek meg,meg hasonló marhaságok.Hát azért mindennek van határa szerintem..:)

[ Szerkesztve ]

(#34) Tigerclaw válasza Szabcsizz (#33) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Teljesen egyetértek. Aki a telefonját így használja az sem jobb, mint az aki pokemonozik közben. Olvastam, hogy van ahol betiltanák vezetés közben a telefonálást kihangosítóval is. Kicsit eltúlzottnak tűnik, de van benne ráció.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) Kleroo válasza Szabcsizz (#31) üzenetére


Kleroo
veterán

Én azon mosolygok hogy egyesek nem tudják elviselni, hogy rühellem, mit kell ezen értetlenkedni. Más témában írtam, és a kis társadalomkritika mellé bebiggyesztettem egy tömör véleményt is. Semmi bajom azzal ha valaki szereti, nem is írnék senkinek választ hogy mit képzel hogy szereti.
....Ez pedig már nem tudom hanyadik nem kért ellenreakció, hogy úúú-űűű miért kell itt utálkozni.

Obyboy: A másik "kamerás" része pedig már PSP-n is volt. A kérdésedre a választ már megírtam.
De én innentől én off. Eddigis felesleges kérdésekre adtam csak felesleges választ.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#36) RaveForce


RaveForce
veterán

Nekem csak az a furcsa hogy egy ilyen mar retro szamba meno 15eve volt slager mese ekkora sikerre vigyen egy jatekot, raadasul a fiatalok koreben akik talan nem is eltek meg akkor...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#37) Kanczy válasza Kleroo (#35) üzenetére


Kanczy
veterán

Én el tudom viselni, csak nem látom az alapját. Nincs azzal semmi baj, ha valakinek más a véleménye, csak nem teljesen értem, de ez is rendben van :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38) janeszgol válasza Tigerclaw (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Most fogalomzavarba kerültem. Ez a Pokémon Go kiterjesztett valóságot használ. Az az a valóságba helyez fantáziát. A 4 fal között nem a virtuális valóság van? Tehát téged, mint valós személyt rak egy fantáziavilágba. Egymás ellentéte. Ezt nem lehet elintézni a 4 fal között. Az uncsi lenne. Természetesen egy területre (mondjuk egy parkba) lehet szorítani, de egy szobába?

RaveForce, csak a Dragon Ball. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) anizeu


anizeu
csendes tag

Nos en a fenti hozzaszolasok hatasara letoltottem, es egy Charmander boldog tulajdonosava valtam . Igen, a negy fal kozott ✌️

(#40) atike válasza anizeu (#39) üzenetére


atike
nagyúr

Ezek szerint az valami csudajódolog aminek a tulajdonosa lettél... :F

(#41) anizeu


anizeu
csendes tag

Ebben a formajaban a minosege megallapithatatlan, ezert errol nem tudok nyilatkozni.
Majd ha lesz viszonyitasi alapom, tudatom veled.
Addig is azt javaslom probald ki magad es ne masok velemenyere szoritkozz 😉

(#42) atike válasza anizeu (#41) üzenetére


atike
nagyúr

A saját véleményem az, ami alapján kihagyom nem másoké... :) De azért köszi a tippet... :)

(#43) Szabcsizz válasza anizeu (#39) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Igen,mivel az a kezdő Pokémonok egyike.Innentől kezdve menned kell,ha tovább szeretnél játszani.

(#44) RaveForce válasza janeszgol (#38) üzenetére


RaveForce
veterán

ha a dragonballbol kreálnak ilyen játékot, sztem többször ekkorát robban, aranyos volt a pokemon, tazoztunk is de ennyi... de a dragonball kb egy mánia volt már akkoris, a pokemon már a közelébe se ért :) csak az a halál vontatott story, 4 rész alatt történik kb 5perc esemény :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#45) Xaels válasza anizeu (#39) üzenetére


Xaels
félisten

Mert az első/kezdő Pokémonod akárhol is vagy oda fog a közeledbe "születni". Hidd el a többi 150 nem fog az ajtódon kopogtatni :D

Egyébként miután napokig játszottam vele már a hazai megjelenés előtt úgy döntöttem amíg nem éri el a verziószám az 1-est addig nem fogok újra időt szánni rá.

(#44) RaveForce gyűjtsél Dragonball-t, hogy legyen egy kívánságod. Az első szériára kitérve ott lennének meredek esetek az biztos :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) strogov válasza anizeu (#41) üzenetére


strogov
senior tag

Az első pokemon melletted jelenik meg, és csak el kell kapni. Aki forgalmas helyen lakik egyébként később is gond nélkül szedegethet mindent a nappaliból, mivel a pokemonok is gyakrabban jelennek meg pokestop közelében.
Charmander a kezdő pokemonok közül a legerősebb ... 2 evolve után (Charizard) már használható.

(#47) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Nem azé', de olvashatóbb mondatok vannak az angol eredetiben a GSMArénán, mint ebben a hárommondatos fordításban. A magyar rugalmas nyelv, de ez nem jelenti azt, hogy mindig szarul kell benne fogalmazni.

x gon' give it to ya

(#48) Szabcsizz válasza Xaels (#45) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Meg tudlak érteni.Jelenleg olyan anomáliák vannak a játékban néhol,hogy az a kopasznak is hajmeresztő.Itt aztán mindegy,hogy egy 20 ezres,vagy egy 200 ezres telefont használ az ember.Ugyanúgy jelentkezni fognak.Plusz a akksifogyasztáson is lehetne javítani,meg a mobilnet használatán.

[ Szerkesztve ]

(#49) Tigerclaw válasza janeszgol (#38) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem a VR-re gondoltam, bár a VR sisak is képes lehet AR-re. A legtöbb AR-nek mindegy, hogy hol használod.

Sok gyártó helyezi a szobába, irodába a kiterjesztett valóságot. Gondolom ez a játék is képes lenne működni szobában. A Microsoft Hololens is hasonló ehhez, elvileg, csak ott talán még be is "szkennelik" a szobát, hogy felhasználhassák.

Szóval 4 fal között biztonságosabb ezt is játszani, vagy legalább a saját kertedben, nem az utcán a forgalomban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#50) SkyLine3000 válasza Szabcsizz (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sztem meg azért, mert neked tetszik, más nyugodtan mondhatja rá, h szar. Vice-versa.
Én is kinyílvánítom a véleményem engedelmeddel: ez egy nagy szar, egy baromság. Akinek meg tetszik, annak tetszik. Ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.