Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez nagyon csúnya. :DDD

(#2) atti_2010 válasza vittorio7 (#1) üzenetére


atti_2010
nagyúr

És sok értelmét sem látom hogy darabokra szedhető, de legalább jó drága.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#3) tailor74


tailor74
őstag

Ronda is, és drága is....Kapós lesz... :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#4) #43676928


#43676928
törölt tag

Nekem bejön, nem véletlenül akartam én annó Lian Li házat venni..

(#5) vittorio7 válasza tailor74 (#3) üzenetére


vittorio7
őstag

De kinek? Ki vesz tőlük kuckót? :D

(#6) tailor74 válasza vittorio7 (#5) üzenetére


tailor74
őstag

Vérpistikék... Minden menő, ami ronda és drága, nem tudtad? :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) Amacs


Amacs
aktív tag

Hagyományosan pozitív kommentek vannak ezen gyártó hírei alatt.

(#8) Mokó


Mokó
aktív tag

Látom a Legózás visszatérne'

(#9) Pete55555


Pete55555
addikt

Ezek lopják a gépházam elrendezését :(((


Link - ha vkit jobban érdekel az elrendezés...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#10) #72042496 válasza tailor74 (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez éppen nem az a stílus. A "vérpisti" cuccok menőnek is akarnak látszani, míg ez szerintem csak szimplán értelmetlen és ronda. Az utóbbi pár évben egyébként alig produkált értelmes házat a Lian Li.

Egy (még) Lian Li tulaj

[ Szerkesztve ]

(#11) Akula válasza atti_2010 (#2) üzenetére


Akula
őstag

gondolom rád nem hat az intelligens mosópor, meg a 24 órás dezodor reklám sem.
vannak emberek, akikre nem hat a marketingmaszlag. üdv a klubban :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#12) vittorio7 válasza Pete55555 (#9) üzenetére


vittorio7
őstag

Na ez jó. Legalább saját tervezés, és kivitelezés.

(#13) atti_2010 válasza Akula (#11) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nem különösebben, és az okos téglán is csak mosolyogni tudok, a mosóporok pedig ha annyit javulnának évről évre mint a reklámokban akkor már mosógép sem kellene csak beledobnánk 2 szem mosóport a vízbe és tisztán jönne ki a ruha, az öblítő ami visszahozza a ruhák színét is nagyon ötletes.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#14) szacsee válasza Pete55555 (#9) üzenetére


szacsee
nagyúr

Annak ellenére, hogy modderek körében elterjed a kétszintes mATX ház, a PC ház gyártók többsége kb szarik rá. ITX-et szórnak ki annyi hasonló elrendezéssel, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni, de ahhoz nincs sütni valójuk, hogy a jelenleg árult mini ITX deszka + 2 slot takarólemez + ~3-4cm= mATX lapokat fogadó 1 VGA-s konfigra untig elég és ha azt nézzük, hogy az i/o shieldnél hagynak el 6-8cm-t a radinak (pl Corsair 250D), akkor a mostani mini ITX méretű házakba is röhöve elférne egy egy VGA-s mATX konfig, ahogy volt is rá példa pl Bitfenix Prodigy.
A Te házad is nagyon jó kialakítású, gondolom hőfokok rendben azóta is mióta elkészült. Fekete pácot mikor kapja meg? :D

(#15) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Van az aprón egy Realan E-D3 ehhez képest fillérekért és jobban is néz ki

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16) Archer


Archer
őstag

Tényleg miért jó, hogy teljesen szét lehet szedni? Nem szegecselve van hanem csavarozva, forradalmi... Amúgy szerintem is rondák, vagy talán nem is ronda, hanem csak "ipari", kb. mint egy szárszámos koffer.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#17) Speed® válasza Archer (#16) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Volt V350em tőlük, azt csíptem. Mostanában AC Dead Silencet nézegettem, de nem fújolnék egy V359re sem..ha szintén 25 körül lenne..
A slim ODD lehetne középen..szúrja a szemem az asszimetria ilyen téren :S

(#18) Aryan


Aryan
senior tag

Nekem nem tetszik, szerintem az elődök szebbek voltak. Ez a plexi téma nem nyerő egy Lian Li háznál, nem a tipikus műanyag gamer neonos ház. V351-em volt, sokkal szebb volt szerintem. Sajnálom is, hogy eladtam hardveraprón 12e Ft-ért, most jó lenne bőven az ITX-es konfigomnak, mert a mostani házam (Fractal Design Node 304) se sokkal kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#19) TomiLi válasza atti_2010 (#2) üzenetére


TomiLi
addikt

Az ikea is azért szereli lapra (az olcsó fosadék tákolmány) bútorait, hogy ő járjon jól! Sokkal kisebb helyet foglal szállításkor ergo olcsóbb is.
Na ezt mi nem látjuk az árcédulán, ahogy itt sem fogjuk!

Bogyóka

(#20) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ezek nagyon tetszenek :DD És szvsz olcsók is, főleg, hogy Lian Li házak :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#21) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ennyi pénzért az, hogy alumínium nálam nem jelent nagy pozitívumot. :)
Igazán beújíthatnának egy kis kevlárt vagy szénszálat,vagy jófajta üveget.

(#22) big-J válasza Pete55555 (#9) üzenetére


big-J
őstag

Nekem ez egy mélynyomó doboznak tűnik.

(#23) #16939776


#16939776
törölt tag

Kímélik az élhajlító gépeket?
A profilos megoldás a 70-80-as években divat kisipari készülékházakat juttatja eszembe.[link]

[ Szerkesztve ]

(#24) Bandi995 válasza tailor74 (#6) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Ahogy ezt tudod mondani... Az embernek a bicska a zsebében kipattan :) (megjegyzem a Lian Li nagyon jó és minőségi gyártó, ez a ház sem ronda, maximum 'meh' kategória.) úgy beszélsz mindenki helyett, mintha maga az Atya Úristen nevezett volna ki a mindenségek szóvívőjének.

[ Szerkesztve ]

(#25) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem volt Lian Li házam. Ezek is szimpatikusak, csak az áruk nekem egy kicsit borsos. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) BiP


BiP
nagyúr

Ahhoz képest,hogy miniitx, böszme nagy. Vagy a csávó egy hüvelykmatyi :)

(#27) MineFox54


MineFox54
őstag

Szerintem a 359-es egész szép. Amúgy a szétszethetőség jól jöhet

(#28) TESCO-Zsömle válasza atti_2010 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lapra szerelve könnyebb szállítani. IKEA...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29) Locutus válasza Pete55555 (#9) üzenetére


Locutus
veterán

Max az Aerocool jóöreg double deckerét lopják, az M40/QX2000 szériát. Már a forint előtt így rendezték el a cuccukat, sőt még jobban is. Én is ilyet alakítottam át kicsit, hogy 2x120 bemenjen előre.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#30) kovsol


kovsol
titán

Lehet az Ikea megrendelésére csinálták. :)

May the Force be with you!

(#31) vaakuum


vaakuum
addikt

Mikor készül már végre egy olyan ház, aminek a jobb oldallapjára lehet felfogatni az alaplapot úgy, hogy az oldallapon belülre 6-8 hőcsövet vezetnek végig az oldallap síkjában csillagszerű elrendezésben...és azok a hőcsövek természetesen a túloldalra szerelt procifoglalat fölött találkoznának?
Hűtés-oldallap-borkolat egyben...
És a bal oldalon ugyan ez az elrendezés, csak videókártyának?

Az oldallapok meg kívülről kaphatnának egy félcenti magas fullborda felületet :U
Az alaplapon szabvány táp csatlakozó az alsó élen. Természetesen ezek illeszkedhetnek a tápegységre is, közvetlenül abba kellene bedugni őket.
A táp előtt meg elférnének a winyók. Az egész rendszer megvalósítható egy vga+2.5 cm széles házban, és full hűtés, hiszen a gépház külső része adná magát a hűtőfelületet. Csak a tápra kellhetne maximum venti,+1 befújó a memóriáknak és egyéb alkatrészeknek.

Ehh, talán majd a gyerekeinknek már lesz ilyen.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#32) vittorio7 válasza tailor74 (#6) üzenetére


vittorio7
őstag

Akkor vegyék ők meg. :DDD :C

(#33) #72042496 válasza TESCO-Zsömle (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem "összerakva" fogják szállítani és nem lapra szerelve, de majd meglátjuk.

(#19) ceaser: Ha nem látszik az árcédulán, akkor miért azzal kezded, hogy "olcsó fosadék tákolmány" bútorait? Most akkor olcsóak, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#34) AAAgold válasza vaakuum (#31) üzenetére


AAAgold
senior tag

jól hangzó ötlet, de lehet hogy gondot jelentene, hogy a proci és alaplap "magassága" pár miliméteres távon változhat, így nem ugyanolyan távol lenne a ház falától mindegyik cucc

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#35) vaakuum válasza AAAgold (#34) üzenetére


vaakuum
addikt

Szerintem egy normális, szabványos procifoglalat, és ez nem okoz gondot...
Épp azért gondoltam a túloldalra rakott procifoglalatra, hogy a kondik, memória és egyéb cuccok magassága ne legyen zavaró.
A forrszemek meg nem olyan méretűek, hogy ez gondot jelenthessen, vagy lehet tenni rá egy szigetelő lapot is akár, hogy véletlenül se érjen hozzá az oldalhoz. + ugye a kötelező távtartók, amik nem fix rögzítést adnak az oldallap és az alaplap között( hogy nehogy lecsavarják a prociról a hűtésért felelős oldallapot, hanem csak egy peremes tüske, ami függőlegesen megtartja, de nem hagyja hozzáütközni.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#36) Speed® válasza vaakuum (#31) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#37) TESCO-Zsömle válasza #72042496 (#33) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Annak nem volna semmi értelme.

D-tek is csinált hasonló házakat, és van még 1-2 cég, egytől egyig lapra szerelve szállítanak. Pont ez a lényege a lapra szerelhetőségnek. Ezen lehet a legtöbb pénzt fogni. Funkcionálisan nem sok pluszt ad, design terén meg még korlátoz is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38) AAAgold válasza vaakuum (#35) üzenetére


AAAgold
senior tag

én eredetileg valamiért totál fix megvalósításra gondoltam, a #36-ban viszont láttam, hogy lehet ezt "flexibilisre" is csinálni

már csak a teljesítmény kérdéses - egy 50kg-os acél/vas "radiátor-ház" biztosan sok hőt tudna felvenni, csak az asztal dől össze alatta :D

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#39) vaakuum válasza Speed® (#36) üzenetére


vaakuum
addikt

:R
ezt nem ismertem :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#40) #72042496 válasza TESCO-Zsömle (#37) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az igaz, hogy értelme nem lenne, de én mégis csodálkoznék ha a Lian Li meglépné, hogy ne csak a gépet, hanem magát a gépházat is úgy kelljen otthon összerakni. :)

Aztán könnyen lehet, hogy igazad lesz, kiderül majd.

(#41) TESCO-Zsömle válasza #72042496 (#40) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Korábban már meglépte. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42) Lomha 8V válasza Mercutio_ (#15) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én olyat arany színűben láttam, az azért szíven ütő látvány volt. :DDD

(#43) TomiLi válasza #72042496 (#33) üzenetére


TomiLi
addikt

Ha végig olvasod a hsz.-t akkor talán érthető.... (olcsó, de nem nekünk - nekik olcsó!!!)

Mint a hirdetéseknél: minden információ benne van a hirdetés szövegében, de rákérdeznek külön erre az adatokra pm.-ben. Nem értem már kiment a divatból a szövegértelmezés???

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#44) #72042496 válasza TESCO-Zsömle (#41) üzenetére


#72042496
törölt tag

Melyik házzal?

(#45) #72042496 válasza TomiLi (#43) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezzel csak az a baj, hogy a #19 - általam is említett - zárójeles része logikailag összetartozik, és nyilván nem az IKEA szemszögéből írtad a kiszólást. Ha már előhúztad a szövegértelmezés kártyát, akkor hadd mondjam el, hogy elsőre is értettem amit írtál. Most már azt is értem, hogy mit akartál írni.

Ha a hirdetéseid is ennyire "érthetőek", akkor ne lepődj meg a privát kérdéseken. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) TomiLi válasza #72042496 (#45) üzenetére


TomiLi
addikt

Ha megértetted elsőre is, akkor minek fesztiválozol? (még egyszer nem fogom leírni: miért úgy ahogy fogalmaztam, mert hiszen érted...) Nyilván nem mondok magamnak ellent egy hozzá szóláson belül. Viszont amit reagáltál. Visszaolvastad? :U

akkor hadd mondjam el, hogy elsőre is értettem amit írtál. Most már azt is értem, hogy mit akartál írni. Akkor most "elsőre", vagy "most már"? :O

Hirdetésem: Lehet rajtad kifognának a tőmondatok... ;]

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#47) Pete55555 válasza szacsee (#14) üzenetére


Pete55555
addikt

Köszi, jólesik az elismerés :R
Nem tudom mi lesz vele, most itx házon töröm a fejem... Úgyis gépújítás lesz (alaplap+proci) ezt a házat meg lehet eladom, vagy családban marad. Mindenesetre nem rossz konstrukció, halk, és hűvös :-)
Egyébként meg igen, néhány mitx házba simán beleférne matx lap is, érthetetlen, miért nem adnak ki olyan verziót belőlük...

...Szeretem leracsniztatni...

(#48) Mercutio_ válasza Lomha 8V (#42) üzenetére


Mercutio_
félisten

A cikkben is van arany színű modell ;)
Amúgy egy old school marantz hifi mellett htpc-ként simán el tudom aranyban is képzelni, vagy a fekete-aranyffeliratos lexikonok mellett könyvespolcon.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49) TESCO-Zsömle válasza #72042496 (#44) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amelyik asztal.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50) vaakuum


vaakuum
addikt

szerk: rossz topikba...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.